Autor Tema: Izgubljena  (Posjeta: 3144 )

0 Članova i 36 Gostiju pregledava ovu temu.

annarella

  • Newbie
  • *
  • Postova: 3
    • Profil
Izgubljena
« : Kolovoz 29, 2010, 21:36:13 poslijepodne »
Bok! Ja sam nova, ali ću odmah prijeći na problem koji se tiče mog tate, ali indirektno i mene. Zanima me jel imao netko slično iskustvo...

Priča kreće prije tri godine kada je tata lomio L2 i tada mu neurokirurg ugrađuje fiksator. Nakon toplica se odlično oporavio i sve bilo ok do prije 6 mjeseci kada su bolovi u lumbalnom dijelu počeli. Neurokirurg mu govori kako je po RTG slikama sve ok i daje mu Zaldiar. No tati je sve gore i gore i nakon jednog od odlazaka na hitnu upućuju ga hitno na neurokirurgiju i tamo mu neurokirurg (drugi) vadi fiksatore. Sve je bilo ok do dva tjedna nakon dolaska kući- Bolovi su došli do te mjere da se nije sam mogao ustati, jesti...ćak mu ni EMG nogu nisu mogli napraviti jer su mišići toliko oslabili od ne kretanja. Bio je jadnik na tramalima, a 65 god. i totalno su ga ošamutili. Sad je u bolnici, čeka operaciju ovaj tjedan (a ne znamo točno kakvu jer mu se suzio i kanal pa bi ga trebalo čistiti). Prikovan je za krevet, sestre ga ne žele dizati. Ne jede kako treba, a šećeraš je i pao je u nekakvu depresiju. On se nije kretao tjedan dana, a daju mu voltaren i apaurin pa je sam smušen i ošamućen i od toga. Strah me kako će to izgledati nakon operacije. Jel imao tko sličnog iskustva i jel netko vidi izlaz iz ove situacije.

Hvala

 

Nagradne igre