Autor Tema: Pečenje/Senzacije u mošnji  (Posjeta: 28212 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

topalo

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 121
    • Profil
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #54 : Rujan 03, 2017, 17:38:41 poslijepodne »
Može li admin isključit s foruma nekog ko ovako bezobrazno provocira sve ostale sudionike foruma?
Laminektomija L1/L2 5/2016
Interlaminektomija L2/L3 4/2017
Interlaminektomija L2/L3 foraminotomia L 3  5/2017

Mak

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 35
    • Profil
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #55 : Rujan 03, 2017, 22:26:28 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Može li admin isključit s foruma nekog ko ovako bezobrazno provocira sve ostale sudionike foruma?

Podržavam!!!

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #56 : Rujan 03, 2017, 23:11:15 poslijepodne »
Kaj ovaj lik jos uvijek tu?
Molim Bojana da ga izbaci jer ovo njegovo ponasanje je vec odavno preslo svaku mjeru.
Hvala

Kraljeznica.com forum

Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #56 : Rujan 03, 2017, 23:11:15 poslijepodne »

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #57 : Rujan 04, 2017, 13:59:32 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Kaj ovaj lik jos uvijek tu?
Molim Bojana da ga izbaci jer ovo njegovo ponasanje je vec odavno preslo svaku mjeru.
Hvala

Ako smijem pitati što točno smeta? Pomogao sam masi članova sa foruma kroz privatne poruke samo se to jbg ne vidi. To što se postavljam superiorno je zato što i jesam superioran nad likovima koji doslovno daju krive i opasne informacije. I tu je kraj priče......Ako je to za izbacivanje onda stvarno moramo svi sjesti i zamisliti se.....u tom slučaju se mora izbaciti i onaj što me vrijedja na osnovu fizičkog izgleda.....

Pozdrav svima

2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #58 : Rujan 04, 2017, 18:46:51 poslijepodne »
Kako se možeš vrijeđati na nešto što sam ne smatraš uvredom? Naime, BMI ti nije kriterij, nego Stipe Mesić pa u tom smislu nemaš niti frustracija niti se možeš povrijediti.

"To što se postavljam superiorno je zato što i jesam superioran..." sve govori o tebi. :P
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #59 : Rujan 06, 2017, 11:03:30 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Kako se možeš vrijeđati na nešto što sam ne smatraš uvredom? Naime, BMI ti nije kriterij, nego Stipe Mesić


Čuj amebo, daj još jednom pročitaj što sam napisao.....sad si stvarno dokazao klasu.....ali vidim da to nije ni neobično jer je čim vidiš slovo M odmah mesić komunjare četnici hrvatska za dom spremni thompson čavoglave itd itd. Što uostalom pokazuje tvoj intelektualno civilizacijski humanističko akademski doseg. Ali dobro, desničarenje je popularno danas...osigurava radno mjesto.

I da ti ponovim, ne možeš me isprovocirati sa BMI, debljinom i sličnim sranjima jer me to definitivno ne tangira....a ako baš hoćeš materijala da zadovoljavaš te svoje beskorisne nakupine sivih stanica, onda znaj da imam i brdo pinky košulja za posao. Pa sad možeš, u pauzi izmedju dvije masturbacije dnevno, udarati kako sam latentni derpe....

Bolje ti je da se fokusiraš na pomaganje drugima. Većina forumaša me podržava jer znaju da dajem sve od sebe da pomognem svima. A s obzirom koliko sam uložio vremena u izučavanje materije, smatram da sam u odnosu na ostale forumaše DIREKTOR SVEMIRA  (da podviknem pošto vidim da me pojedinci još nisu dobro čuli). Primjerice, onaj "stručnjak" se još nije javio na PLDD temi. A nisam nikoga htio dezavuirati, samo sam postavio tehnička pitanja.

Jednom davno sam i jednu fizijatricu uništio koja je od sramote napustila forum jer nije mogla parirati mojim argumentima. I nie mi je žao ni najmanje jer ona je svojim postupcima sj. tko zna koliko pacijenata.....

Bojan kao administrator me zna dugi niz godina i zna da sam teškog karaktera, ali on isto zna da je dopuštao sektaško-katoličko izdrkavanje po forumu usprkos svim mojim upozorenjima. Isto tako zna da sam pomogao strahovito puno ljudi i samim tim me neće isključiti sa foruma jer gubi jednog od najstarijih i najvrijednijh članova.

2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #60 : Rujan 06, 2017, 13:12:12 poslijepodne »
Ti naprosto nisi normalan!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #61 : Rujan 06, 2017, 14:37:32 poslijepodne »
Mene sad samo zanima da li ja još uvijek mogu tražiti kakav savjet na ovom forumu??! Ili će se i tu raspravljati o petokrakama i ustašima?!  :'(
Žalosno sve skupa ispada. :'(
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #62 : Rujan 06, 2017, 16:53:04 poslijepodne »
Davore kaj si ti u medjuvremenu zavrsio medicinu i specijalizaciju za neurokirurga???
Po cemu ti to pomazes ljudima??? Ako nekome nije dobro npr bole ga ledja, noge itd taj se obrati svojoj doktorici i onda ga salje na daljnje pretrage Emng, Rtg, Mr i sa svom tom dokumentacijom I nalazima  se obrati neurokirurgu jednom, dva, tri nebitno I slusa njih a ne nas.
Mi smo tu po n-ti put da djelimo svoja iskustva!!!!
Kaj si ti sam sebi pomogao nisi, nego ti je pomagao Dr. Saftic. Znaci on te operirao I rijesio tvoj problem. A dalje je na nama samima da ubuduce pazimo I vjezbamo I konstatno radimo na sebi I svojoj kraljeznici cijeli zivot.
Ako nisi procitao a vjerojatno nisi ja sam 2x operirana ali zbog lose kicme i zadnja operacija je bila stabilizacija. I nisam trazila ovdje da mi netko kaze dal sam za oper Ili ne.... Ta odluka je bila samo moja!!!
Zahvaljujuci profesoru Rotimu i cijelom timu iz vinogradske mogu rec da su napravili vrhunski posao i oni su mi pomogli, a ti niti itko sa foruma.
Pozdrav,

Mak

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 35
    • Profil
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #63 : Rujan 06, 2017, 17:17:02 poslijepodne »
Bojane... !!! ???

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #64 : Rujan 11, 2017, 09:44:25 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ti naprosto nisi normalan!

Ali zato si ti oličenje normalnosti jer ni ne pročitaš nečiji post ali glavno da ga školuješ....Mesić=Miočić..... ;D ;D ;D ;D

No dobro.....jel ima ovdje ikakvih argumenata ili se samo puca u prazno?

I odfokusirajte se od mene.....Vidim buru sam izazvao ne ponašajući se politički korektno. A politička korektnost dovodi do totalnih katastrofa.

Dakle da ponovim, određena osoba na ovom threadu je dozvolila sebi da donosi zaključke i da dezinformira pacijenta dok ostali plješću. Pa tko je tu lud....?

Nalaz MRI pokazuje gotovo 100% zdravu kralježnicu, a ova drobi o hitnoj posjeti neurokirurgu. Pa ako tu ne teba reagirati onda ne znam o čemu pričamo......
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Kraljeznica.com forum

Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #64 : Rujan 11, 2017, 09:44:25 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com