Autor Tema: Depresija  (Posjeta: 38259 )

0 Članova i 14 Gostiju pregledava ovu temu.

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Depresija
« Odgovori #36 : Svibanj 23, 2013, 12:02:30 poslijepodne »
Slažem se s tobom,ali ima trenutaka kada nemožeš više,i samo čekam da zaspim,prođe taj dan u nadi da će sutra bit bolje.Sinoć sam baš rekao supruzi da sam jučer samo čekao da se sutra probudim,i kad sam se probudio bilo je mao bolje.Oko 9 ujutro sam sjeo u kolia,malo se provozao nekih pol sata da mi procirkulira krv i sre malo da jače pumpa,ali oo 12 opet po starom,u 2 lego u spavaću sobu,jer mi tamo najviše odgovara,ali đabe.Nesnosni grčevi u nogama za koje nema lijeka,u 3 sam bio tako ispačen da sam spavo do 4,i do navečer također ista priča,samo sa još jačim grčevima.U po 9 sam zaspo i nisam se budio do 6 ujutro,ali dočekao sam,i sad mi je bolje.Nadam se da će tako cijeli dan.Nikad nisam mislio da ću se veselit invalidskim kolicima,ali sada sam napokon malo neovisan o drugima,sam odem na neka mjesta gdje nisam bio 2 godine,otkad mi se stanje počelo naglo pogoršavati,i još usput sretnem ljude pa mlao popričam,što također prije nisam mogao.Kad sam bio zdrav nikad nisam pomišljao na to,a sada vidim kako i takve zdravoj osobi nevažne stvari nama bolesnima mogu donijeti radost za za cijeli dan.
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Depresija
« Odgovori #37 : Svibanj 25, 2013, 19:14:33 poslijepodne »
Drži se, svaka ti čast... :)
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

 

Nagradne igre