Autor Tema: svasta nesto  (Posjeta: 17273 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Zara

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • Email
svasta nesto
« : Veljača 02, 2016, 15:31:24 poslijepodne »
Pozdrav, imam 24 godine i prije 8 mj sam rodila drugo dijete. Od prije 2 mj pocinju moji problemi. Posto dojim , pretpostavljam da ima veze sa tim, jer sam vec 8 mj svaka dva sata u istom nepravilnom polozaju. Imam svakodnevne glavobolje, mogu reci da su uvijek pristune, ali onaj jak intenzitet traje oko sat dva, popijem neofen i ok je. Nekad boli u sljepoocnicama i celu, nekad u zatiljku, tjemenu a nekad me boli samo jedna tocka koja boli jos vise kad ju pritisnem ( uglavnom na tjemenu.) Glavobolje su vecinom pocinjale u vratu, tj nekim pritiskom u vratu. Kad nema glavobolje, tu je pritisak u glavi, neki cudan osjecaj, kao da cu se srusiti,.povremene vrtoglavice talodjer. Zadnjih par dana poceli su mi kao neki trnci u licu, iznad usnice, u bradi , nekad i u obrazima. Svi ti simptomi su mi navukli hipohondriju i anksioznost a nekad i napade panike.( pogotovo ako sam u ducanu ili vecoj guzvi negdje ). Nisam jos bila kod doktora, jer uz dvoje male djece jedva nadjem vremena pojesti nesto. Zvala sam avivu danas i oni su mi preporucili pregled kod neurologa i fizijatra. Idem za 10 dana. Ali dotad , sto vi mislite da bi mogao biti uztok tome, vratna kraljeznica, slaba cirkulacija ? Sve mi to jako utjece na psihu i ne mogu normalno funkcionirati, non stop sam u nekom strahu od svakakvih bolestina.  :-\

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: svasta nesto
« Odgovori #1 : Veljača 02, 2016, 15:52:03 poslijepodne »
Pozdrav! Uzroci mogu biti svašta i ništa  :P, tu mi ne možemo dijeliti medicinske savjete, ali možemo svoja iskustva i neke smjernice. Sve navedene simptome koje opisuješ može pogoršati anksioznost, zbog toga ti je još gore psihički sve dok ne preraste u napadaje panike. Napadaji panike na javnim mjestima nisu neposredno uzrokovani eventualnom bolešću kralježnice i tu bi bilo dobro obaviti pregled kod psihijatra. No, da se ne zaboravi da bi uzrok glavobolje mogao biti i somatski, treba napraviti prvo nekakve pretrage i po mogućnosti iskoristiti redovni sustav zdravstva koliko je moguće jer ovo privatno dosta košta i treba rezervirati za kritičnije situacije. Za početak bih krenuo od pregleda kod liječnika opće medicine, RTG vratne kralježnice, pa onda pregleda fizijatra i nadalje propisane fizikalne terapije i ono što se ukaže potrebnim. A moguće je i da uzrok nije u kralježnici, da se radi o migreni, a ona može biti jako uvjetovana strahovima od bolesti.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: svasta nesto
« Odgovori #2 : Veljača 02, 2016, 16:10:47 poslijepodne »
Eeee,Henrik ne mogu vjerovati. U isto vrijeme smo dali svoje mišljenje i to slično  ;)
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Kraljeznica.com forum

Odg: svasta nesto
« Odgovori #2 : Veljača 02, 2016, 16:10:47 poslijepodne »

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: svasta nesto
« Odgovori #3 : Veljača 02, 2016, 16:35:23 poslijepodne »
Evo sad moram ponovno pisati jer mi je post negdje nestao,pokazalo mi se samo da je još jedna osoba objavila odgovor.
Pozdrav Zara....Sada dok čitam tvoje simptome sjetim se sebe od prije 4 i pol godine. Svakodnevne glavobolje mjesecima i onda mi se počeli javljati ti trnci po licu. Jednom sam čak išla doma s posla jer mi je polovica lica bila utrnjena. Tad su počeli pregledi neurologa,rtg vratne,emg mozga mislim da je emg,ct mozga. Prvo sam dobila zaldiar. Kasnije je neurolog utvrdio migrenu,pa sam dobila neke tabletice pod jezik i helex. Stanje se nije baš popravljalo,ali tada se desio buuum. Nedjelja navećer je bila i ja sam se posvađala sa suprugom,neka bezvezna svađa i ja sam počela plakati. Plakala sam do jutra,nisam otišla na posao nego kod doktorice,jer sam vidjela da to nešto nije normalno. Kad me ugledala....šokirala se takoreći. Odmah injekcija apauruna i hitna uputnica za psihijatra. Tamo sam odmah dobila infuziju jer sam dehidrirala od plača. Dijagnoza je teška depresija bez onih nekakvih epizoda. Imala sam 46 kg. Ostala sam na odjelu,mada nisam trebala....htjela sam. Dvije godine sam pila antidepresiv mirzaten i misar. Od tada mene glava boli tri puta godišnje. Naravno....izliječena sam od depresije.
Ne bih te htjela plašiti,ali ja mislim da si ti pod stresom. Mala djeca,obaveze i sve se to nakuplja lagano.
Mada naravno probleme može stvarati vratna kralježnica.
Ali su me ti trnci po licu podsjetili na mene.
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Zara

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • Email
Odg: svasta nesto
« Odgovori #4 : Veljača 02, 2016, 17:36:38 poslijepodne »
Hvala vam puno na brzim odgovorima!  ;) kod doktorice opce prakse ne idem jer je uzasno nepristupacna i prakticki me vec na vratima otkanta i da mi neke vitamine ( a ja sam u medjuvremenu popravila zeljezo sa 4 na 18, pijem prenatal svakodnevno, uz to jos i c vitamin ) tako da nedostatak vitamina ili tako nesto mogu odmah iskljuciti. Kks sam radila bila je ok , samo povisen rdw 15.1 (ref do 15 ). U pravu ste da tu veliku odgovonost ima anksioznost, psihijatra sam svakako mislila posjetiti ali prvo bih nekako ipak htjela iskljuciti neki organski uzrok. Jer to mi stvarno ne da zivjeti normalno , a o curama se treba brinuti i trebam im zdrava. I da, zaboravih napomenuti jos jedan simptom u moru simptoma.  >:( strasno mi smeta svjetlost, ali ova umjetna. Kad sam vani na suncu, sve je ok, a cim padne mrak i moram upalit svjetla po kuci, katastrofa, dodje mi da sve pogasim i da zivimo u mraku. I tak svaki dan. :-\

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: svasta nesto
« Odgovori #5 : Veljača 02, 2016, 17:46:39 poslijepodne »
Mogli bi ti simptomi biti od vratne kralježnice,meni su se prije 4 godine pojavile u trudnoći da sam se rušila od njih.simptomi su bili isti kao kod moždanog udara,utrnuće cijele polovice lica i ruke nisam mogla prićati po sat vremena dok napad nije prošao.išla sam na neke pretrage i na kolor-dopleru se pokazalo da mi je jedna arterija duplo uža pa kao neprolazi dovoljno krvi u mozak.nakon poroda nekih šest mjeseci nije bilo napada ali su ostale svakodnevne glavobolje,zujanje u ušima,iskrice pred oćima ako mi je vrat u nekom položaju.sad sam napravila i RTG vratne i nešto baš ne štima.pa je moguće da su ti ti simptomi od vrata.Treba provjerit sve opcije
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

Zara

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • Email
Odg: svasta nesto
« Odgovori #6 : Veljača 02, 2016, 18:10:16 poslijepodne »
Ljiljana, ja isto mslim da je problem u tome, mozda je negdje prekid cirkulacije ili tako nesto, tko ce znati, samo ja sam u strahu i panici najvise zbog tih svakodnevnih glavobolja. Posto zbog curka nemam vremena hodati tu po nasem domu zdravlja jer su strasne guzve, pa dok dobijem uputnice, pa docekam sve te preglede, sudeci po nasem zdravstvu cekala bi tjednima ako ne i mjesecima, pa cu se radije ovaj mjesec odreci nekih sitnica i platiti si privatno, da mi se sve obavi u jednom danu i da sam mirna. Zvala sam danas u Avivu, i kao sto sam gore napisala, doktorica mi je preporucila pregled kod neurologa i fizijatra, iako sam nedavno zbog glavobolje i pritiska u vratu otisla na Rebro na hitnu, i tamo mi je neurologica napravila standardni pregled (dodirni nos zmirecki, lupkala me s onim cekicem po koljenu itd) i kaze po njoj sve ok. Al da ne govorim kad sam  dosla u hitnu a tamo 200 ljudi, a mene pocne stezanje u prsima, lupanje srca, vrtoglavica,znoj.... sad ne znam da li je ta anksioznost podljedica ovih mojih problema ili su ti problemi posljedice anksioznosti.. vidjet cemo  na pregledu, a dotad cu izludit od neizvjesnosti.

