Autor Tema: Višak kilograma i vježbe  (Posjeta: 35722 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #18 : Travanj 20, 2009, 21:17:52 poslijepodne »
Eto meni sa 105 kg koje mi niko nebi dao kamenac mi je regulirao da smanjim prehranu hahhah pa sam pao na 90kg a ni sam nisam bio na nikakvim djetama već samo nisam baš imao apetita jel što god bi pojeo napuhivalo me teško bi mi palo,dok sad od kad sam rješio želudac i žuć puno bolje samo eto Worfino moram izdržat bar mjesec da budem na nekim lešadama a jako mi teško to pada ;D ;D

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #19 : Travanj 21, 2009, 16:28:52 poslijepodne »
E pa ja sa svojih 115 još držim rekord na forumu, bar ja mislim....doduše na moja 2 metra to i nije nešto ali vaga toliko pokazuje....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #20 : Travanj 21, 2009, 18:54:53 poslijepodne »
Davore možda ti je vaga u kvaru hahahha aj probaj sit na vagu i bez robe samo se onda čuvaj žene hehehheh jel če ti pokazat i višak kila kad vas izvaže obadvoje  ;D ;D ;D ;D

Kraljeznica.com forum

Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #20 : Travanj 21, 2009, 18:54:53 poslijepodne »

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #21 : Travanj 21, 2009, 20:53:35 poslijepodne »
Znate onu: svako zlo, za neko dobro. Tako su meni problemi sa želucem stesali liniju. Bar sam u nečemu profitirala  :)
Operacija L4/L5 2007. godine

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #22 : Travanj 21, 2009, 21:08:18 poslijepodne »
A bome i meni su dobro došlo manje kilograma odmah mi je lakše za kralješnicu eto sad imam drugi problem treba cjelu garderobu obnovit hehe ;) ako padnem još koji kil moću i od sina traperice nosit,a onda bi i u disco moga s njim ić ako me prime u ekipu ;D ;D

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #23 : Travanj 23, 2009, 16:12:47 poslijepodne »
Hehe ma ko te nebi primija u ekipu tako blesavog  ;D :D ;)
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #24 : Travanj 23, 2009, 21:37:34 poslijepodne »
Pegulice znam da bi me ti primila u ekipu ovako blesavog i lulavog i tralulavog  ;D ;D ;D ;)

glagen

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 121
    • Profil
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #25 : Travanj 29, 2009, 16:43:25 poslijepodne »
eto, i ja sam od punašnih koje bole leđa. sad sam na dijeti po liječničkoj preporuci, a stvarno ne volim to. ja sam od onih endemskih koji se sami sebi sviđaju puniji. ma nije mi to toliko teško više, ali zbog nekretanja izgladnjivanje ne daje rezultate, a bol je u akutnoj fazi pa se i ne mogu baš kretati mnogo.

eh, da mi je sladoled ili čokolada... ma i čokoladna torta, ali ništa. gledam tu neki grejp koji mi je jedino što mi je ostalo danas za pojesti. a pojela sam nemasni jogurt za doručak i salatu od rajčice, paprike i sira za ručak (ok, i sasvim mali komadić kruha - grijeh, grijeh) i sad šparam taj grejp  ;D


ekstruzija l5-s1, srpanj '09. interlaminektomija. dobro mi je, što jest jest :)

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #26 : Svibanj 11, 2009, 10:55:46 prijepodne »
Ma jedes skoro sve, al skroz male porcije i nikakvo pretrpavanje sa hranom....kod svih tih bolova valda si mozes priustiti kepicu sladoleda...ima i onaj nizkokaloricni....a prava cokolada je jako zdrava....am ne cjela, znaci moze se jesti sve, ali malo....pa i masnoce trebaju tjelu (maslinovo ulje npr.)...
Ja sam od jednih tableta u dve godine dobila 25 kila gore....tak sam bila suha, presuha...a sad sam ljepa i punasna...al je teze za kicmu...skinila sam tu Lyricu i sad sa Neurontin tabletama mi je manji apetit, ide polako dole, al polako...najgore je mi je to, sto ne mogu nista od gimnastike...mogu ja, al kad mi se tjelo ohladi onda ne mogu maketi...Samo mi preostane vjezbati tjelo sa disanjem, laganim raztezanjem i za psihu i moral, uvjek se ujutru ljepo obucem i nasminkam....iako sam kuci...
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

