Tretmani > Alternativa

Osteopatija

(1/3) > >>

magi:
Jel ima možda netko kakvih iskustava s osteopatijom? Operirala sam u 2mj. distruziju L5-s1 i 3 mj. je sve bilo super a onda se javila nekakva bol sa suprotne strane od operirane (desne), bol se javlja u predjelu ispod stražnjice a na donjem dijelu noge me bole mišići. Bol nije jaka ali je ponekad vrlo neugodna. S obzirom da je nalaz MR više nego dobar-nema priraslica,pomaka ostatka diska kao ni nečega što bi pritiskalo neki živac fizijatrica mi je savjetovala posjet osteopatu. Pa ako ima netko kakvih iskustava molila bih odgovor. Pozdrav

goga:

Magi pročitaj na ovoj stranici možda pronađeš što te zanima.

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

magi:
Hvala ti puno goga, saznala sam većinu toga što me zanimalo.Pozdrav

Jopan:
"Osteopatijom se ne liječe degenerativne, genetske i infektivne bolesti, rak, AIDS, multipla skleroza."

Ovu sam rečenicu izvadio iz teksta sa gore navedenog linka.   Svi mi ovdje imamo degenerativne promjene. Znači po tome osteopatija nije za nas.
Razmišljam i sjeti se kako me jedna kolegica nagovarala na osteopatski tretman. Nekako sam odbio, a razlog mi je bio -probao sam svašta, ne bi više eksperimentisao.     Sada bi joj pokazao ovaj tekst sa ovom rečenicom.

magi:
A ja sam na stranicama o osteopatiji također pročitala da između ostalog pomaže u suzbijanju poslijeoperativnih bolova i muka. U biti je stvar u vraćanju normalnog protoka energije u tijelu te vraćanja izgubljenog balansa-što očito stvara problem meni. Bilo kako bilo za sutra sam naručena pa ćemo vidjeti, malo me je frka iako su mi rekli da je bezopasnije od masaže koja ako ćemo realno također može nama s degenerativnim bolestima biti opasna.Javim kako je bilo! Pozdrav

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju