Autor Tema: protruzija diska c5c6 iskustva i savjeti  (Posjeta: 54696 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

mmarko

  • Newbie
  • *
  • Postova: 17
    • Profil
    • Email
Odg: protruzija diska c5c6 iskustva i savjeti
« Odgovori #18 : Ožujak 07, 2012, 15:05:06 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Eto nakon skoro dva mjeseca čekanja termina kod Stančića napokon sam obavila pregled-jest da sam u bolnici čekala od 10 ujutro da bi u 17h došla na red :o :o.Uglavnom pogledao je Mr,poslušao moju ispovjest,čak me i pregledao-i kaže da to nije za operaciju jer je prortuzija mala i da bi to s vremenom trebalo se smanjiti-kao disk dehidrira i tako nešto-pa da neće vršiti kompresiju-da ne radim nikakve vježbe,niti nikakve egzibicije-samo neke statičke vježbe kao držim si glavu i lagano guram-da ojačam mišiće vrata i kontrola za dva mjeseca,a u 6-tom mj. da napravim kontrolni mr da vidomo kakvo je stanje.Čovjek je stvarno ostavio dobar dojam na mene a i na supruga jer je on bio sa mnom unutra,stvarno sve što sam ga pitala mi je lijepo objasnio,ja sam očekivala da će me samo otpilit ali eto nije.Sad mi još ostaje čekanje do magnetske donjeg dijela jer i tamo imam neku frku-jaku bol u križima koja je prešla u trnjenje nožnih prstiju i opčenito zatezanje i strujanje u nozi-eto u životu nisam išla po doktorima,ali sad me baš složilo!
užasni bolovi u lopaticama ......Hm nakon 3 Operacije jedno ti mogu reci ,ako operacija prodje  super neces imati problema sa bolovima,ali bez operacije neznam kojim terapijama mozes smanjiti bolove u lopaticama ja sam cekao u stvari nisam znao da mi je jos nakon 2 OP otisao prsljen  tako da su me po terapijama razno raznim slali ali nije pomoglo bol u lopaticama nije se mogao skloniti pa sam zavrsio na stolu ,sad trenutno bolovi nisu kao sto su bili ali javljaju,nasto moras pazit to je dizanje ruku iznad glave zatim ne dizi tesko ,moci ces ali kasnije dolazi do bolova:Mogu ti reci samo jedno da se ponovo desi otisao bih odmah na OP ne bih cekao jer bol u lopaticama se nece smiriti ,mozda inekcijama mozes da ti bol nestane ali to te drzi par dana i opet isto.Zelim ti sve naj naj pa nam se javi kako je zavrsilo.

cookie

  • Newbie
  • *
  • Postova: 10
    • Profil
Odg: protruzija diska c5c6 iskustva i savjeti
« Odgovori #19 : Ožujak 13, 2012, 21:30:19 poslijepodne »
Ma joj mene uz te lopatice bole i ramena i to više desno-i kad dignem ruke iznad glave i kad ih spuštam tresu mi se i ruke i glava-uopče nemam snage u rukama tj.ramenima-trpim te bolove jer imam gastritis-tu i tamo popijem voltaren-i živci su mi već na rubu jer stvarno neznam više što da radim-neurokirurg kaže da to nije za operaciju-a ja se raspadam i život mi je postao jedno veliko mučenje!!! :'( :'(

kleopatra

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 34
    • Profil
    • Email
Odg: protruzija diska c5c6 iskustva i savjeti
« Odgovori #20 : Travanj 17, 2012, 22:22:42 poslijepodne »
Sve što si navela karakteristično je za probleme vratne kralježnice. Nastoj ne dizati ruke iznad razine ramena, a pogotovo ne nositi nešto teže. I odi na akupunkturu, pomoći će ti.

Kraljeznica.com forum

Odg: protruzija diska c5c6 iskustva i savjeti
« Odgovori #20 : Travanj 17, 2012, 22:22:42 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com