Autor Tema: Bryan proteze u vratno dijeu dali se rade u Hr i koja su iskustva  (Posjeta: 15406 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

mmarko

  • Newbie
  • *
  • Postova: 17
    • Profil
    • Email
Bryan proteze u vratno dijeu dali se rade u Hr i koja su iskustva
« : Studeni 29, 2011, 14:38:21 poslijepodne »
Pozdrav svima imao sam 3 OP zadnja mi je prosle godine bila i izvadjena mi je titan plata i 6 sarafa i postavljena proteza Bryan pa me zanima dali se u Hr radi sa njom i kakva su iskustva .Slike Brayan proteze mozete vidjeti na fejsu Marko Marjanovic ili mogu vam e-malom poslati tko je zainteresiran.Moje iskustvo sa Bryan protezom je SUPER ,daleko  bolje mogu sa glavom da gibam,ok imam bolove ali nakon svih ti operacija bilo bi glupo da kazem, da je super,koristim MST tablete ,protiv bolova i kapi,tramalili minalgin, inace zivih u Svicarskoj. :)

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Odg: Bryan proteze u vratno dijeu dali se rade u Hr i koja su iskustva
« Odgovori #1 : Studeni 29, 2011, 20:13:25 poslijepodne »
Cuj, Bryan je ja mislim prvi (ili jedan od prvih) vratnih umjetnih diskova, on je danas - proslost. Naravno, to ne znaci da on ne valja ili da tebi nece biti dobro. Ne znam tko ti ga je ugradio i kada? Zanimalo bi me?
« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2011, 20:18:33 poslijepodne Istr »
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

mmarko

  • Newbie
  • *
  • Postova: 17
    • Profil
    • Email
Odg: Bryan proteze u vratno dijeu dali se rade u Hr i koja su iskustva
« Odgovori #2 : Studeni 30, 2011, 11:07:43 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Cuj, Bryan je ja mislim prvi (ili jedan od prvih) vratnih umjetnih diskova, on je danas - proslost. Naravno, to ne znaci da on ne valja ili da tebi nece biti dobro. Ne znam tko ti ga je ugradio i kada? Zanimalo bi me?
[/quotNeznam dali je prvi ili zadnji  ali meni vise pogoduje Bryan nego titan plata ,jer plata mi je blokirala glavu nisam moga okretati kako treba niti gore dole ,sa Bryan protezom mogu daleko bolje funkcionisati a ugradjena je 2010 u Svicarskoj ,sta sam htio samo misljenje  i iskustvo ljudi koji imaju tu protezu ,mozda je proslos ali meni je super.Da upravu si jos prije 20 godina Bryan je to radio  sad sam nasao na internetu  gdje se vidi i postupak ugradnje,pozdrav svima i jos jednom tko ima Bryan nek napise svoje iskustvo,da nadopunim  gosp.Istr nakon prve operacije kad mi je postavljena plata otkazala mi je lijeva ruka tako da su morali odmah sutradan opet operisati nakon toga je ruka proradila ali snaga i danas u lijevoj ruci je katastrofa iako sva osjetila u ruci imam ,nakon godinu i pol iako nisam nista radio isao sam na rehabilitaciju na mnoge fizikalne terapije otisao mi je jos jedan prsljen u vratnom dijelu zato su me operisali i postavili Bryan protezu mozda da ti razjasnim slucaj,operisat sam se morao jer su bolovio bili ne snosljivi kad sam pred samu operaciju uzimao 180mg MST-a plus jos morfin kapi,i sa time nisam mogao bol da kontrolise,sad je daleko bolje i dalje uzimam 40 mg MST ali morfin ne.Pozdrav svim ljudima koji procitaju i koji zele podijeliti probleme sa drugim.
« Zadnja izmjena: Studeni 30, 2011, 11:28:11 prijepodne mmarko »

Kraljeznica.com forum

Odg: Bryan proteze u vratno dijeu dali se rade u Hr i koja su iskustva
« Odgovori #2 : Studeni 30, 2011, 11:07:43 prijepodne »

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Odg: Bryan proteze u vratno dijeu dali se rade u Hr i koja su iskustva
« Odgovori #3 : Studeni 30, 2011, 11:45:46 prijepodne »
Naravno da je bolje od plocica i vijaka, Bryan i ostali diskovi zadrzavaju prirodno kretanje kraljesnice... Mislim da neces u RH naci puno ljudi s takvim implatantom, probaj na nekim inozemnim forumima (spine-health, adrsupport ili spineuniverse)
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Bryan proteze u vratno dijeu dali se rade u Hr i koja su iskustva
« Odgovori #4 : Prosinac 01, 2011, 00:03:13 prijepodne »
Da sam mogla birati svakako bih umjesto pločice i vijaka izabrala disk.
No u RH nemamo izbora, bar ne mi koji nemamo novac

mmarko

  • Newbie
  • *
  • Postova: 17
    • Profil
    • Email
Odg: Bryan proteze u vratno dijeu dali se rade u Hr i koja su iskustva
« Odgovori #5 : Prosinac 11, 2011, 14:41:34 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Da sam mogla birati svakako bih umjesto pločice i vijaka izabrala disk.
No u RH nemamo izbora, bar ne mi koji nemamo novac
Madagaskar----ni ja nisam birao i ja sam prvi put dobio plocicu i vijke ali nakon 3 operacije gornjeg dijela morali su izvaditi plocicu i ubaciti disk a to su odlucili doktori jer mi je ta solucija jedina pasala u tom momentu a pokazala se dobrom makar kod mene ,lijep pozdrav svima iz hladne CH i sto manje boli u ovo pred BOZICNO vrijeme ,nek nam Dragi Bog podari makar malo dana bez bola .

Kraljeznica.com forum

Odg: Bryan proteze u vratno dijeu dali se rade u Hr i koja su iskustva
« Odgovori #5 : Prosinac 11, 2011, 14:41:34 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com