Autor Tema: HERBALAIFE-stanicna prehrana  (Posjeta: 8721 )

0 Članova i 60 Gostiju pregledava ovu temu.

elanela

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 28
    • Profil
HERBALAIFE-stanicna prehrana
« : Veljača 10, 2009, 16:55:43 poslijepodne »
Herbalaife je program stanicne prehrane koji sadrzi sve sto je svakog dana potrebno  nasem organizamu za zivot njegovi stanica...
za  herbalaife sam cula prije 3 godine i odlucim da pokusam sa tim bobam o kijima tada znam da je neki fol na biljnoj bazi...uglavnom radi se o biljnim vlaknima,vitaminima,protinim.mineralima i guarani.
herbalaife je hrana
 nema nikakvih nus pojava
svi ga mogu koristiti
dozvoljen je od 50 ministarstava zdravstva
ne moze se predozirati
neko vrijema sam koristila i nisam imala neki veci zdravstvenih  problema...
dali je neko od vas cuo ili probao

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: HERBALAIFE-stanicna prehrana
« Odgovori #1 : Veljača 10, 2009, 18:31:59 poslijepodne »
Ne.Što je to po sastavu?

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: HERBALAIFE-stanicna prehrana
« Odgovori #2 : Veljača 10, 2009, 21:25:46 poslijepodne »
Čuo sam za Herbalife,a i bio na jednom njihovom seminaru prije 10-tak godina i vjeruj mi,ne može ti naškodit,al zato može napunit nečiji đep ;D  a sumnjam da će ti pomoć,osim ako nisi sugestivna osoba ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: HERBALAIFE-stanicna prehrana
« Odgovori #3 : Veljača 10, 2009, 21:38:25 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Čuo sam za Herbalife,a i bio na jednom njihovom seminaru prije 10-tak godina i vjeruj mi,ne može ti naškodit,al zato može napunit nečiji đep ;D  a sumnjam da će ti pomoć,osim ako nisi sugestivna osoba ;D

Potpisujem  :)
Operacija L4/L5 2007. godine

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: HERBALAIFE-stanicna prehrana
« Odgovori #4 : Veljača 10, 2009, 22:52:05 poslijepodne »
Mislim da po samo nazivu govori sve podsjeća me na Herba bombone,al ako nekom pomaže zašto ne probat ;)

elanela

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 28
    • Profil
Odg: HERBALAIFE-stanicna prehrana
« Odgovori #5 : Veljača 11, 2009, 11:10:42 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ne.Što je to po sastavu?
kokolino,shake sadrzi proteine prirodne soje i mljecne proteine 18 biljni esecijalni aminokiselina,,,
vlakna i ljekovito bilje sadrzi mineralne soli i vitamine b
guarana-prirodni energent..pomaze u kontroliranju kolestrelola,znacajno poboljsava cirkulaciju prenoseci visak kisaka u najmanje kapilare....
ta hrana je bila strasno skupa i i nisam mogla bas dugo da kupujem.. poslje tri mjeseca prestala sam da jedem heralaife,,,
napisala sam ti ono sto mi je ostalo u glavi
 mislim da ima negdje na netu neka njihova stranica.. :) :) :)

mel

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 21
    • Profil
Odg: HERBALAIFE-stanicna prehrana
« Odgovori #6 : Veljača 11, 2009, 13:26:59 poslijepodne »
evo nešto o HERBALIFE
ja mislim da to nije na odmet al ne može jedan te isti proizvod biti za sve (debljina, dijabetes, osteoporoza....) jer ja sam konkretno pila zbog debljine i što se desilo dobila višak kg objašnjenje prvo treba da se stanice nahrane pa če onda kg dolje glupost, ne može meni pomoći za debljinu nekom drugom za kičmu, a proizvodi ne da su skupi več su preskupi jer koliko sam novaca dala za to mogla sam komotno na liposukciju (tretman mjesečni cca 800,00kn), pa vi vidite... cjena je bila kao član herbalife, inače je jo i skuplje >:(
Nadam se da ću se jednog dana probuditi bez bolova!

