Autor Tema: Očitanje MR i zbog čega ga neurokirurzi ne tražu prilikom donošenja odluke :((  (Posjeta: 11570 )

0 Članova i 78 Gostiju pregledava ovu temu.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Očitanje MR i zbog čega ga neurokirurzi ne tražu prilikom donošenja odluke :((
« Odgovori #18 : Ožujak 12, 2009, 11:09:26 prijepodne »
Manuela slažem se to upravo i ja govorim žalosno je to sve_Evo nažalost sinoć zabolio me želudac, dignio sam se popio tabletu al nije prolazilo, bolovi su bili po sredini želudca ,žuči ,te su udarali u kičmu,nisam znao što bi moglo bit predpostavljao sam da je kičma kako nije prolazilo u 02,oo sati otišao sam na HITNU POMOĆ gdje su mi dali ketonal te rekli da je sigurno od kičme jer su vidjeli MRI nalaz koji sam uzeo sa sobom,onako krmeljavi su mi ispisali uputnicu za interni odjel te su me onako u bolovima otpustili da sa svojim vozilom idem do bolnice tj odjela Interne.Došavši na odjel pregledali su mi srce tlak,temperaturu, te sam čekao doktora da se probudi  >:( >:( >:( isti se probudio te me pregledao na UZ te utvrdio da imam kamenac na žući 2mm  i još dosta manjih sitnih komadića te me vratio bez objašnjenja na kat prijemne gdje sam ležao do sad te primao infuziju Glukoze.Kad sam primio došla mi je sestra reći da mogu ići kući, na što sam je ja upitao gdje je doktor da vidim sa njim što mi je dalje radit,na što mi je ona rekla da ga nema ,te da se obučem i javim svojoj doktorici opće prakse.Dolaskom kod doktorice opće prakse ista mi je pročitala nalaz te mi rekla da nije ništa staršno, da ako se bude češče događalo da ču se morat uputit na kirurgiju operirat.Eto pitao sam je zašto me odma hitna nije prosljedila na odjel kirurgije a to sam postavio pitanje i na internom odjelu,te sam dobio odgovor naravno da neznaju,jer da su me poslali na kirurški odjel smirili bi  mi  bolove ,te da je bio reda i zakona u našem zdravstvu naj vjerovatnije predložili operaciju na koju bi sigurno pristao.Ne znam što reć ne,želim im nikom zlo, al volio bi da samo probaju jedan sat ono što drugi ljudi prolaze mislim da bi imali više razumjevanja,te da nebi nagađali i čitali slike ofrlje, jer zbog tih stvari jednostavno pravu velike greške.jednom riječju može ih biti SRAM ,koliko god ih ima jel su bezobzirni samo gledaju di če skupit pršute sireve janjce i lovu a za ljudske živote ih nije briga.Znam samo jedno da ima Boga i da će se pojedincima to vratit kad tad ,a oni nek se pravu pametni-Što se tiće ovog mog slučaja ja obečajem javno na ovom forumu da ču sigurno čim dođem sebi kad se naspavam izvjestit Ministarstvo zdravstva o njihovom spavanju i nemaru,ako to ne pomogne ima još jedan zakon a to je zakon ?,Eto nemogu više idem se odmorit jel cijelu noć nisam spavao a trebam skupit snage za daljnju borbu.I još nešto nek mmolu boga što sam u svoj onoj boli bio skuliran koliko toliko ,da nisam vjeruj mi da bi sigurno digo cjelu bolnicu na noge pa po cjenu Policije i sankcija koje bih poslije snosio,al eto bolje da je ovako ispalo jer siguran sam da će se neki od njih zaljepit za eure pa če taj neki snosit posljedice.
Eto za kraj moram naglasit da je doktor na Internom odjelu još bio korektan pa mi je onako nešto i objasnio dok je radio UZ i jedna sestra koja me odvela do WC jel mi se da prostiš mokrilo dok druge nisu ni htjele pogledat sad mi je žao što im nisam ispišo krevet,toliko o tome i nek je sretno pojedincima i nek im Bog da sriće i zdravlja koji su bili korektni u ovoj mojoj prići.

 

Nagradne igre