Autor Tema: BAZENI...  (Posjeta: 6855 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mak

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 35
    • Profil
BAZENI...
« : Ožujak 24, 2017, 20:39:01 poslijepodne »
  Pitanje koje bi uputio inače Henriku, ali dobro došao bi svaki odogovor  koji bi mi netko mogao reči., i podućiti mi koja je toplina vode za plivanje i vježbanje dobra u bazenu nakon operacija, evo sada već druge operacije lumbalne kralježnice i nakon što ću sada dobiti ESI u Osijeku-
  Poslije prve operacije kralježnice,'odlazio sam na plivanje na Bazen Mladosti u Zagreb u Daničićevoj ulici kraj Doma sportova. Odgovarala mi je "toplina-temperatura vode u bazenu" Međutom iz Velike Goricesam i  razmišljam da li bi sada nakon ESI-a. išao  na plivanje na bezen Utrine koji mi je 2 x bliži, ali nemam saznanja o tome kakova je toplina vode, jer mi hladnija voda od one kakva je u Mladosti ... nikako ne odogovara.
Za godinu dana, kako nam je bar obećano u Gorici dobivamo  bazen pa se tome jako  veselim....



Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: BAZENI...
« Odgovori #1 : Ožujak 24, 2017, 22:18:19 poslijepodne »
Mislim da je temperatura u Utrinama između 26,0 i 28,0 C. Meni je bila u redu, ali bih prije otuširao pod hladnom vodom da mi ulazak u bazen ne izazove neurološki napad jer imam oštećenu moždinu. Kad bih se rasplivao, onda bi bilo sasvim OK. Mislim da je za vježbe u bazenu najpovoljnija temperatura od 30 C, pa i za plivanje za nas kičmenjake, ali toga ima samo u toplicama.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Kraljeznica.com forum

Odg: BAZENI...
« Odgovori #1 : Ožujak 24, 2017, 22:18:19 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com