Autor Tema: Lječnička povjerenstva  (Posjeta: 53536 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #54 : Studeni 03, 2008, 20:39:19 poslijepodne »
Danas sam bio na Invalidskoj komisiji,te sasvim očekivano  ;D  saopčili su mi da sam ja zdrav čovijek :D  i potpuno radno sposoban :D :D :D :D :D
A ja sam malo puka i počeja se raspravljat s Vješt(icom)akinjom,pa mi je kao malo izašla u susret :D  i napisala preporuku poslodavcu,tj napisala da se za mene ne preporuča rad u pognutom položaju i da se ne preporuča podizanje tereta težeg od 10 kg ???
U biti ja njoj niš ne zamjeram,ona je samo feudalni sluga,a mi smo kmetovi koje Franjo Tahi gazi kako i kad hoče :'(
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #55 : Studeni 03, 2008, 22:43:43 poslijepodne »
Worf žao mi je što vještakinja ne prepoznaje tvoj problem ,al  sam siguran što se tiče kralješnice ništa od nikakvih prava jel  to oni smatraju urođenim manama jedino za bilo kakvo ostvarivanje svojih prava može proći uz psihu jel nalaz psihe neće niko pobiti i svi se boju  za svoje guze i svoje  sjedalice žalosno al je tako.Moj frend je imo povredu na radu ne šljivu ga ni 5 % i kažu mu da je oboljenje od prije,a drugi ima isti  takav slučaj al me poslušo otišo kod psihijatra te u kombinaciji kralješnice i psihe dobio mirovinu ,ako tražiš u tim pogledima nešto za ostvarivanje mirovine il povrede praši psihijatru nek ti on to proformulira da si doslovce poludio zbog kralješnice i ishod bi trebao bit uspješan,znam da je stvarno ovo jadno s njihove strane al izgleda da svi oni žele da u ovoj ljepoj našoj ima što više psihički bolesnih osoba,jer na osnovu takvih ima i država koristi.Prika držim palčeve a ujedno ako nisi zadovoljan tim priloži ponovno vještačenje il obnovu postupka ;)
 Pozdrav!!

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #56 : Studeni 03, 2008, 22:51:48 poslijepodne »
Kod mene skroz kontra situacija, ja imam posao koji volim raditi nije težak, zanimljiv mi, jednostavno uživam ga raditi a meni danas onaj lik od doktora kaže: "nemožeš ti taj posao raditi", on bi mene u mirovinu sa 42 god. Kako sam ga prostrijelio pogledom odmah je promjenio temu. Ne interesuje njih šta je bolje za zajednicu, pojedinca nego samo kako staviti lovicu u đep. (kod nas doktori kažu  "znaš kako je ni u crkvu se ne ide bez para."
Znaš već kako to na balkanu ide: da si zdrav 100% oni  će ti izmisliti bolest napisati, normalno lovica i rješeno.
A možeš biti invalid neznam kakav oni će te vozati vamo tamo, da poludiš.
Kako to riješiti da ne bude tako?
Evo ti jedan primjer, kod nas kandidat za gradonačelnika RVI 70% dijagnoza padavica najmanje tri puta tjedno  (stavila stranka na vlasti njegove nalaze sa komisije na net, jadnik popušio na izborima baš mi ga žao), a u njegovoj stranci sve doktori, dobro ti Denis kaže samo bolest koja se nemože dokazati i eto.


