Autor Tema: Pečenje/Senzacije u mošnji  (Posjeta: 28220 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #18 : Ožujak 09, 2017, 20:11:25 poslijepodne »
Svatko ima svoju filozofiju sto se tice sjedenja.... Mene su rekli da mogu sjediti od prvog dana  sad poslije ove operacije I to pod obavezno bar 5 min par puta dnevno..... Meni je dio ispod straznjice nekad utrnut, nekad nije.... Pokusavam to pratiti al ne ide....
Zdrav covjek se treba dic I prosetat a kamoli ne mi koji smo operirali kraljeznice.....

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #19 : Srpanj 25, 2017, 08:45:33 prijepodne »
Tko je obrisao moje postove neka se odmah javi javno ovdje na forumu da vidim tko to ima probleme?????!!!!!

Ovako brisati bez upozorenja i bez ikakvog naknadnog objašnjenja dokazuje da je forum uzurpiran od strane egocentričnih pojedinaca koji ne dopuštaju ništa osim jednoumlja....

Nadam se da brisač ima dovoljno velika muda se javno suočiti sa mnom ovdje na forumu....ako to izbjegne onda je dokazao da sam u pravu i da forum treba ugasiti.....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #20 : Srpanj 25, 2017, 13:05:50 poslijepodne »
"ako to izbjegne onda je dokazao da sam u pravu i da forum treba ugasiti",

Svi smo već shvatili da Vama to jest i cilj! ;)
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Kraljeznica.com forum

Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #20 : Srpanj 25, 2017, 13:05:50 poslijepodne »

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #21 : Srpanj 25, 2017, 13:11:36 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
"ako to izbjegne onda je dokazao da sam u pravu i da forum treba ugasiti",

Svi smo već shvatili da Vama to jest i cilj! ;)

Dobro sam procijenio da si p***a....

Ali vidim nema admina....smišlja odgovore...ne usudi se na megdan izaći...samo pi**e na ovom forumu.....da je bar stara ekipa ovdje....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #22 : Srpanj 25, 2017, 13:17:18 poslijepodne »
Daj ti za promjenu ocijeni malo svoju kilažu! Debljina je gorući javno-zdravstveni problem i izvor raznih opasnih frustracija. Uz nogomet i košarku dodaj si veslanje, na tome se najbolje gube kalorije i prestani žderati. Vidjet ćeš kako ćeš biti zadovoljniji svojim životom; kad nećeš izgledati kao svi.nja, nećeš se kao svi.nja ni ponašati prema drugima. ;)

Administrator je tvoje ogavne komentare sa javnim upozorenjem prebacio ovdje: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #23 : Srpanj 25, 2017, 13:37:13 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Daj ti za promjenu ocijeni malo svoju kilažu! Debljina je gorući javno-zdravstveni problem i izvor raznih opasnih frustracija. Uz nogomet i košarku dodaj si veslanje, na tome se najbolje gube kalorije i prestani žderati. Vidjet ćeš kako ćeš biti zadovoljniji svojim životom; kad nećeš izgledati kao svi.nja, nećeš se kao svi.nja ni ponašati prema drugima. ;)

Administrator je tvoje ogavne komentare sa javnim upozorenjem prebacio ovdje: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

I šta sad? Ove uvrede bi ja trebao možda prijaviti adminu...? Pa neću...valjda ima dovojlno godina da sam vidi o čemu se tu radi pa da sam procjeni što i kako.....

A sad...ova tema se ne bavi mojom kilažom već pomaganje drugima....vidim da si ti teatralno "napustio" forum pa se nekako odmah vratio....nego kako je to kad su ti roditelji bliski rodjaci...? Čuo sam da to smanjuje mogućnost debljanja....

2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #24 : Srpanj 25, 2017, 13:41:00 poslijepodne »
Upozorenje o zdravim stilovima života uopće nije nikakva uvreda. Imaš o tome brdo savjeta, evo jedan od vodećih instituta u Hrvatskoj o tome lijepo piše: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se pa si to uglavi u svoj "Algoritam liječenja". ;)
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #25 : Srpanj 25, 2017, 13:53:30 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Upozorenje o zdravim stilovima života uopće nije nikakva uvreda. Imaš o tome brdo savjeta, evo jedan od vodećih instituta u Hrvatskoj o tome lijepo piše: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se pa si to uglavi u svoj "Algoritam liječenja". ;)

Gle, mali mišu...ne znam od kuda ti da ja imam neke probleme sa debljinom....imam 195 cm i 136 kg i značajnu mišićnu masu....masno tkivo je u teškoj manjini na mom tijelu....a sve i da sam neki debeljko, nemam nikakvih problema sa tim.....nego ti skrećeš sa teme non stop prebacivajući težište na neku moju fiktivnu opterećenost kilama. To ti se inače zove autoprojekcija i česta je kod incesta.
Kao što napisah prije...za pojedince ovdje sam direktor svemira i to bez lažne skromnosti .