goga

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 242
    • Profil
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #27 : Svibanj 11, 2009, 23:03:44 poslijepodne »
Ja sam visoka 172 cm a imam 90 kg. Za moju bolesnu kralježnicu i bolne zglobove je to previše. Hranu uzimam umjereno a kruh samo ujutro ali zato jedem neumjereno kolače i čokoladu i to kao ovisnik. Nemam karaktera i nemogu se toga odreći. Ima li netko recept da se riješim moje ovisnosti.

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #28 : Svibanj 11, 2009, 23:20:27 poslijepodne »
Goga, kada te uhvate napadi za slatkim, probaj se zavarati s voćem i povrćem (ja sam uz TV znala grickati mrkvu  :)). Također, znala sam si napraviti "tonu" različitih salata, pa se i s tim zavaravati. Izbacila sam prženo, pohano, masno, itd...Jedem uglavnom kuhano, tj. što primorci kažu - lešo. Silna glad može biti znak uznemirenosti, barem je to tako kod mene znalo biti, pogotovo kada sam prestajala pušiti. Najbolji ti je lijek jednostavno napraviti propuh u frižideru  :), tj. imati samo ono osnovno, a slatkiše uopće ne kupovati. Ja tu i tamo napravim kolač samo radi djece, a čokoladu kupim samo kad mi oni naruče.
Operacija L4/L5 2007. godine

goga

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 242
    • Profil
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #29 : Svibanj 11, 2009, 23:43:48 poslijepodne »
Uh Jasna , nije meni problem glad. Ja slatko mogu jesti i kad sam najsitija. Jedem ja mnogo salata i povrća ali me to nemože zadovoljiti. Najveći problem je taj što radim u hotelu u restoranu gdje svaki dan ima kolača i raznih poslastica. Veliki broj gostiju imamo tako da se rade velike količine kolača pa krajaka ima koliko ti srce želi. Još da se ne krećem cijelo vrijeme na poslu bila bi kao bure. ;D A još naši gosti za ljubaznost uvijek tutnu neku čokoladicu pa tko bi joj odolio. Mislim da sam ovisnik. Možda bi bilo najbolje da promjenim radno mjesto. :-*

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #30 : Svibanj 12, 2009, 14:36:41 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ja sam visoka 172 cm a imam 90 kg. Za moju bolesnu kralježnicu i bolne zglobove je to previše. Hranu uzimam umjereno a kruh samo ujutro ali zato jedem neumjereno kolače i čokoladu i to kao ovisnik. Nemam karaktera i nemogu se toga odreći. Ima li netko recept da se riješim moje ovisnosti.

Draga Gogo, bas si me nasmijala sa tim, da nemas karaktera...
Ja sam prestala pusiti prije 3 ili 4 godine, i nisam dobila ni kile, a cigare sam nadomjestiula sa kavom, a posto je ovde kava ona procjedita...ni nalik na nasu doping kavu...onda sam je pila...ma vise radi drzanje salice..
Ja sam okrugla, al nekako sam svagdje dobila, pa sam slatka  :-[  ;D...kako sam bila presuha, nisam ni u snu pomislila, da cu nekad biti pretezka...ja imam skoro 80 a visoka sam 168...10 previse..prebrzo sam jih dobila.
Najgore mi je to, sto ne jedem mesa, ne jedem masno, koristim maslinovo ulje, jedem voce, povrce al i tablete...hormoni su mi malo pobrkani i prije nego sto dobijem"stvari", nekoliko dana jedem nenormalno, tako da i ono sto izgubim, dobijem u nekoliko dana...hormonskih tableta ne smijem koristiti zaradi tromboze...krecem se po kuci poslovno, i pred kucom sa psima, i mislim da je to glavni problem...premalo kretanja...
Gogo, pokusaj jesti kolace bez secera....nema druge nego sebi reci uzet cu malkice, al ne sve i tako ces mozak zavarati, da na kraju mozda i neces htjeti taj kolac.....tako sam ja prestala pusiti...nisam si branila, pa je bilo lakse...
Slazem se sa Jasnom, da ne kupuj sladko, kad nema....onda nema, la nemoj ni praviti hahahh...
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