« Zadnja izmjena: Studeni 04, 2008, 00:14:12 prijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Kraljeznica.com forum

Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #56 : Studeni 03, 2008, 22:51:48 poslijepodne »

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #57 : Studeni 04, 2008, 06:48:07 prijepodne »
Jopan,pogrešno si me shvatio,ne tražim nikakvu mirovinu,jer s mirovinom bih jako loše prošao?Ma u biti niš ne tražim od njih,jer milost nit tražim,nit bih im je dao :-[   Ali me je jako zasmetao njen unaprijed smišljen napadački stav spram meni i mojoj bolesti :'(  Kao šta rekoh,nije ni ona kriva,čak sumnjam da je tako nesenzibilna osoba,ali krivim VLAST,koja svim lječnicima konstantno šalje nove naputke ?
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #58 : Studeni 04, 2008, 15:35:01 poslijepodne »
Ovo je baš lijepo mjesto gdje se jedni drugima ako ništa drugo možemo malo pojadati.
Na komisijama i inače kod doktora oni nama ni nevjeruju da nas boli, često kažu. zar je moguče da te još boli.
Oni vjeruju  samo u lovicu.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Nefretity

  • Newbie
  • *
  • Postova: 17
    • Profil
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #59 : Studeni 05, 2008, 08:27:18 prijepodne »
Ja imam nalaz psihijatra i nakon 2 operacije kralježnice preporuku fizijatra iz Varaždinskih toplica i iz mojeg grada i preporuke neurologa,neurokirurga i svu dokumentaciju (zadnjih 10 godina ) pa su mi na invalidskoj komisiji također rekli da sam mlada i "zdrava " te da mogu na posao,raditi iste poslove kao i prije...a nisam tražila mirovinu već samo preporuku za lakše radno mjesto.Toliko.Može ih biti sram.

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #60 : Studeni 05, 2008, 09:12:34 prijepodne »
Poslušajte ovu priču, ne mogu da je ne ispričam.Mojoj prijateljici je prije 6 godina izvađen jedan bubreb, nadbubr. žlijezda i regionalne limfne žlijezde zbog adenocarcinoma bubrega. Prošle godine jedva je preživjela operaciju srčanih zalistaka. Kako je lani dobila otkaz dok je bila na bolovanju, ove godine kreće na IK-u, sa 49 g i 30g radnog staža. Dobiva rješenje da NIJE NASTUPILA NIKAKVA INVALIDNOST I DA JE SPOSOBNA ZA POSAO. Nakon par mjeseci u skupljanju papira za ponovni postupak kažu joj da usput napravi i UZV preostalog bubrega. Da ne duljim, jučer je operirana od karcinoma drugog bubrega s metastazom na nadbubrežnoj. MOŽDA PO IK-i NI SADA NIJE NASTUPILA INVALIDNOST???!! S druge strane, možda su joj spasili život, jer inače na taj UZV ne bi otišla.

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #61 : Studeni 05, 2008, 11:00:07 prijepodne »
Neka ode na komisiju sa bejzbol palicom i dobit će PTSP. (neznam kako bi drugačije)
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #62 : Studeni 05, 2008, 13:43:34 poslijepodne »
Nafretity sve ovisi kakav imaš nalaz psihijatra.nije nalaz bitan neg što piše u njemu i koja šifra kao što Jopan kaže odi bejzbol palicom pa da vidiš kako če te potirat u mirovinu al ,moraš bit spremna na jedan duži period u hotelskom smještaju Vrapće žalosno al je tako pravnim putem , nema mirovine pogotovo ne na ova današnja oboljenja koje oni smatraju bolestima današnjice.Eto ako bude di zapelo povedi mene ja ću nosit bezbol palicu mene nemogu dva put umirovit ;D ;D

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #63 : Studeni 05, 2008, 13:46:45 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Neka ode na komisiju sa bejzbol palicom i dobit će PTSP. (neznam kako bi drugačije)
Jopi nisam siguran ni da to bviše pali i u komisijama imaju  takve dijagnoze i radu te nabijaju prosjek  kad odu u mirovinu da im bude veća ;D ;D

