Autor Tema: plivanje  (Posjeta: 40470 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #54 : Siječanj 25, 2010, 11:56:11 prijepodne »
Razumijem te Denise u potpunosti. I ja bi na plivanje! Mogu u toplice - tamo je voda barem 32, ali mi je isto problem kako izaći iz bazena, a ne pogoršat stanje. Zadnji puta sam očito baš poslije bazena zaradila upalu sinusa, a imala sam kapu i sve ostalo. To je jedan od rijetkih razloga zašto sam bila zadovoljna na terapijama u toplicama. Lijepo sam se brčkala u vodi, plivala u vodi i onda odmah u toplice krevetić par koraka dalje od bazena i to je to!
Očito mi preostaje samo brčkanje u kadi!  :D
2006. interlaminectomia L4-L5

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #55 : Siječanj 25, 2010, 22:40:23 poslijepodne »
Nama kojima je voda prehladna dobro i došlo plivačko odijelo kakva imaju vrhunski plivači, npr. nešto kao na slici, ali to i košta. Od 1500 kn na dalje.  ;D

2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #56 : Siječanj 25, 2010, 22:57:19 poslijepodne »
He he pa tako reci al to nije ronilačko odjelo ja tebe cilo vrime kužim da mi govoriš o ronilačkom odjelu pa se čudim što pričaš :D
Čuj ova stvar košta i ja bi je kupio al ima jedna stvar ko kaže da da me nebi opet uvatila lumboishijalgija jer odjela sprijećavaju vodu i hladnoću al ne i vlagu koja meni na Lumboishijalgiju može napravit problem,a onda sam bacio novce.Evo primjer prije operacije znalo me bolit jer bi mi noge bile par sati hladne ko led  i imam osjećaj da mi kralješnica tu hladnoću povuće od nogu i dođe do problema,tako da nevidim riješenje za plivanje osim u bazenima koji su sa vrućom vodom.Eto taj dan kad sam išao na šplivanje plivao sam jako malo i vježabao za prvi put možda nekih 15 do 20 minuta i bilo mi je ldano naravno brzo sam otišao i tuširao se vrućom vodom a posebno po djelu.g...... i zbog promjene temperature počelo me bolit,ja ne mogu povjerovat da sam od 50 m laganog plutanja dobio bolove u predjelu di prolazi taj živac išijalgikus.Eto zbog tog me strah jer te promjene temperatura i vremena utječu na moja leđa.Eto da nebi mislila da operacija nije uspjela ja uvjek kažem da je jer sad osjećam promjene na bolje  jer znam koji su simptomi bili prije koji sad i taj dio je simptoma nesto,al slabi mišići i Lumboishijalgija se nedaju operirati,al ti mogu napravit također bolove i zaleći te u krevet.Eto uvjeren sam da je moj Doktor napravio sve kao treba,al ove stavke mi zadaju probleme,eto možda griješim doktor će biti taj koji će reći da li sam u prevu ili ne i koji će znati o čemu se radi,možda ja griješim,al ovo govoru samo moji osjećaji prema onom što moje tijelo govori

Kraljeznica.com forum

Odg: plivanje
« Odgovori #56 : Siječanj 25, 2010, 22:57:19 poslijepodne »

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #57 : Siječanj 25, 2010, 23:03:24 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
He he pa tako reci al to nije ronilačko odjelo ja tebe cilo vrime kužim da mi govoriš o ronilačkom odjelu pa se čudim što pričaš :D
Evo primjer prije operacije znalo me bolit jer bi mi noge bile par sati hladne ko led.. 

Denise, Denis, zamijenio si mene i Gogu. Sa njom si pričao o ronilačkom odijelu!  ;D
Što se tiče hladnih nogu, meni su ti noge uvijek hladne kod led. Bez obzira koliko čarapa imam ili što drugo. Jedino se u sauni zagriju na tih par minuta koliko sam unutra i poslije to traje još kojih sat-dva. Ja sam imala i događaj na plaži - ležim i čitam knjigu, prođe neka ženska kraj mene i trkne se o moje noge i blijedo me pogleda. Ja pitam u čemu je problem, a ona mi kaže da je mislila da sam mrtva kako imam hladne noge. Ponekad me i suprug zeza da spava sa mrtvacem!  ;D Ali ošla ja sa teme!
Ti napravi kako misliš da je za tebe najbolje, a kad se vidiš da doktorom pitaj ga što te zanima, pa ćeš znati i sa stručnog aspekta!  ;)
2006. interlaminectomia L4-L5

uriel

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 254
  • ko drugom jamu kopa fizicki je radnik
    • Profil
Odg: plivanje
« Odgovori #58 : Veljača 13, 2010, 13:56:30 poslijepodne »
Evo dvije odlične animacije plivanja.
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Dijagnoza prije operacije proturzija L4-L5 i ekstruzija L5-S1 diska
19.5.2009 operirao ekstruziju diska L5-S1
Rehabilitacija i bolovanje od šest mjeseci.
Vratio se na posao 26.10.2009.
Još manje tegobe prisutne u vidu  povremenog trnjenja lijeve noge.Stvari polako idu na bolje.

Kraljeznica.com forum

Odg: plivanje
« Odgovori #58 : Veljača 13, 2010, 13:56:30 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com