Autor Tema: cipele MBT  (Posjeta: 5757 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

masssimo

  • Newbie
  • *
  • Postova: 7
    • Profil
cipele MBT
« : Ožujak 22, 2010, 15:45:43 poslijepodne »
 dragi forumaši- ce!
 molio bi Vas mišljenje  i iskustva, ko ima, sa famoznim MBT  cipelama.
 jel pomažu te cipele za kičmu ili je to samo neka fora ( neka mi se  proizvođač ne naljuti)
 

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: cipele MBT
« Odgovori #1 : Ožujak 22, 2010, 17:15:48 poslijepodne »
ja ih osobno nemam, ali znam nekoliko ljudi koji su se preporodili otkad ih nose. konkretno curu koja je frozerka i cijeli dan stoji na nogama...imala je operirana koljena, pa je zbog toga krivo se drzala, pa ju je i kraljeznica pocela boliti. otkad u njima radi, kaze da nema bolova.
ja sam ih isprobala u ducanu, i to dok sam imala bolove i bas nekako rasterete kraljeznicu...tako da mislim da je to jako dobra stvar.
htjela sam ih kupiti, ali mene su sve dosta zuljale jer su gore malo tvrdje...pa cekam da se pojavi neki malo meksi model   :)

Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: cipele MBT
« Odgovori #2 : Ožujak 22, 2010, 18:09:23 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
dragi forumaši- ce!
 molio bi Vas mišljenje  i iskustva, ko ima, sa famoznim MBT  cipelama.
 jel pomažu te cipele za kičmu ili je to samo neka fora ( neka mi se  proizvođač ne naljuti)
 

Dobrodošao!

Postovi o tim cipelama - patikama postoje na forumu: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
2006. interlaminectomia L4-L5

magi

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 90
    • Profil
Odg: cipele MBT
« Odgovori #3 : Ožujak 23, 2010, 20:40:40 poslijepodne »
Ja ih imam otprilike dva mjeseca i više nemogu zamisliti radni dan bez njih! S obzirom da se na poslu dosta krećem postale su sastavni dio mog radnog dana. u početku su se javile manje tegobe u lumbalnom dijelu kralježnice ali samo iz razloga što ih nisam nosila postepeno (prvi dan-pola sata, drugi dan-sat...) nego sam drugi dan odradila cijelu smjenu u njima-ajme upale mišića i laganih bolova! Sada ih redovito nosim, čak razmišljam o još jednom modelu koji bi nosila vani iako mi njihov izgled baš nije privlačan što se kad ih obujete brzo zaboravi!

 

Nagradne igre