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #64 : Studeni 05, 2008, 15:07:08 poslijepodne »
Kod nas svi doktori i članovi uže obitelji imaju invalidnine. Znaš kako kažu - Bog je prvo sebe stvorio.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #65 : Studeni 06, 2008, 22:16:04 poslijepodne »
Jop nije baš tako, ali za bejzbol palicu imaš pravo, nekad je stvarno jedino rješenje.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #66 : Studeni 19, 2008, 22:14:33 poslijepodne »
Uffffff evo napokon da se javim jel proteklih dana nisam imao vremena jer sam rješavao neke preglede prije odlaska u toplice.Evo zadnji stadiji rješavanja je bio da sam morao otić produžit lječničku potvrdu odobrenja za odlazak  u toplice koja mi je bila ovjerena al dolaskom na komisiju isti su mi dr rekli da su mi nalazi ostarjeli te imaju više od 6 mjeseci,bez pogovora onako u panici kako sad dobiti nalaze fizijatra, ortopeda ,neurologa ,fizijatra ,i neurokirurga,otrčao sam u bolnicu pokušao to rješit na način da se upišem,što je normalno bilo nemoguće jel za iste morao bi ćekat koji mjesec.Vidjevši da to tako neide te upotrjebivši đoker zovi nazvao sam onako kao što večina radi u ovoj ljepoj RH par dr.te se istima dogovorio te u 2 dana rješio svu potrebitu dokumentaciju koja mi je bila potrebna od njih osobno.Prikupivši  sve nalaze otrčao sam na komisijute u strahu ćekao jel sam pomislio da su mi oni već možda rješili negativno produženje istog dokumenta te predao sve te papire kao nadopunu,na što mi dotićni dr odgovara ovim rječima"ŠTO ĆE TO NAMA MI SMO TO RJEŠILI"upitah ga što su to rješili on mi odgovara pa vaše produženje i kaže mi izvolite odobreno vam je,pogledavši u njega istog sam upitao zašto su mi onda tražilina dopunu novih nalaza  isti mi odgovara"MA VI STE TO KRIVO RAZUMILI"grrrrrrrrr ??? ??? ???  istog sam pogledao te mu odgovorio jel vi znate što ste meni npravili pogoršali ste mi zdravlje psihički i fizički zar mislite da sam nepimen ,lud ??? ??? ???zašto sam ovo morao raditi di vam  stoji u zakon da svakih 6 mjeseci moram imat nove nalaze a u ostalom da li vam je poznat zakon o braniteljima dali ste radili i u skladu tog zakona na što mi on odgovara"BUDITE SRETNI DA  STE DOBILI" na štpo sam istom onako u bjesu samo reko "E MOJ DOKTORE SAD ĆE TE VI BIT SRETNI AKO IZAÐETE IZ OVE USTANOVE ŽIVI JEL JA ĆU SAD RADIT PO ZAKONU MAFIJE" ??? 8) ??? krenuvši prema njemu dok se isti povlačio te pobjegao u svoju sobu te zaključao onako kroz vrata pozdravio sam ga i naglasio DOKTORE MOJ VIDIĆEMO SE MI NEĆETE SE MOĆ SKRIVAT KO MIŠ CILI ŽIVOT,te se okrenio i otišao onako u grču .Došavši kuči popio sam tabletu za smirenje te me ubrzo uhvatila i kralješnica  bolit jer sam izgleda napravio krivi pokret stoga vam sad ležeći pišem :'( :'(i mislim se što su mi napravili svojom drskosti nezakonitim postupanjima itd...te ujedno zna,m ne dođem li sebi do mog odlaska u toplice mislim da će još neke doktore bolit kičma pa če mo skupa ležat ufffff nije prijetnja al takva gamad neće radit nesmije lječit ljude jel to su ljudi koji nemaju milosti koji krše prava i blate cjelu ovu našu RH.Žao mi je što moram ovo iznosit jel ipak znam da ni kokolina i neurokirurg ni židov nisu  takve osobe ,al eto neka mala šaka jada takvih doktora sramoti sve ostale svo :oje kolege a isto tako kršu lječničku etiku,e iz tih razloga ubuduće sam odlućio samo jedno a to je prijava ministarstvu zdravstva te ostalim institucijama a ćak i sudskim sporovima ,ako nebude išlo tako onda ljudi moji mislim da je došo obraćun sa pojedincima jel iskreno nisam se bojao cjeli rat a neču ni sad u miru u ovoj našoj  ljepoj državi za koju je poginulo puno ljudi da bi se neki tako danas odnosili preme nama svima.Eto neču više dužit o ovom jer me samo uznemirava al činjenica je da je stav pojedinaca da vam odobru rehabilitaciju te vam zagorčaju život  tako da nemožete nigdje jlel misle tako uštedit novac >:( >:( :o