Pa da se vratim na sadržaj prvog posta...pacijent je dao nalaz MRI koji je sve samo ne loš, dok je određena osoba odmah na to napisala da je riječ o teškom stanju i da je operacija neizbježna....dakle da li je sada malo jasnije o čemu se tu radi ili moram napisati elaborat....?
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #26 : Srpanj 25, 2017, 13:58:31 poslijepodne »
Bili mišići ili salo, a bome vidio sam da je salo i to ne malo :P, BMI ti je 35.8, tj. II. stupanj pretilosti. Evon što za tebe, ti jedan veliki medonjo, kažu na portalu Zdrava krava tamo kod izračuna BMI:

"Ti si u drugom stupnju pretilosti, imaš vrlo visok rizik nastanka bolesti srca i krvnih žila, dijabetesa tipa II, nekih oblika karcinoma, i pada obrambene sposobnosti organizma. Potrebno je smanjiti tjelesnu masu – uravnoteženom dijetom, tjelovježbom i promjenom načina života, a s vašim liječnikom možeš raspraviti mogućnost liječenja debljine. Već i smanjenje tjelesne mase od samo 5% do 10% od početne tjelesne mase smanjuje rizik obolijevanja od niza bolesti povezanih s debljinom. Cilj stoga ne treba biti veliki gubitak tjelesne mase u kratkom razdoblju, već to valja postići postupno, tijekom duljeg vremenskog razdoblja i promjenom životnih navika."
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #27 : Srpanj 25, 2017, 14:04:56 poslijepodne »
Davore da li si ti normalan?
Tebi je ocito zelja da se svi mi pokupimo sa foruma.... E pa nije forum tvoj...
E da i di ti je stara ekipa,  nema je jer su svi otisli zbog tebe i tvog vrijedjanja...
Cemu takvo ponasanje... Rekao bi covjek da imas 15 godina pa zelis netko dokazati ali ovako covjek u tridesetim, cetrdesetim ( ne znam koliko imas godina) ....
I kakav si ti molim te lijepo direktor svemira????

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #28 : Srpanj 25, 2017, 14:22:33 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Bili mišići ili salo, a bome vidio sam da je salo i to ne malo :P, BMI ti je 35.8, tj. II. stupanj pretilosti. Evon što za tebe, ti jedan veliki medonjo, kažu na portalu Zdrava krava tamo kod izračuna BMI:

"Ti si u drugom stupnju pretilosti, imaš vrlo visok rizik nastanka bolesti srca i krvnih žila, dijabetesa tipa II, nekih oblika karcinoma, i pada obrambene sposobnosti organizma. Potrebno je smanjiti tjelesnu masu – uravnoteženom dijetom, tjelovježbom i promjenom načina života, a s vašim liječnikom možeš raspraviti mogućnost liječenja debljine. Već i smanjenje tjelesne mase od samo 5% do 10% od početne tjelesne mase smanjuje rizik obolijevanja od niza bolesti povezanih s debljinom. Cilj stoga ne treba biti veliki gubitak tjelesne mase u kratkom razdoblju, već to valja postići postupno, tijekom duljeg vremenskog razdoblja i promjenom životnih navika."

Aha.....pa ajde onda da se ti i ja malo natječemo u elemntarnim atletskim disciplinama tipa trčanje na 100 metara, sklekovi, trbušnjaci, cooperov test na 12 minuta, pa malo košarke, malo nogometa....i tako to....vjerujem da bi me savladao u svim disciplinama....stoga se nemaš kaj bojati....jedino ako si chicken ovdje pred svima.....

Nadalje, vidi se tvoje zaostalost čim još uvijek vjeruješ u BMI.....svojim sam očima gledao kako višestrukog olimpijca na 100 metara sprint proglašavaju pretilim.....tek toliko o tim kalkulacijama.....uostalom kad te to toliko pali slobodno imaj mišljenje...ja ne zabranjujem jednoumlje kao ti......
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #29 : Srpanj 25, 2017, 14:23:56 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Davore da li si ti normalan?
Tebi je ocito zelja da se svi mi pokupimo sa foruma.... E pa nije forum tvoj...
E da i di ti je stara ekipa,  nema je jer su svi otisli zbog tebe i tvog vrijedjanja...
Cemu takvo ponasanje... Rekao bi covjek da imas 15 godina pa zelis netko dokazati ali ovako covjek u tridesetim, cetrdesetim ( ne znam koliko imas godina) ....
I kakav si ti molim te lijepo direktor svemira????

Očigledno nisam normalan jer sam se unenormalio kad sam vidio što se piše i kakve opasne stvari se tu dešavaju....samo vi nitko ne vidite dalje od nosa....

Baš me zanima tko je to otišao zbog mene...osim one kvazifizijatrice koju sam uništio argumentima.....sa svima sam uvijek bio dobar....

I nemoj lagati molim te....nije lijepo.....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #30 : Srpanj 25, 2017, 14:31:22 poslijepodne »
Da ti trčiš Davore i na 100 cm, ne bi bio kako sam kažeš "neki debeljko".  :P Kako smo svi sa svojim problemima onda nam fali smijeha. Davore od srca ti hvala, jer takav cirkusant se još ovdje nije pojavio. A klauni su obično bucmasti! Možda mi ne vidimo dalje od nosa, ali teško je i tebi s vidom dalje od trbuha.  ;D
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #31 : Srpanj 25, 2017, 14:40:47 poslijepodne »
Davore postoji kultura i pristojan nacin komunikacije a ne kao tvoj koji si dosao ovdje i sve izvrijedao.
Objasni nam onda kaj mi ne vidimo dalje od nosa. Ja cu opet ponoviti da nisam ni Saftic, ni Rotim, ni Tomac, ni Paladino tj nisam neurokirurg da bi sad na temelju necijeg Mr rekla tko je za operaciju a tko nije.
Ne znam dali si citao moje postove al ja sam imala apsolutnu stenozu spinalnog kanala ali od rodjenja I to mi nije smetalo nego protruzija od 5,5 mm.
Znaci ja mogu samo na temelju svojeg iskustva dat savjet a na tom nekome je da sam odluci sto I kako dalje.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #32 : Srpanj 25, 2017, 15:09:11 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Davore postoji kultura i pristojan nacin komunikacije a ne kao tvoj koji si dosao ovdje i sve izvrijedao.
Objasni nam onda kaj mi ne vidimo dalje od nosa. Ja cu opet ponoviti da nisam ni Saftic, ni Rotim, ni Tomac, ni Paladino tj nisam neurokirurg da bi sad na temelju necijeg Mr rekla tko je za operaciju a tko nije.
Ne znam dali si citao moje postove al ja sam imala apsolutnu stenozu spinalnog kanala ali od rodjenja I to mi nije smetalo nego protruzija od 5,5 mm.
Znaci ja mogu samo na temelju svojeg iskustva dat savjet a na tom nekome je da sam odluci sto I kako dalje.

Pa evo sad ti još jednom proočitaj što si napisala, pa onda opet pročitaj što sam ja napisao...možda ti dodje u glavu da nisam negativac.....nego samo ukazujem na potpune ludosti na forumu.....i baš me zanima gdje ja to imam problema sa kutlurom izražavanja.....jesam spominjao neku ružnu riječ ili kaj?
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #33 : Srpanj 25, 2017, 15:10:11 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Da ti trčiš Davore i na 100 cm, ne bi bio kako sam kažeš "neki debeljko".  :P Kako smo svi sa svojim problemima onda nam fali smijeha. Davore od srca ti hvala, jer takav cirkusant se još ovdje nije pojavio. A klauni su obično bucmasti! Možda mi ne vidimo dalje od nosa, ali teško je i tebi s vidom dalje od trbuha.  ;D

Nego šta ono reče....bojiš se natjecati sa mnom ili ne....? Evo javno pred svima.....doduše možda je 4000 km prevelika razlika, ali dodjem ja na godišnji povremeno.....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #34 : Srpanj 25, 2017, 15:27:34 poslijepodne »
Ja sam to imala od rodjenja a drugi dobiju sa godinama i onda se javljaju problemi koju uzrokuje stenoza spinalnog kanala.
Ne mozes rec da se nekoga ukloni sa foruma I ono da umjesto injekcije u guzicu treba se dobiti nesto drugo... To je bezobrazno.
Svi imamo pravo biti na forumu i svi imamo pravo komentirati i davati savjete a na tom tko prima savjet on sam mora odluciti sto je ispravno za njega.
Pozdrav,

Kreso B

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 256
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #35 : Srpanj 25, 2017, 16:28:33 poslijepodne »
Hahaha, pajdo ajde malo smiri doživljaj. Ja sam tu došao dobiti neke informacije i podršku, pa tako dajem i drugima. Ovdje dolaze ljudi koje boli, nema razloga da čitaju svadje i vrijeđanja. Pomalo, raspravljajmo, pričajmo, dijelimo iskustva i to je to. 8)

Kraljeznica.com forum

Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #35 : Srpanj 25, 2017, 16:28:33 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com