Autor Tema: Lopta-stolica  (Posjeta: 18177 )

0 Članova i 33 Gostiju pregledava ovu temu.

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Lopta-stolica
« Odgovori #18 : Siječanj 26, 2010, 15:33:35 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Renata oće on snimit tebi i njega kako hopsate il tebe i loptu :D :D :D

Snimit će mene na lopti, samo mene zanima da li ti želiš uistinu vidjeti da li ta lopta u okviru može skakutati ili nešto drugo, konkretno? Za oko pola sata ću staviti video, pa gledaj - nevjerni Toma!  ;D
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Lopta-stolica
« Odgovori #19 : Siječanj 26, 2010, 15:37:23 poslijepodne »
Aj baš da vidim kako ta lopta hopsa u okviru eto ako me uvjeriš ja se isprićam pred svima na svojoj nevjernosti,naravno moram vidjet video ;)

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Lopta-stolica
« Odgovori #20 : Siječanj 26, 2010, 15:59:57 poslijepodne »
Ma on oce tebe Renata vidit da hopsaš bez grudnjaka sigurna sam ;)
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Lopta-stolica
« Odgovori #21 : Siječanj 26, 2010, 16:02:00 poslijepodne »
A evo baš sam tebe ćeka da mi se javiš hahahah točno sam zna :D :D aRenata pusti ti Pegulu što ona kaže samo ti hopsaj obućena ako ne povjerujem onda tek dolazi do grudnajka :D :D ;)

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Lopta-stolica
« Odgovori #22 : Siječanj 26, 2010, 16:33:59 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ma on oce tebe Renata vidit da hopsaš bez grudnjaka sigurna sam ;)

Nema šta previše vidjeti ni sa ni bez grudnjaka!  :D Video samo što nije! Samo da producent i snimatelj bude par sekundi slobodan, pa da me snimi, pa da ja to uploadam i prebacim ovdje - samo za nevjernog Tomu!
2006. interlaminectomia L4-L5

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Lopta-stolica
« Odgovori #23 : Siječanj 26, 2010, 17:07:59 poslijepodne »
Specijalno za DENISA ali i za ostatak ekipe - film "Renata i loptica-stolica hopsica"!!!!!  ;D

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

  :o  :o ;D  ;D  ;D  ;D
2006. interlaminectomia L4-L5

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Lopta-stolica
« Odgovori #24 : Siječanj 26, 2010, 21:16:06 poslijepodne »
Evo ja skakućem, a od Denisa ni traga ni glasa! Pitam se zašto!?  ??? :D
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Lopta-stolica
« Odgovori #25 : Siječanj 26, 2010, 23:43:28 poslijepodne »
Renata evo me nisam pobiga neboj se ;)eto gledam kako skakućeš i sad malo razmisli skakutanje nabija kralješnicu a ujedno i mišići radu,gledam recimo statiku tjela cijela si na jednommjestu kao da si ukoćena o tom sam ja prićao dok kad lopta stoji ti se moraš micati nogama s njom a ujedno i tjelom,pokreti na sjedalici unatrag jako su mali i ogranićeni dok na lopti ide kralješnica unzad slobodno tako da moraš uvjek natezati mišiće da nebi pala na leđa također je to i sa bočnim pokretima.Eto izvadi loptu iz tog stalka pa probaj pa mi reci di više zateže trbušne leđne ,nožne mišiće.nemoj misliti da sjedalica nije ok ,naravno ok je samo za sjediti al neki kraći period jer ako uzmemo u obzir da se sad taj patent radi o sjedalici  na kojoj čovjek mora raditi mislim da mu dođe na isto jer za vrijeme posla sigurno nećeš hoplati tako:ne znam da li me razumiješ što hoću reći.Po meni je idealna i bolja od obićne sidalice aal kad pogledaš da moraš provest na njoj par sati nemožeš se micati livo desno  tj da ti se guzica valja po njoj već s ti moraš dizat s nogama da se maknešlivo ili desno.Kažem nije loša ideja čak sam je pokazao nekim svojim poznanicima daleko od tog da je neću preporučiti svakom,a ako ko bude zainteresiran javim ti PP.Eto ja bi se naravno isprićao pred svima kao što sam obećo, al  iskreno nebi se složio s tim da je isto sjediti na lopti ili na lopti koja je u stalku.Eto volio bi ćuti mišljenje svih ostalih ako me oni razuvjere da je isto ja ću javnu ispriku dati ;)

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Lopta-stolica
« Odgovori #26 : Siječanj 27, 2010, 11:40:43 prijepodne »
Meni micanje nogu ne znači ništa. Bitno mi je da se kralježnica "ne lomi", tj. htjela sam postići ono što se postiže skupim spinalisovim stolicama. I doktorica-fizijatar mi je rekla da sam to postigla. I ona i neke kolegice su već naručile stolicu.
Dakle nešto ovakvo:


Napominjem da ja od toga nemam nikakve financijske koristi. Možda jednog dana ako otvorim maloprodajni dučan.
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Lopta-stolica
« Odgovori #27 : Siječanj 27, 2010, 13:12:30 poslijepodne »
Ma Renata meni je drago da si ti nešto smislila što ti pomaže eto komentari su bili samo na taj dio da radnje kralješnice nisu iste na lopti u stolici kao i na samoj lopti.Eto ovim putem se isprićavam Renati na nepovjerenju ali i dalje nemogu potvrdit da je funkcionalnost ista.U svakom slučaju čista 5 za inovaciju,da li imaš koristi ili ne to me baš nije briga,ako neko zatraži ja ti preporučim drage volje.Čuj mislim da nema smisla da se uvjeravamo ti imaš svoj stav i ako je tebi tako dobro na njoj ja to podržavam dok se ja i dalje držim slobodne lopte,naravno da naglasim ja to mogu kući na poslu bi sigurno morao uzeti taj tvoj patent,ili staviti ispod g.... zračni jastuk ;)

 

Nagradne igre