Zara

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • Email
Odg: svasta nesto
« Odgovori #7 : Veljača 02, 2016, 18:17:40 poslijepodne »
Ladyanita- i ja sam jako pala na kilazi, imam dosta manje kila nego prije trudnoce, na 170 cm , 49 kila. Tako da me i to zabrinjava.
Nego, ja se ispricavam sto je ovo otislo malo u off topic, ali od tolikih silnih simptoma sva se izgubim, a sto god napisem na google izbacuje mi da su moji simptomi vezani za problem s vratnom. Tako da admin, nemoj zamjeriti.  :-[

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: svasta nesto
« Odgovori #8 : Veljača 02, 2016, 18:22:18 poslijepodne »
Samo polako nemoj se živcirat jer ti je onda samo gore bitno da kreneš na preglede,jer nevrijedi ćekati neće se samo riješiti,netreba panićarit ali netreba ni odugovlaćit. Sretno
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: svasta nesto
« Odgovori #9 : Veljača 03, 2016, 17:28:59 poslijepodne »
Ako dr. opće prakse ne valja, možeš ju promijeniti i otići nekom drugom. Ali ne treba čekati. Anksioznost može biti i posljedica i uzrok pogoršanja problema, stvori se zatvoreni krug i zato vrijedi posebno preporuka koju je spomenula ljiljana25 da se trebaš primiriti i početi to rješavati. Doista, jake migrene mogu izgledati kao moždani udar, vuče i to da te smeta svjetlo da imaš migrenu, ali uzrok može biti vratna kralježnica i ne mora. Sumnjam da je anksioznost sama po sebi uzrok svega, ali da može sve pogoršati to svakako, a što ti je gore to te je više strah i onda se vrtiš bezveze u krug. To prekini, kad te uhvati panika počni razmišljati nešto pozitivno (koliko god zvučalo kao klišej), važno je samo da izađeš iz kruga straha. A ovo će se sa kičmom morati dulje rješavati, nije to "odmah i sad". Ja imam radikulopatije u razini C6C7 obostrano i C8Th1 s desne strane; imao sam glavobolje, vrtoglavice, mučnine, utrnula mi je bila lijeva ruka na mjesec dana, no nakon fizikalne terapije i to naročito medicinske gimnastike, uz laser i struju, učinak je poboljšanje gotovo 100%. Imam još malo tremora u rukama i nekad bolove, ali je to mila majka kako je bilo prije godinu dana. Ovo drugo što imam na L3L4 i L5S1 obostrano, to je muka, ali vrat je riješen da kucnem o drvo od svoje glave. Prema tome, ohrabri se i kreni, jer možeš vrlo lako biti zdrava mama i super svojim djevojčicama!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Zara

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • Email
Odg: svasta nesto
« Odgovori #10 : Veljača 03, 2016, 23:59:39 poslijepodne »
Evo bila danas kod doktorice opce prakse, nakon sto mi je jucer navecer trnulo cijelo lice, znaci prvo celo, pa se spustilo na obraze pa iznad usnice, i na kraju brada. A meni sok !! Nisam znala kaj bi od straha..  :-[ trajalo je to nekih 20 ak min, poslije sve ok, osim prije spavanja glavobolja na tjemenu i standardno zujaje u usima. Uglavnom doktorica mi je rekla da mi je to sigurno od vratne ali preporucila je prvo pregled kod neurologa i dala mi normabel. :-\ tako da, sada mi samo preostaje cekati (22.sam narucena kod neurologa, a poslije njega po potrebi i fizijatra, isti dan.) Samo mi je mukakad znam da cu dotad svaki dan uzivat u glavoboljama i ostalim razno raznim senzacijama. Ah, valjda cu prezivjeti, ako sam dosad. :) Hvala svima na savjetima, misljenjima i iskustvima, javim kako je proslo na pregledu, veliki pozdrav svima!

