Autor Tema: Stol za rad u stojećem položaju  (Posjeta: 6348 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Stol za rad u stojećem položaju
« : Prosinac 18, 2008, 23:54:44 poslijepodne »
Vec je bila tema o stolovima. Kako nemam novaca da si kupim stol s motorom za prilagodjavanje visine razmisljam da kupim dodatni stol i monitor za rad u stojecem polozaju (planiram kombinirati rad u stajanju i sjedenju).  Ima li netko prijedlog gdje kupiti? Stol bi trebao imati prostor za monitor koji bi bio u visini ociju (da se moze namjestiti visina plohe za monitor) i dio za tastaturu koji se takodjer moze podesiti. Vjerovatno previse trazim.   :(
Pogledao sam u IKEI i potrazio preko Googla ali nisam nasao nista slicno. Mozda napraviti po mjeri pa ako netko zna  nekoga tko izradjuje namjestaj po mjeri javite.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Stol za rad u stojećem položaju
« Odgovori #1 : Prosinac 19, 2008, 00:07:33 prijepodne »
vidila sam u Ikei na netu taj podizni stol i nije onako puno skup, al da me ubiješ ne mogu to nač ponovo....Mozda Pantaghana nadje jer sam i njoj to poslala kad sam vidila...
Mislim da ce te skuplje doć još jedan ekran i izradit stol nego taj podizni iz ikee.
« Zadnja izmjena: Prosinac 19, 2008, 00:23:04 prijepodne Pegula »
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Stol za rad u stojećem položaju
« Odgovori #2 : Prosinac 19, 2008, 08:44:12 prijepodne »
Ima ima Pantaghana link :-)

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

Kraljeznica.com forum

Odg: Stol za rad u stojećem položaju
« Odgovori #2 : Prosinac 19, 2008, 08:44:12 prijepodne »

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Stol za rad u stojećem položaju
« Odgovori #3 : Siječanj 29, 2009, 14:55:37 poslijepodne »
Evo, naisla sam na Internetu stranicu naseg proizvodjaca namjestaja koji radi uredske stolove podesive po visini i stolce koji osiguravaju aktivno sjedenje, a sve u svrhu stvaranja ergonomskog radnog mjesta.

Evo stranica, pa mozda uspijete nagovoriti svog poslodavca na kupnju istoga  ;D (u sto sumnjam, ali, treba pokusati...ja svakako hocu)...

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Stol za rad u stojećem položaju
« Odgovori #4 : Siječanj 29, 2009, 23:01:24 poslijepodne »
Zvao sam u tu firmu jako davno ali ti njihovi stolovi su polufikcija. Kao prvo nisu ih imali za prodaju jer su cekali elektromotore ili tako nesto (navodno su ih trebali dobiti za 3 mjeseca). Kao drugo kostaju oko 10.000 s PDV-om sto je jako preskupo ako se mene pita. Nemam nista protiv ulaganja u zdravlje ali to je bezobrazno skupo, a uz to i nije nabavljivo. Za te novce kupim dodatni stol za rad u stojecem polozaju ili stol za kojim cu moci raditi stojeci i sjedeci, a kupim i dodatni monitor gornje klase.

I usput mislim da sam bio u kontakti s tom firmom (trenutno sam na dial-up i nemam mogucnosti pretrazivati gmail da li su oni) po pitanju suradnje (jedan razmjenjeni mail) ali bilo im je stalo samo do promocije bez dodatnog truda da pomognu s necim konkretnim. Nudio sam nekim tvrtkama da plate strucne prijevode s engleskog u zamjenu za oglasvanje na stranicama i slicne surdanje (recimo da plate lijecniku da napise clanak).

Denis, mozda cu biti politicki nekorektan ali meni je malo previse sale i neozbiljnosti u svim mogucim temama. Osim toga mislim da necemo i dalje imati takve stolove. Mozda jos "neko" vrijeme ali ne zelim razmisljati da cemo imati takve stolove. Mislim da cemo imati prave stolove i stolice kad se pocne raditi na promociji zdravlja kraljeznice i kad se izracuna da je tvrtkama jeftnije kupiti dobar stolac i stol nego imati bolesne, slomljene i nezadovoljne radnike.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Stol za rad u stojećem položaju
« Odgovori #5 : Siječanj 30, 2009, 08:23:59 prijepodne »
Posto je ta firma Inkea bas tu u susjedstvu gdje radim, prosetat cu jedan dan poslije posla i ispitati situaciju na licu mjesta pa cu vas obavijestiti.
Mozda se u medjuvremenu nesto promijenilo.

Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

Kraljeznica.com forum

Odg: Stol za rad u stojećem položaju
« Odgovori #5 : Siječanj 30, 2009, 08:23:59 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com