Druge teme povezane s kralježnicom > Bol i kontrola bolova

Tablete protiv bolova

<< < (2/16) > >>

GSM:
Slicno i kod moje mame. Alergicna je na penicilin i voltaren.

Tako da je ostao samo Tramal/Zaldiar koji slabo pomazu...

Denis.:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seNakon morfija, sad uzimam Tramal i bolje se osjecam jer nisam pospana i ubijena....iako su i Tramal jake, al meni pomognu, uzimala sam jih i prije samo prvih nekoliko dana je cudan osjecaj, al prodje...Uzimala sam i Ketonal, Voltaren, Paracetamol al nije bas nesto osim ako naprave kokteil u inekcijama pa te to pukne hahah...bilo bi najbolje da jih moje oci nikad ne vide, al sta cu...al ne ide samo sa Tensom

--- Kraj citata ---

Brinetka pazi da se ne navučeš na Tramal nije se igrati sa njim,eto ja fala bogu još nisam popio tabletu valjda sam se navikao na bolove ako se to mogu nazvati bolovi kao oni u akutnoj fazi.

NISAM Pegula:
U akutnoj fazi po meni ne postoje tablete protiv bolova jer bol ne moze smanjit apsolutno ništa osim samoubojstva :).
Al posto svi ljecnici preporucaju da se piju tablete koje bi trebale djelovati protuupalno onda najcesce pijem ujutro i navecer brufen 400 ili 600mg i navecer normabel od 5 ili 2mg.
Sad zadnji put mi je dosla hitna i dala inekciju kortikosteroida, nakon tri dana inekcija ista stvar...
I prije toga sam pila sad ovaj neki novi brufen sta se odjednom popije 2x po 800mg pa on polagano otpušta 24 h. to mi je tek bez veze, onda 24 sata nemos nista popit a to ne pomaze ama bas nista...
Pila sam i neki ketonal s produzenim djelovanjem isto nula bodova...
Dakle sve to sta sam do sad pila nikad nije smanjilo bolove, al eto pijem jer lijecnici kazu da se mora protuupalno. Jace tablete tipa tramal i to nisam nikad pila iako sam hitnoj plakala na telefon da mi to daju al nisu mi tili :)

Denis.:
Pegula jesi ikad pila Indometacin u akutnoj fazi,ako nisi probaj  naravno uz voltaren-dex injekciju meni zna pomagati,eto fala bogu samo jednom me uvatilo akutna bol onda sam 15 dana čekao da dođem na pregled cjele noći nisam mogao spavati samo sam stajao uz pomoć štaka naslonjen glavom na prozor i viruj mi plako,taj  dan neću nikd zaboravit naravno onda mi je oduzelo desnu.Od onda do dana današnjeg stvarno da kucnem nije me uvatilo akutno,jer ako me uvati pristajem na bilo kakvu operaciju i to bez anastezije ;)

glagen:
pegula, ne razumijem zašto ti nisu dali npr. zaldiar koji je kombinacija tramala i paracetamola... opće prakse ga propisuju kapom i šakom. koliko sam uspjela doznati, nekim ljudima pomaže, druge, npr. mene, samo omami, izazove mučninu, podupla vid itd. ali zašto ne probati?

srećom, meni tablete više ne trebaju, ali dobro se sjećam još....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju