Autor Tema: plivanje  (Posjeta: 40842 )

0 Članova i 48 Gostiju pregledava ovu temu.

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #18 : Siječanj 12, 2010, 22:12:50 poslijepodne »
A kako ti znaš da ti nebi bilo i gore da nisi plivao??
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Atleticar

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 155
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #19 : Siječanj 12, 2010, 22:17:21 poslijepodne »
hehe da da...

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: plivanje
« Odgovori #20 : Siječanj 13, 2010, 10:05:30 prijepodne »
Ja se namjeravam akobogda baciti na ozbiljno plivanje (svaki dan) dosta je zabusavanja i kukanja pa probati bar jednu godinu po meni bar toliko da bi se vidjeli neki rezultati. Pa se javim svima nakon godine dana. Naljutilo me je ovo sve, traganje za dijagnozoma, boli a niko nista ne zna sad sam ovo shvatila licno: ja protiv svoje noge pa ko ziv ko mrtav ;D ;D ;D ;D
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #21 : Siječanj 13, 2010, 14:02:08 poslijepodne »
Eto ja od sutra krećem sa plivanjem i jedva ćekam da se polako razgibam naravno bez presinga, Ima jedan problem jer me vratna kralješnica pravi probleme sa simptomima vrtoglavice,pa me malo strah a u vrućim prostorijama mi se inaće vrtoglavica zna i više manifestirati.Eto u dogovoru sa upravom kluba u kojoj sam i sam nekad bio član plivanja i vaterpola ,dogovorio sam da mi supruga ide kao pratnja bar neki period,te su mi isti izašliu susret i to omogućili.Eto ovim putem ih želim pohvaliti zbog razumjevanja,te im želim što veće uspjehe u daljnjem radu.Naravno već sam razgovarao s nekim članovima uprave ,te im rekao za ovakve stranice Kralješnice da mogu pacjentima koji imaju oštećenja dati pobližnje informacije,nadam se da ću i sa doktorima koji tamo dolazu ostvarit dobru suradnju te ih uputiti na iste stranice foruma.

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #22 : Siječanj 13, 2010, 19:00:41 poslijepodne »
Kako si ti Denis ažuran i dobar! Svaka čast!  :D Lijepo na leđa i plivanac, a supruga uz tebe! Ako ne budeš slušao, samo neka pogurne rukom trbuh prema dolje i buč-buč!  :D
Uživaj u plivanju! Ja danas jesam skoro sat i pol i osjećam se super! Šteta što si to ne mogu priuštiti češće jer je ipak 30kn za bazen + gorivo dosta love da bi išla koliko želim.
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #23 : Siječanj 13, 2010, 20:23:49 poslijepodne »
Eto Renata supruga će ić al nažalost jako kratko :D :D a onda ostajem na milost i nemilost jer u malom bazenu se kupaju žene a u velikom muškarci,naravno ja ću u mali jer radi leđa ipak moram bit u plićem :D :D ,možda ima beyvoch ekipa za spašavanje i koja Pamela da me nadgleda  :D :D

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: plivanje
« Odgovori #24 : Siječanj 13, 2010, 21:13:56 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Eto Renata supruga će ić al nažalost jako kratko :D :D a onda ostajem na milost i nemilost jer u malom bazenu se kupaju žene a u velikom muškarci,naravno ja ću u mali jer radi leđa ipak moram bit u plićem :D :D ,možda ima beyvoch ekipa za spašavanje i koja Pamela da me nadgleda  :D :D


hahaha ima garant  ;)

Samo lagano. I ne znam zasto se pojedinci zale da ogladne poslije plivanja. Ja sam plivala oko sat i pol bez odmora i nista, nisam gladna. Tajna je u " NE MAHATI PREVISE"  nicim   ;D

operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #25 : Siječanj 14, 2010, 08:30:37 prijepodne »
a to je onda brckanje  ;D ;D ;D
pa i naravno da nisi gladna nakon he he

Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: plivanje
« Odgovori #26 : Siječanj 14, 2010, 10:27:23 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
a to je onda brckanje  ;D ;D ;D
pa i naravno da nisi gladna nakon he he



Pa nisam Felps  ;D brckanje, nego, lijepo penzionerski  ;)
Probala sam ja i to zestoko plivanje, pa me zigne ovdje, presjece ondje, cemu to? Necu na Olimpijadu!  ;D
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #27 : Siječanj 14, 2010, 11:22:31 prijepodne »
Evo ja sad sa bazena išlo je super malo po malo brćkanje prćkanje tj leđno plivanje više plutanje,kao hodanje na stoplaima i prstima,naravno nisam gladan al uskoro će mi ručak :D :DEto neznam u vodi imam osjećaj da bi odma moga plivat maraton,al nažalost moram ko neki stari čovik od 100 god sve polako ,e sad za prvi put nisam pretjerivo al iskreno baš me izmorilo ,najgore mi je oblačenje a još gore obuvanje čarapa i patika sa kralješnicom u ispravnom položaju ???U svakom slučaju reakcije se nadam da neće bit jel jako teško je procjeniti prag tolerancije u vodi ::)