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #67 : Studeni 19, 2008, 23:13:49 poslijepodne »
Nedaj se Denis.
Neslažem se sa tobom da je to "mala šaka jeda što sramoti sve ostale".
Mala šaka jada su ono malo poštenih doktora što je ostalo, jer oni su sigurno ti kažem mizerna manjina naspram doktorske mafije. Al da znaš da je jako teško biti pošten ako si okružen lopovima. Ja se protiv mafije nemogu i neću boriti, al sigurno ako mi dopiz.. od ove muke ću nekog od njih jednom udavit. Nemože ga spasiti spasiti ni Bog ni sud, jer ja ću biti sud. Znaš ono -idemo zajedno. Brrr... neznam odkud mi inspiracija za ovo, al stvarno nekad razmišljam o tome.
Nismo Denis za ovakav sistem ratovali, jel de?
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #68 : Studeni 20, 2008, 06:11:15 prijepodne »
Denis i Jopan,kad krenete u revoluciju,nemojte zaboravit da pozovete i mene ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #69 : Studeni 20, 2008, 11:28:42 prijepodne »
Jopan nismo se sigurno borili za ovo i nebojim se nit dpoktora nit institucija iman i ja đokere zovi tako da će bit ko jači taj tlači,ma da šprostiš i ti i drugi hebe se meni zua njih mislim na te pojedince jel od sad ću ih samo izrugivati što više mogu u biti do godine kad se budem morao upisivat za preglede tražit ću dr opće prakse za svakog od tih doktora 12 uputnica tj  za fizijatra 12, za ortopeda 12,za neurologa 12,za neurokirurga 12 i sve osatle tako da će imat i viška ne svakih 6 mjeseci nego svaki misec hahahhah pa nek štedu jel ovako neću ić na te preglede već ja to rješim na svoj način hhehehh pa ćemo vidit njihov odgovor,ev baš se spreman ovih dana otić uzet štake maad imam jedan par al ove druge ću poklonit nekom od bolesnih ljudi koji nemaju ni za participaciju u biti donirat ću druge na osnovu svog dopunskog pa nek gospoda samo izmišljaju zakone i štedu novce dotle ću im ja trošit eto rata hahahah kako god oni mogu zahebavat tako mi još više možemo ufffffff ev me zabolio mali prst,te kompjuter mi nema zaštitu od zraćenja morat ću popodne otić do dr da joj potrošim te uputnice pa nek se oni žalu jedni drugima eeeeeee bogami će im prisist dan s tim da mene neće izbacit iz takta poradit ću na toj vrsti psiho terapije kako ić sprdat pojedine dr kad nemam obaveza a da me ne izbacu iz takta pa će i oni za koju godinu morat zbog mene tražit svakih 6 mjeseci uputnice ;D ;D ;D,ma muka mi moj Jopi što su me uspili neki dan izbacit iz takta nemogu to sebi oprostit jel vidim da im je cilj da te uništu ;)al mislim da neće moć proša Denis i gore stvari hehehheh.
Jopi prika bez živciranja u borbu protiv tih lopova samo izrugivanje je njima najači udarac ,kažem ti od danas ubuduće i cipele će me bolit pa nek mislu jesan ja lud ili oni :D :D :D

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #70 : Studeni 20, 2008, 11:31:39 prijepodne »
Worf ne brigaj ima sigurno puno takvih koji bi digli revoluciju protiv tih kenjatora koji zagorčavaju život i zdravima a kamoli bolesnima al prika samo bez nervoze to je najgore za sve nas  njih treba taktički uništavat ko žohare hehheheh tražili su sad će i dobit hahahhah a ja ću zvuči bolesno uživat u tome :D :D :D

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #71 : Veljača 16, 2010, 21:43:37 poslijepodne »
Evo malo da obnovim ovu temu,koja me podsjetila na sve godine obilazaka po lječničkim povjerenstvima.Eto ovih dana sam se dogovorio sa dr opće medicine da zahtjev za toplice uzmem i odnesem kontrolorki na Lječničko povjerenstvo da bi izbjegli čekanje,jer ta ista kontrolorka obilazi ambulantu samo jednom mjesečno.Jutros uzevši papire otišao sam na lječničko povjerenstvo  te se javio doktorici koja radi kao kontrolor,te joj priopćio da me šalje moja doktorica opće medicine.Ista mi je uzela papire ,te mi niti otvorivši ih rekla ,vi nemate pravo na toplice :D :D :D :D ha ja sam puka od smiha,naravno istoj sam rekao da nema problema ,da ona napiše onda taj zahtjev negativan il pozitivan ,sve u cilju da bi izbjegao svađu sa istom.Nakon par sekundi ista mi odgovara izađite van i čekajte,također i tu sam se skulirano  te čekao par sati hehheheh da se gospođa udostoji pogledati papire,al poznavajuči je od prije odmah sam osjetio da neće bit dobro.U jednom trenu me pozvala,te mi opet ponovila vi nemate pravo :D :D,opet sam joj isto odgovorio,da mi da odobrenje ma kavu ona odluku donjela,na što mi je ona počela mudrovati ,e tog momenta moj mozak je počeo drukčije funkcionirati ,te sam istoj reko da što ona umišlja, ko je ona da pobija mišljenje  specijaliste.Naravno ista je opet još više počela mudrovati,te sebe stavljati u prvi plan ,temi još više počela zagorčavati život govoreći da ona ništa nemora, da ja mogu čekat ,da će ona to napravit kad je bude volja itdddddd sve u cilju da me se isprovocira.Naravo uspjela je u tome, te sam se onako lagano radi leđa podigao i pogledao je i izgovorio  SVE ĆU TI OVE PAPIRE ZABIT U GLAVU,TE ĆEŠ I TI IMATI ONDA ISTA PRAVA KO I JA I ČEKATIO DA TI IH NEKO ODOBRI,nakon tih rijeći naravno usljedila je kontra obrana iste,pa sam joj samo naglasio da jedva čekam da odem kuči te upoznam ministra Milinovića o njenom radu.Žalosno je reći ali nakon tih pogrdnih rijeći ista mi je dala zahtjev odobrenja za toplice,te mi rekla da mi to ona daje :D :D,ma moš mislit koja kuja i što bi ona meni tila usadit u glavu.Eto da ne dužim ,pravila su ostala ista kao i prije više godina kad je ista prasica radila i mnoge oštetila,da bi nažalost danas dobila još jedan pomak ,a to je da ide po terenu tako da i tu dobija više love i dalje kroji sudbinu bolesnim ljudima.Eto baš sutra nemam obaveza pa se mislim kao ču lipo sroćit jedan dopis o istoj,te poslati na pravu adresu ,da vidu gospoda u vladi ko im radi sa pacjentima i da više takvu gamad maknu sa tih radnih mjesta,jer jedino takvim putem takve ljude se može smijenit ;)

Kraljeznica.com forum

Odg: Lječnička povjerenstva
« Odgovori #71 : Veljača 16, 2010, 21:43:37 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com