elanela

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 28
    • Profil
Odg: HERBALAIFE-stanicna prehrana
« Odgovori #7 : Veljača 11, 2009, 18:18:21 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
evo nešto o HERBALIFE
ja mislim da to nije na odmet al ne može jedan te isti proizvod biti za sve (debljina, dijabetes, osteoporoza....) jer ja sam konkretno pila zbog debljine i što se desilo dobila višak kg objašnjenje prvo treba da se stanice nahrane pa če onda kg dolje glupost, ne može meni pomoći za debljinu nekom drugom za kičmu, a proizvodi ne da su skupi več su preskupi jer koliko sam novaca dala za to mogla sam komotno na liposukciju (tretman mjesečni cca 800,00kn), pa vi vidite... cjena je bila kao član herbalife, inače je jo i skuplje >:(
mel,slazem se i ja sam bila clan i jela sam neka tri mjeseca poslje nisam im ala mogucnosti...
prije svoje bolesti imala sam 52 kg i 165 cm...nakon nekog vremena 46 kg...za ta tri mjeseca vratila sam svoju kilazu...ali kad sam prestala  pocela se debljati..sada imam 59 kg..strasno mi smetaju te kile zbog kocme koja je dovoljno ostecena.. e sada je borba vratiti kilazu

elanela

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 28
    • Profil
Odg: HERBALAIFE-stanicna prehrana
« Odgovori #8 : Veljača 11, 2009, 18:26:25 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Mislim da po samo nazivu govori sve podsjeća me na Herba bombone,al ako nekom pomaže zašto ne probat ;)
e sada dali je meni herbalaife  ili nesti drugo pomoglo nemam pojma
u to vrijeme sam pila dosta toga.. samo velim ti vratila sam svoju kilazu..sve dok nisam odustala zbog prevelike cjene hrane i sada se borim sa skidanjem kg.. i sada ima 5 kg viska cak i vise

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: HERBALAIFE-stanicna prehrana
« Odgovori #9 : Veljača 11, 2009, 19:35:18 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Mislim da po samo nazivu govori sve podsjeća me na Herba bombone,al ako nekom pomaže zašto ne probat ;)
e sada dali je meni herbalaife  ili nesti drugo pomoglo nemam pojma
u to vrijeme sam pila dosta toga.. samo velim ti vratila sam svoju kilazu..sve dok nisam odustala zbog prevelike cjene hrane i sada se borim sa skidanjem kg.. i sada ima 5 kg viska cak i vise
Nije bitno što je nego da pomaže ;)

mel

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 21
    • Profil
Odg: HERBALAIFE-stanicna prehrana
« Odgovori #10 : Veljača 11, 2009, 22:08:08 poslijepodne »
NE POMAŽE samo uzima novac!!!
...a što se kila tiće pakao je nekome skinuti 5 kg  :'(
neka se neko javi kako je to konkretno njemu pomoglo
evo moja sestrićna pije zbog stresa isto što i je zbog kila pa sada razuman čovjek neka prosudi
Nadam se da ću se jednog dana probuditi bez bolova!

elanela

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 28
    • Profil
Odg: HERBALAIFE-stanicna prehrana
« Odgovori #11 : Veljača 11, 2009, 23:00:15 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
NE POMAŽE samo uzima novac!!!
...a što se kila tiće pakao je nekome skinuti 5 kg  :'(
neka se neko javi kako je to konkretno njemu pomoglo
evo moja sestrićna pije zbog stresa isto što i je zbog kila pa sada razuman čovjek neka prosudi
mel,nisam rekla da pomaze,samo pitam dali je neko koristio i kako se pokazalo.
opet ti velim meni je bilo dobro ali nisam sigurna od cega
puno toga sam trosila ...

wladex

  • Newbie
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
    • Email
Odg: HERBALAIFE-stanicna prehrana
« Odgovori #12 : Ožujak 02, 2009, 12:24:51 poslijepodne »
Koristim vec skoro godinu dana. Poceo samo iz razloga da se probam rijesiti alergije. Svake godine mi bilo sve gore i gore i trajalo sve duze. kad god je nesto pocelo cvjetati meni katastrofa, nemogu gledati koliko mi suze oci, nos, uzasna svrbez, kihanje. Nakon nesto vise od mjesec dana poceo vidjeti rezultate koji su me doveli do toga da sad nemam problema sa alergijama. uz te alergijske reakcije kod mene se pojacao imunitet i vise nisam toliko bolezljiv. kad su vidjeli rezultate poceli su koristi i moji ukucani i cura i zadovoljni su svaki na svoj nacin.

 

Nagradne igre