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #28 : Siječanj 14, 2010, 18:46:31 poslijepodne »
Ajde neka si se ti nama nabrčkao, baš dobro.
Evo i ja cu opet sutra, jedva cekam!!!
Al ja cu se morat malo uozbiljit, tih 600m je premalo, morat cu bar 800-1000m :)
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #29 : Siječanj 14, 2010, 18:51:38 poslijepodne »
Baš mi je drago Denise da si uživao!
I ja ću se valjda opet brčkati ovaj vikend! Fučkaj pare kad se barem u bazenu osjećam malo bolje!  :D
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #30 : Siječanj 14, 2010, 19:40:58 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ajde neka si se ti nama nabrčkao, baš dobro.
Evo i ja cu opet sutra, jedva cekam!!!
Al ja cu se morat malo uozbiljit, tih 600m je premalo, morat cu bar 800-1000m :)
A čuj ja sam danas onako jedno 4 puta gori doli pa par puta na prstima i petama i malo onako vježbe za vrat i ruke,al sam bio cili ukoćen od panike nikako se opustit.Al eto bilo je super samo mi je iskrsnuo drugi problem od 28stupnjeva je super za plivanje al ne za moj crijeva  :D :D :Dtako da sidim cili dan na WC-u :D :D,i eto ti na problema,ma iću ja i sutra pa taman tamo bazen  po...... :D :D

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: plivanje
« Odgovori #31 : Siječanj 14, 2010, 21:00:10 poslijepodne »
Eto, kazem ja, hladno u 28, brrrrrr

Ti si Denise dobro prosao. Kad su u mom bazenu ohladili vodu, na par dana, a ja junacki plivala, ubrzo sam dobila upalu slijepog crijeva.  ??? ::) Htjeli me operisati, ja rekla odoh kuci po pidzamu, i nisam se vise ni vracala.  ;D

Kazem ja 35  8)
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #32 : Siječanj 14, 2010, 21:56:01 poslijepodne »
Besana daleko od tog 28 je stvarno temperatura za plivanje al za lagano brčkanje i lagane viježbe nije ,eto jedino mogu pojačat tempo a to nebi za sad napravio,al vidit će mo možda se tijelo klimatizira za još koji dan ;)

besana

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 150
    • Profil
    • Email
Odg: plivanje
« Odgovori #33 : Siječanj 14, 2010, 22:06:45 poslijepodne »
Boga ti  Denise kako se snalazis sa svlacenjem i oblacenjem? Meni je to najteze. Kod kuce u krevetu nije, jer u lezecem polozaju obucem i ves i carape i pidzami, ili sta vec, sve nogama. Cak mi je brat predlozio da se prijavim na ono ja imam talenat show, hehe
Ali na bazenu, u onim tijesnim kabinama .... ::)

A za to sto te trenutno muci, pojedi bananu. Zatvor zagarantovan  ;D ;D
operacija  L5-S1 1998. g.

Nalaz MR IZ 2009. g. : Diskovi L2-L3, L3-L4, L4-L5, L5-S1 izmjenjenog izgleda i snizene visine
Spin. kanal suzen u nivou LS-L4 i L5
Umjereno velika her. dis. na L3-L4 sa kompresijom
degenerativne promjene kicme i spondiloza, radikulopatija

25.02.2011. Nakon fizikalne terapije i terapije antidepresivima,stanje puno bolje. Povremeni, mali bolovi.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #34 : Siječanj 14, 2010, 22:16:41 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Boga ti  Denise kako se snalazis sa svlacenjem i oblacenjem? Meni je to najteze. Kod kuce u krevetu nije, jer u lezecem polozaju obucem i ves i carape i pidzami, ili sta vec, sve nogama. Cak mi je brat predlozio da se prijavim na ono ja imam talenat show, hehe
Ali na bazenu, u onim tijesnim kabinama .... ::)

A za to sto te trenutno muci, pojedi bananu. Zatvor zagarantovan  ;D ;D
besana čuj nije lošebazen je nov kabine su super imaju i za invalide tako da sam eto dobio tu kabinu di je sve prilagođeno ,la najtežemi je skinuti se i obući,za sad mi dobro ide jer mi žena pomaže,al od ponediljka hm???,neznam kako ču to izvest a ujedno me triba i vozit na bazen,a nažalost nema ko e sad muke moje kako ić nanoge skinuti se,okupati,obrisati,obući pa nazad doma ???Volju imam strahovitu al snagu nemam i neznam da li će to tako ići,jer ako se isforsiram može me samo hitna vratit.Da mi je bar auto vozit, :'(

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #35 : Siječanj 16, 2010, 21:39:24 poslijepodne »
Eto vrag odnija i plivanje ??? oda kad sam u četvrtak bio tomalo na bazenu  u petak navećer sam osjetio da me boli u gu... tj na mjestu gdje je splet živaca i tako me tuće da mi udara u preponu i nogudo koljena danas sam malo šetao računajuči ma treba to pomalo razradit,al sve je bilo nekako dobro dok ne stupi večer a sad oper vfrka ??? eto jedva pišem ležeći kako me hebe ovaj dio i znam što me čeka večeras noč sa nikakvim snom.Razmišljam što bi moglo biti,i siguran sam da nisam ništa dodatno oštetio jer nisam ništa više ni pješaćio nego inače i onda se sjetim da mi je od jučer na noč to počelo a taj dan u bazenu mi je bilo hladno te kad sam došao pod tuš da bi se opustio malo sam se izmasirao mlazom vruće vode također i po tom djelu ???Od nekog preforsiranja na bazenu sigurno me ne boli jer nisam nego ono minimalno odradio plutajući dva  tri puta i tako prošetao na prstima i petama.Joooooooo kako samo jedna greška mala vrati bolove molim boga da prođe uz tablete ako bude jače eto vraže opet će hitna radit,inaće imam prag tolerancije bol velik izbjegavam tablete al izgleda da ću morat jer se bojim da se nebi to stanje još više špogoršalo ??? :'(

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre