Autor Tema: "The secret"-Tajna  (Posjeta: 11064 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
"The secret"-Tajna
« : Prosinac 21, 2009, 17:44:56 poslijepodne »
Mislim da bi ovi klipovi mnogima mogli pomoć ???
Jeste da je malo dugo (9 dijelova),ali ako vam se neda sve pogledat,pogledajte sedmi dio gdje pričaju i o problemu s kralježnicom ???

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Bio bih vam zahvalan kad biste komentirali vaše viđenje "Tajne" ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: "The secret"-Tajna
« Odgovori #1 : Prosinac 22, 2009, 22:29:47 poslijepodne »
Film  je malo naporan, razni ljudi ponavljaju isto: ako nešto stvarno želiš to će ti se i dogoditi. Izmišljanje tople vode.

Ja inače Amere baš ne cijenim, a u ovom filmu mi je fuj, tj zgadilo mi se da kao ideal života  (želju No1) spominju ulazak u 1% onih koji raspolažu sa 96% svjetskog

kapitala, po meni onih koji tlače ostalih 99% stanovništva. Kada nešto želiš uvijek za to trebaš platiti cijenu i gubiš na drugoj strani.

Što se tiče zdravlja isto su u pravu, može se ozdraviti ako to jako želiš. Ja sam puno bolje od kada sam sve svoje "resurse" usmjerio ka tome.

Ne razmišljati o bolesti bi bilo po filmu isto jako potrebno, dakle samo pozitivno razmišljanje. Ali onda nebi trebao uopšte biti na ovom forumu.

Morao bi napustiti ove piarovce cijenjenog Dr. Sefića. To si još neću priuštiti.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: "The secret"-Tajna
« Odgovori #2 : Prosinac 22, 2009, 22:37:08 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ja inače Amere baš ne cijenim
Ma aj ti nama Jopane reci koga ti cijeniš? ;D Ima li i takvih?? Jer po svemu do sad šta smo od tebe čuli ne valja nitko i ništa?  ;D
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Kraljeznica.com forum

Odg: "The secret"-Tajna
« Odgovori #2 : Prosinac 22, 2009, 22:37:08 poslijepodne »

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: "The secret"-Tajna
« Odgovori #3 : Prosinac 23, 2009, 00:49:21 prijepodne »
Napiši mi šta ti se konkretno nesviđja u mojim postovima pa možemo argumentirano raspraviti.

Ja sam čovjek koji voli konstruktivnu kritiku više od bezrezervne hvale. Tako se i ponašam.

Volim kada mi neko kaže npr. nevalja ti frizura, nego da kaže -što si super a iza leđa kaže -vidi na šta liči.

Znači cijenim iskrenost, dosljednost (ne licemjerje), tako se i ponašam. A sada nisam ja kriv što živimo u vremenu gdje mnogo šta ne štima.

Off-ala si Worfovu temu. Trebala si nešto napisati o filmu možda, mišljenje i sl.

Ma najbolje da plivaš negdje drugo , ja sam ovdje sa svojim tikvama. ;D
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: "The secret"-Tajna
« Odgovori #4 : Prosinac 23, 2009, 11:50:15 prijepodne »
Worf meni se sviđa ovaj klip o kralješnici sve što kažu vjerujem da ima nešto u tom,samo još jedno je upitno kako se osloboditi stresa u današnje vrijeme,raditi što želiš i što ti srce kaže jedini je način oslobađanja stresa a to je nemoguća misija.U svakom slučaju jako dobar filmić ;)

spinewarrior

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 64
    • Profil
Odg: "The secret"-Tajna
« Odgovori #5 : Prosinac 23, 2009, 14:24:16 poslijepodne »
film jej sajan !!! molim još tako motivirajućih filmova !!!!!!!!! :) :) :)

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: "The secret"-Tajna
« Odgovori #6 : Siječanj 11, 2010, 12:52:38 poslijepodne »
Da se pohvalim,nakon 29 godina prestao sam pušiti ;D  29.XII 2009. To je bila jedna od mojih želja (prva na listi),ali želja je jedno, a volja nešto sasvim drugo ;D  Svemir mi je uskočio u pomoć,tj poslao mi je gripu ;D a s gripom 5 dana visoke temperature (novu sam dočekao u krevetu),a s visokom temperaturom je nestala i želja za cigaretom,nakon tih 5 dana meni nije preostalo drugo do li da ustrajem u nikotinskoj apstinenciji ;D  Tko god kaže da se je lako odrekao cigareta,vjerujte mi LAŽE,evo ja već 14-ti dan vodim borbu sam sa sobom,ufff...  29 godina,po dvije kutije dnevno,a sad ništa,uffff... :'(
Možemo i drukčije sagledati moj slučaj,svemir nije odigrao nikakvu ulogu,jednostavno sam imao želju da prekinem svoju nikotinsku ovisnost,igrom slučaja sam dobio gripu i situaciju preokrenuo u svoju korist ;D  Kao šta narod kaže,svako zlo za neko dobro ;D
Pouka,u svakoj priči postoji lice i naličje,a mi prihvatamo ono šta u datom trenutku nam više odgovara ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: "The secret"-Tajna
« Odgovori #7 : Siječanj 11, 2010, 13:02:19 poslijepodne »
Ja sam prije 10 godina odbacio cigarete uz veliku volju tek iz četvrtog pokušaja, isto mi je gripa i temperatura pomogla.
Ustraji jer se stvarno isplati. To smatram jednim od većih uspjeha u životu jer stvarno nijre lako.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: "The secret"-Tajna
« Odgovori #8 : Siječanj 11, 2010, 14:22:15 poslijepodne »
Meni je jedino žao što nisam ostavio cigareta u bolnici dok sam bio ,jer kako sam bio pod ljekovima a prije toga i anastziji nisam imao volju da bi me cimer predzadnji dan rekao ajmo zapalit na brzinu,i tako je počelo jedna pa mi je bila mučnina ,pa poslije par sati opet druga pa mučnina,i vikao sam sebi sad je to pravi trenutak,al već drugi dan me cigara preuzela,eto žalim za tim danima jer je to bio pravio trenutak za ostavljanje,nadam se da ću naći bilo kakav razlog i van bolnice da ih se ostavim,al se jedino bojim kilaže koja mi nebi bila dobra za kralješnicu :D

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: "The secret"-Tajna
« Odgovori #9 : Siječanj 11, 2010, 16:36:45 poslijepodne »
Prestanak pušenja mi je bila jedna od najlipših stvari koje su mi se desile u životu, svaki dan zahvaljujem sebi i Bogu na tome :)
I Worf viruj mi da ne lažem kad kažem da je bilo lako.
Kupi knjigu "Dan koji će vam promijeniti život" Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Meni je jako pomogla da shvatim neke stvari i da se sto lakše ostavim te ogavne napasti.
Eto želim ti sreću i snagu da ustraješ. Po meni je važno samo skužiti prednosti nepušenja i onda je sve lakše...
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: "The secret"-Tajna
« Odgovori #10 : Siječanj 11, 2010, 18:38:37 poslijepodne »
Molim moderatora da gornje postove koji su izašli iz teme premjesti u neku novu temu,npr "pušiti ili ne pušiti"ili sličnog naslova ;D
Pegula,hvala na podršci tebi i svim ostalima,podrška mi je doista potrebna,pa makar dolazila i iz virtualnog svijeta,od virtualnih frendova ;D  Glede knjige,ako sad ne uspijem,onda ću u drugom pokušaju obavezno naručit tu knjigu ;D
Sad pokušavam ostavit pušenje na svoj jedinstven način ;D  uvijek i u svemu pokušavam bit drukčiji od drugih ;D
Kutiju cigareta i upaljač obavezno nosim sa sobom u džepu,jednu imam na poslu,još jednu u autu i nekoliko kutija kod kuće ;D  Pa sad vi recite da sam normalan ;D
Danas sam popio prvu kavu u 14 dana i umjesto cigarete nakon kave (najveći gušt većine pušača), stavio sam žvakaču u usta ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: "The secret"-Tajna
« Odgovori #11 : Siječanj 11, 2010, 21:58:24 poslijepodne »
Worf bitno je prestati kako ćeš se odlućit to je tvoja stvar eto vidim Peguli je pomogla knjiga,tebi te sve kutije koje nosiš možda budu pravi put,a ja kad se odlućim nne da ću se napušit popušit ću dvi kutije zaredom i uz to se  izopijat tako da crknem od muke i onda prestat,a žalosno je što nisam u ova dva pkušaja uspio jer mi stvarno poslije operacija nije dolazila nikakva volja ni želja za cigarom,zašto mi cigare smetaju poslije operacije još nemogu odgonetnuti da li rdai onog kisika il nećeg drugog nemam pojma u glavnom zanam da sam propustio dvi velike šanse

Kraljeznica.com forum

Odg: "The secret"-Tajna
« Odgovori #11 : Siječanj 11, 2010, 21:58:24 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com