Tretmani > Injekcije i druge medicinske metode

Epiduralna steroidna injekcija

<< < (3/12) > >>

ljiljana252:
Sad dok sam ovo čitala malo ste me zbunili,oko tog terapiskog i diagnostičkog djela,vrhy ako nije tajna di si radio Esi.Može i na pm.Znam da to nije izlječenje nego samo metoda da se smanje ljekovi i po mogučnosti i bolovi.pročitala sam da je tebi bilo ok.nekih 90 dana,a i taj postupak koji si opisao su opisali i meni pa onda vjerujem da če mi raditi tako kao tebi,i još da mi smanji bol kud češ bolje,Nisu mi rekli dali trebam doći natašte i šta ponjeti,samo da ču biti u bolnici nekih 6 sati.( što može ovisit o 100 drugih stvari).Dan prije če me zvati sestra sa odjela pa ču ju pitati dali moram nositi čistu odječu i papuče? Jer mi to bedasto sve vuć za 6 sati bolnice :D

buhtlica:
Ljiljana jeli danas esi dan d?zao mi je sta nisam jucer pisala..sktoz sam zaboravila d aje danas...tila sam malo pozit energije poslat...kratko izvijesce-noga puno bolje od kad sam primila tu injekciju..jedino ostaje moj problem s ledjima...al sad radim obradu za nest drugo..nadam se da ce sve to bit nista:(( ljiljo hrabro i bit ce sve super...nadam se da ce pomoc  :);)

ljiljana252:
Evo nadam se da se Buhtlica neće ljutiti ali napisat ču sami postupak ovdje ono čega se sječam. salu su me odvezli obučenu u piđami u 17:30.Nije mi bilo svejedno.nekakva trema,lakše mi je kad spavam,a oni to sve sami riješe.ljepo vas u vezu u salu prebacite se na njihov fensi krevet,ispod vas je spužva ispod kukova i prsne kosti,namjeste vas, spuste noge operu leđa,i onda krenu slikati i pozicionirati iglu,vidjela sam te slikice sve nešto crno bjelo,između ostalog ispituju vas gluposti di živite....i blablablaa,znam da mi je kirurg pršo rukom po svakom kralješku i potisko ga malo,kaže on meni i anasteziolozima vidi ovo koja skulioza u desno,dali ja znam da  ju imam,ja kažem da,piše na trg-u,i pita jesam išla nekad na neko vještačenje ???.kažem ne.Onda mali peckavi ubod,pa još par slikica,i odjednom se meni trzne noga skoći sama od sebe,a ja vičem nisam ja nisam ja ;D,kaže da zna da smo na pravom mjestu,i onda vam se razlije kao vruča voda po leđima kasnije se spusti i u but,bar je meni tako bilo.Tražili su da mićem nogama i jednom i drugom.i u 18h sam bila na odjelu,ležala još sat vremena ( trebala sam 2 ali nisam iz Zg.pa me pustili nakon sat i petnaest)
Sastav Esi-a: Je bio 80mg Solumedrola i 1ml 0.5% Marcaina.Ako sam nešto propustila,pitajte ;D

Mak:
Čitajući ove postove sad mi se malo "razbistrio" postupak ESI-a. Moja LOM je poslala E-uputnicu u Osijek, i sad mirnije čekam svoj red da me pozovu. Razgovarao sam osobno sa dr. Radošom i rekel mi je da bu  mi on to radil .... a i zasluge za to ima ddario nakon objave svog posta da u je "drugi puta" kada mu je baš on radio bilo puno bolje. Dali neko zna koliko puta je ddario bio kod dr, Radoša i koliko ga je mjeseci držala injekcija ESI-a. Svjestan sam da je čovjek  svaki slučaj za sebe, ali me to zanima jer to ulijeva nadu...

Natali34:
Koliko sam shvatila prva ga je drzala 10 mj, a  rekli su mu max 4.... Sad to valjda sve ovisi o covjeku.... Ne znam, nisam strucnjak.....
Mak drzim fige da I tebi upali....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju