Autor Tema: Odricanje  (Posjeta: 12178 )

0 Članova i 33 Gostiju pregledava ovu temu.

ljubav

  • Newbie
  • *
  • Postova: 9
    • Profil
Odg: Odricanje
« Odgovori #18 : Kolovoz 20, 2010, 13:01:31 poslijepodne »
Vidim da nas ima dosta sa bolovima nakon operacije,nemoj te mi zamjerit ako nešto nisam pročitala o vašem stanju jer sam nova pa se još uvik teže snalazim po forumu,meni je zadnjih 5 dana katastrofa a ima dva ipo miseca da sam operirana.I sad čitam o vašim odricanjima,a šta tek mene čeka.Bol u nogiu mi se vratila u ponediljak i to gore nego prije operacije,neznam šta se događa,jel to samo slijed dugoročnog oporavka ili....Tesla napisao si mi da si se ti operirao prije dvi godine,jesam li u pravu,i da još uvik imaš bolove,zanima me ,ako sam skužila imaš priraslice,nakon kojeg vremena se mogu dobit priraslice,i dali su problemi s priraslicama slični ili isti kao kad disk stisne živac,jer mene noga,desna, sada boli od kuka do prstiju a prije op. me bolila samo od kolina do prsti...ako išta znate javite molim vas...pozzzz
hernija diska L4-L5                                                                                02.06.2010.operirana u Vinogradskoj

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Odricanje
« Odgovori #19 : Kolovoz 20, 2010, 14:38:01 poslijepodne »
Moguće da ti se upalio živac, trebala bi svakako kod doktora. Mene je također boljela noga nakon operacije (stopalo je bilo skroz palo), dok nisam otišla u toplice. Zovi onog koji te je operirao i pitaj što da radiš. Ja sa u bolnici dobivala injekcije Dexamethasona, a kod kuće pila Medrol. To su kortikosteroidi koje moraš vrlo pažljivo piti, tj. ne smiješ naglo prekinuti. Meni je to odmah pomoglo...ja bih na tvom mjestu svakako zvala operatera. Sretno! E, da, sada mi je super, i zato - nemoj previše brinuti, sve će se to s vremenom srediti.
Operacija L4/L5 2007. godine

ljubav

  • Newbie
  • *
  • Postova: 9
    • Profil
Odg: Odricanje
« Odgovori #20 : Kolovoz 20, 2010, 15:14:55 poslijepodne »
Hvala Jasna na utjšnom odgovoru i nadam se da je samo upala,što se tiče mog operatra s njim sam u kontaktu i u sridu ce mi napravit MRda vidi šta se događa.Nadam se da nije ništa ozbiljno iako su mi bolovi više neizdrživi...pozzzz
hernija diska L4-L5                                                                                02.06.2010.operirana u Vinogradskoj

Tesla

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 194
    • Profil
    • Moje predstavljanje i iskustvo
    • Email
Odg: Odricanje
« Odgovori #21 : Kolovoz 20, 2010, 21:03:59 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Tesla napisao si mi da si se ti operirao prije dvi godine,jesam li u pravu,i da još uvik imaš bolove,zanima me ,ako sam skužila imaš priraslice,nakon kojeg vremena se mogu dobit priraslice,i dali su problemi s priraslicama slični ili isti kao kad disk stisne živac,jer mene noga,desna, sada boli od kuka do prstiju a prije op. me bolila samo od kolina do prsti...ako išta znate javite molim vas...pozzzz

@Ljubav, odgovor ovde: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
02.2008. Povreda- Extruzija L5/S1, protuzija L4/L5
07.2008. Sarajevo Microdiscetomia, flavectomia, foramintomia L5/S1
09.2008. Post. op. Priraslice i hernija L5/S1, Protuzija L4/L5

2016. MRI torakalne kralježnice:
Kompresivni disk osteofiti na nivoima Th5-Th6, Th7-Th8,  i bulging disk Th11-Th12
U nivou Th4 diskretna siringomijelia...

 

Nagradne igre