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: svasta nesto
« Odgovori #11 : Veljača 04, 2016, 08:10:07 prijepodne »
Jutro!
Mi smo ti svi tu na forumu više manje na normabelima,tak da ne brineš. Oni ti lijepo opuštaju mišiće.
Dobro došla u klub normabelaca......haha....normabel= normalan. Sretno dalje na pretragama.
Ja idem u utorak na rtg vratne,jer su meni počeli trnuti prsti na rukama i desna me ruka povremeno zeza.
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: svasta nesto
« Odgovori #12 : Veljača 04, 2016, 11:47:04 prijepodne »
Evo, ja mogu javiti da sam se probudio sasvim normalno u 11:15 h, nakon 30 mg Normabela. ;)
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Zara

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • Email
Odg: svasta nesto
« Odgovori #13 : Veljača 04, 2016, 15:30:47 poslijepodne »
Ma normabel je zakon  8) super opusti misice a i uspava me tak da ni nemam bas vremena razmisljati o raznim bolestinama.  ;D Henrik, ja sam na 5 mg jer ne bi smjela zbog dojenja vise , ali kako sam krenula, cim prestanemo s dojenjem, ako se ovak nastavi dogurat cu i ja do 30mg  ;D

Anita- tako i meni, samo mi ne trnu prsti nego lijeva ruka, nekad cak mogu reci da me i zna zaboljeti. To je onda sve vjerojatno od vratne, bas nas zeza!  >:(

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: svasta nesto
« Odgovori #14 : Veljača 04, 2016, 23:10:40 poslijepodne »
Već sam spomenula da u utorak idem na rtg vratne,pa ako se pokaže opet kakvo sranje,a vjerovatno bude jer emng kaže neke lezije.....eeeee onda već znam tijek događaja. Prvo fizijatar,pa onda fizikalne od kojih mi se povrača već. Znaći cijelu godinu budem samo na fizikalnim.

Ja već stvarno nemam živce za te pohode po bolnicama.
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: svasta nesto
« Odgovori #15 : Veljača 05, 2016, 16:36:17 poslijepodne »
Zara, samo pripazi, normabel je iz skupine lijekova koji izazivaju ovisnost. Anksioznost se liječi drugim vrstama lijekova koji ne izazivaju ovisnost, a normabel tek povremeno kada je baš neka kriza. Mi kičmoboljci kojima su stanja više-manje doživotna moramo uzimati to češće, ali i ja vrlo rijetko popijem 30 mg: to ako se ne mogu pomokriti ili zaspati ni da se odvalim maljem jer je sve ukočeno i zdrmano. Ali noćas npr. nisam popio niš osim tramala i bilo je OK! Kičmu probaj riješiti fizikalnom terapijom, a strahova se probaj riješiti sama. Lijekovi su nužno zlo onda kad nemaš nikakve alternative.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: svasta nesto
« Odgovori #16 : Veljača 06, 2016, 07:23:02 prijepodne »
@ladyanita, meni se isto fizikalne već gade. Prvo, terapeztkinje su tak bezobrazne, deru se i sve su si jako važne, a jedino čime se bave je da organiziraju tko ide u koju sobu, uključe sparat i to je cijela filozofija. Onda je tamo većinom hrpa staraca koji bi pričali, a baš mi se to neda. Zadnji put mi je neki deda sav se naslađivao kak je njemu sa 75 baš super i jao meni kako mi kičma izgleda i da ću se sigurno još godinama mučiti. Tak mi je došlo da ga maznem onim magnetima za zglobove po glavi. :D
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Zara

  • Newbie
  • *
  • Postova: 13
    • Profil
    • Email
Odg: svasta nesto
« Odgovori #17 : Veljača 21, 2016, 18:20:12 poslijepodne »
Narucena sam zltek u cetvrtak kod fizijatra i neurologa. A dotad cu odvalit. :-\ Evo primjer zadnjih tjedan-dva: Glavobolje, koje su bile svakodnevne i toliko jake da sam dva puta bila na hitnoj- nestale, kao rukom odnesene! Pojave mi se tu i tamo ali dosta manjeg intenziteta i traju mozda 20ak min. Ne mogu vjerovat. Ali sad su dosle neke druge tegobe. U zadnjih 2 dana imam uzasne vrtoglavice, ne vrte mi se stvari nego kao da se ja vrtim, a kad lezim ponekad imam i osjecaj propadanja. Bojim se negdje uopce ici da se ne srusim. Uz to, pritisak u vratu se nekad zna pojaviti, vise je to bol u ramenima, pogotovo ujutro. A tu je i neka bol u lijevoj ruci. Trnci su mi se dogodili mozda dva puta, vise je to kao neka tupa bol, nekad samo od ramena do lakta a nekad ide skroz do sake. Katastrofa. Nadam se da cu napokon dobiti dijagnozu ali ko bi to docekao. Kaj mislite, da odem privat sutra snimiti vratnu? Ovo mi je stvarno postalo nepodnosljivo.  >:(

Kraljeznica.com forum

Odg: svasta nesto
« Odgovori #17 : Veljača 21, 2016, 18:20:12 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com