Autor Tema: Vaša iskustva s popularnim crocs-icama  (Posjeta: 15825 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Vaša iskustva s popularnim crocs-icama
« : Svibanj 05, 2011, 18:35:34 poslijepodne »
Dok smo bili na rehabilitaciji, moj cimer je svuda šetao u crocs-icama, i po asfaltu i po makadamu. Kad bi obuo obične tenisice, bolila bi ga leđa i kukovi. Međutim, on je ravnopravno šetao sa mnom i po 4 kilometra. Ja u patikama, on u crocs-icama. Zanimaju me iskustva ostalih križoboljaca o njima, uključujući i medicinska mišljenja.
Gledao sam ih na ovoj stranici:

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

lacroma

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 74
    • Profil
Odg: Vaša iskustva s popularnim crocs-icama
« Odgovori #1 : Svibanj 09, 2011, 21:48:42 poslijepodne »
Nosim ih godinama po kući jer su mi se pokazale najbolje. Ljeti mi je u njima vruće, ali ništa mi nije ni približno dobro kao one. Otkad sam operirana, nosim uglavnom MBT (za vani) i kroke doma - moja kralježnica ne prijavljuje problem (za razliku od običnih tenisica).

2010. hemilaminektomija s foraminotomijom L4-L5

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Vaša iskustva s popularnim crocs-icama
« Odgovori #2 : Svibanj 09, 2011, 22:01:33 poslijepodne »
E to je najbitnije da obuća djeluje pogodno na kralježnicu. Ja sad točno vidim razliku od obuće do obuće. Plus što ne stajem jednako na stopalo pa me to dodatno umara. Jesi se morala privikavat na MBT-ke prvi tjedan samo po sat vrimena? I jesi pogledala na ovoj stranici koej sad sve imaju crocsice?
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

Kraljeznica.com forum

Odg: Vaša iskustva s popularnim crocs-icama
« Odgovori #2 : Svibanj 09, 2011, 22:01:33 poslijepodne »

colateral

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 62
    • Profil
Odg: Vaša iskustva s popularnim crocs-icama
« Odgovori #3 : Rujan 01, 2011, 12:37:08 poslijepodne »
sve najbolje i nisu uopce vruce,i duže traju od obicnih ljetnih šlapa i to onih skupljih koji se raspadu za 1 ljeto,s crocks u more i na kopno i traju vec 2g.
Jako dobro amortiziraju .
« Zadnja izmjena: Rujan 08, 2011, 23:47:56 poslijepodne colateral »
C4-C5 bulging
TH6-TH7-TH8 bulging
L5-S1 protruzija 5mm

lacroma

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 74
    • Profil
Odg: Vaša iskustva s popularnim crocs-icama
« Odgovori #4 : Rujan 13, 2011, 10:53:07 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
E to je najbitnije da obuća djeluje pogodno na kralježnicu. Ja sad točno vidim razliku od obuće do obuće. Plus što ne stajem jednako na stopalo pa me to dodatno umara. Jesi se morala privikavat na MBT-ke prvi tjedan samo po sat vrimena? I jesi pogledala na ovoj stranici koej sad sve imaju crocsice?

Oprosti, tek sad vidim pitanja...pa ako je još aktualno...
U trgovini u kojoj sam kupila MBTice,  odmah sam spremila obične tenisice i nastavila do doma pješačiti oko pola sata. Nikad nisam ograničavala vrijeme provedeno u njima i nisam nikad osjetila smetnje (osim u sandalama koje nažuljaju oznojnu nogu).

Crocsice kupuje na rasprodaji s njihovih stranica i kupim one koje su najpoviljnije (obično oko 10 eura). Doduše, s tih se stranica ne može naručivati u Hrvatsku, ali snađem se s prijateljima u inozemstvu.

Citat:
sve najbolje i nisu uopce vruce,i duže traju od obicnih ljetnih šlapa i to onih skupljih koji se raspadu za 1 ljeto,s crocks u more i na kopno i traju vec 2g.
Jako dobro amortiziraju .
Poslano: Svibanj 

Colateral, ne bih se složila da nisu vruće, inače sam zimogrozna, ali definitivno zatvorene kroke nisu za našu južnu klimu- meni kojoj se noge uopće ne znoje, druga polovica travnja je znak za promjenu obuće.
Da, izvrsno amortiziraju i duugo traju (moj muž koji sve šlape sprži za pola sezone (uključujući i kožne), krokama ne može ništa dulje vrijeme.
2010. hemilaminektomija s foraminotomijom L4-L5

colateral

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 62
    • Profil
Odg: Vaša iskustva s popularnim crocs-icama
« Odgovori #5 : Rujan 13, 2011, 13:27:35 poslijepodne »
možda sve ovisi kako kome koža podnosi ili jesu li original jer sam svoje platio 300kn a ima ih jeftinih koje su od lošeg materijala.
jer ove svoje uopce ne skidam ni kod kuce nije mi vruce u njima,a prije dok sam imao kožne bile bi mi vruce i kuci bi uvijek hodio bos.
C4-C5 bulging
TH6-TH7-TH8 bulging
L5-S1 protruzija 5mm

lacroma

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 74
    • Profil
Odg: Vaša iskustva s popularnim crocs-icama
« Odgovori #6 : Rujan 16, 2011, 09:06:29 prijepodne »
colateral, kupujem isključivo original sa službenih Crocs stranica.
2010. hemilaminektomija s foraminotomijom L4-L5

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: Vaša iskustva s popularnim crocs-icama
« Odgovori #7 : Rujan 16, 2011, 15:01:42 poslijepodne »
Pozdrav.Eto kad je već riječ o obući imam pitanjce,nije baš za croksice vezano.Ovak,naručila sam si ortopedske uloške po mjeri,bauerfiendove jer mi je sva obuća uglavnom ravna ,a to mi nikak ne paše,pa mi se čine nekak tvrdi.Dal je to samo zato jer se moram naviknuti il...?Točno se osjeti kak drže ovaj srednji dio stopala.
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Vaša iskustva s popularnim crocs-icama
« Odgovori #8 : Listopad 12, 2011, 14:12:31 poslijepodne »
Lacroma, u međuvremenu sam kupio Skechers shape-ups patike, sandale, radne cipele i cipele za svečanije prigode.... Ne mogu se zamislit ni u čemu osim skechersica....

Crocks sad ima stranicu i u Hrvatskoj i sve se može naručiti.....
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

lacroma

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 74
    • Profil
Odg: Vaša iskustva s popularnim crocs-icama
« Odgovori #9 : Listopad 14, 2011, 10:46:20 prijepodne »
Teoantun, ovo mi je dobra vijest za Sketchersice (koje su dosta jeftinije od MBTica - doduše imam sandale i zatvorene cipele za koje se nadam da će duuugo potrajati, obzirom na cijenu).
I konačno Crocs.hr - nisam gledala, ali se nadam da će sve one povoljne ponude u outletu vrijediti za Hrvatsku (nadam se, nadam, ali već ove sezone se u Italiju ne mogu naručiti oni turbo jeftini modeli  >:().
2010. hemilaminektomija s foraminotomijom L4-L5

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Vaša iskustva s popularnim crocs-icama
« Odgovori #10 : Listopad 19, 2011, 14:50:37 poslijepodne »
Evo, probaj si nači nešto zanimljivo:

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

Kraljeznica.com forum

Odg: Vaša iskustva s popularnim crocs-icama
« Odgovori #10 : Listopad 19, 2011, 14:50:37 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com