goga

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 242
    • Profil
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #31 : Svibanj 12, 2009, 21:37:03 poslijepodne »
Brinetka čestitam što si prestala pušiti, hvala bogu nije me to nikad privuklo i uvijek sam protiv cigarete. U kući ti ja nemam skoro ništa slatko  ni kolača ni čokolade ali na poslu je za desert bila buhtla i nisam joj naravno mogla odoliti pa sam smazala dvije velike. A ako mi dođe kriza kod kuće zadovoljim se ja i sa namazanim kruhom (maslac i marmelada ili nutela) a to vole svi mazati i djeca pa ne mogu biti bez toga u kući. A možda mi je to i samo izgovor.  ;D :D Mislim da je moj slučaj neizlječiv. Moji zglobovi i kralježnica to neće moći izdržati. Jadna ja.  :'(

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #32 : Svibanj 13, 2009, 15:50:26 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Brinetka čestitam što si prestala pušiti, hvala bogu nije me to nikad privuklo i uvijek sam protiv cigarete. U kući ti ja nemam skoro ništa slatko  ni kolača ni čokolade ali na poslu je za desert bila buhtla i nisam joj naravno mogla odoliti pa sam smazala dvije velike. A ako mi dođe kriza kod kuće zadovoljim se ja i sa namazanim kruhom (maslac i marmelada ili nutela) a to vole svi mazati i djeca pa ne mogu biti bez toga u kući. A možda mi je to i samo izgovor.  ;D :D Mislim da je moj slučaj neizlječiv. Moji zglobovi i kralježnica to neće moći izdržati. Jadna ja.  :'(

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

glagen

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 121
    • Profil
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #33 : Svibanj 14, 2009, 16:07:51 poslijepodne »
ah, jadna ja. skinula 5 kg jedva nekako pa onda došao vražji pms i sve nadoknadila. to mi je najgore, ta predmenstrualna zvjerska glad. ne zamišljam još ljude kao pečenke, ali skoro... zamišljam ih u onom omotu od čokolade, sve čokoladne.

i mogu ne imati ništa kod kuće, u pms-u mi je najmanji problem otputiti se u potragu za bilo čim što je otvoreno i prodaje hranu.
ekstruzija l5-s1, srpanj '09. interlaminektomija. dobro mi je, što jest jest :)

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #34 : Svibanj 14, 2009, 17:30:49 poslijepodne »
Glegen, pa kod mene je identicno....inace nemam apetita, samo doruckujem redovno, a preko dana samo nesto na brzinu, kakvu supu ili mali sendvic...ili kuhano povrce...i izgubim kilazu i ovu "miselinku" oko stomaka, i dodje taj vrazji PMS, i u nekoliko dana nadoknadim sve ono, sto sam izgubila....pocinje tacno 20 i neki dan nakon menzesa...ona glad....najedes se i ponovo si gladan....treses se pred hranom hahahah, ko da si na lotu dobio...ja glad ublazivam jabukama, al ne ide...ma lakse mi je bilo prestati pusiti, ozbiljno mislim i znam da je tako.
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #35 : Svibanj 14, 2009, 19:07:54 poslijepodne »
Glagen, baš si me nasmijala. To stanje moja frendica inače zove "vrijeme u kojem je dobro da i namještaj ne pojede" :-). Ona je znala slistiti teglu kinderlade u tri ujutro. Sad sam se sjetila i onog nijemog filma Charlia Chaplina, u kojemu je on toliko gladan da mu se frend stalno "pretvarao" u kokoš. Ja nemam takvih napada, ali zato kada nemam cigareta - spremna sam ući i u najgoru rupetinu da ih kupim.
Operacija L4/L5 2007. godine

Kraljeznica.com forum

Odg: Višak kilograma i vježbe
« Odgovori #35 : Svibanj 14, 2009, 19:07:54 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com