Tretmani > Alternativa

Kiropraktika - iskustva?

(1/2) > >>

Dr_House:
Razmišljam o posjeti kiropraktičaru, obzirom da mi mi više ništa od isprobanih metoda ne pomaže s bolovima (fizikalna, akupunktura, led+gel, oralni painkilleri, bioenergija).

Kakva su vaša iskustva - imate li preporuke za nekoga u sarajevu ko me neće još više unesrećiti, već pomoći?

madagaskar:
Meni je za vratnu kralježnicu kiropraktika samo pogoršala stanje

davor:
Ljudi....ajde molim vas da se okanemo tih rukopolagača u džep jednom za sva vremena......

Pa te famozne manipulacije što oni rade i naplaćuju 200 kuna, napravim ja sam sebi u nekoliko poteza.....tako da......

Ogy:
Potpisujem ovo, bio sam kod dvojice i osjetio poboljšanje, ali kratkotrajno i onda opet po starom. Ozbiljan kiropraktičar te sa dijagnozom koju imaš ne bi smio ni pogledati, uostalom kao ni većinu nas ovdje, koji smo im se u neznanju dali u ruke... 

lipo mi je:
Evo čitam vas često,ali slabo pišem  ::) !!
Bio sam prije jedno 2 mjeseca kod kiropraktičara,moram prizat da sam i kao puno vas bio skeptik,dok su me drugi razuvjeravali.Samo jedno-ja sam drugi čovjek,nemam dijagnozu MR kod sebe,ali znam da mi je disk izletio vani 15*7,4 mm,te da skroz naslonio na duralmu vreću,doduše nisam imao neke prestrašne bolove,ali Ibrufene sam trošio redovito,bolovi u lijevoj nozi su trajali godinu dana.
Ne kažem da će ovako i ostati,ali biti bez boli 2 mjeseca uz tretman od pola sata mislim da je savršeno,doktor je iz Rijeke,te redovito posjećuje druge gradove,svaka mu čast !!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju