Tretmani > Injekcije i druge medicinske metode

Epiduralna steroidna injekcija

(1/12) > >>

buhtlica:
Da skratim pricu..danas sam bila na transforaminalnoj epiduralnoj steroidnoj injekciji..javim kroz par dana stanje..

ljiljana252:
Jao buhtlice nemoj skratit priću.Znaš da ja trebam iči 2.3. Daj mi malo opiši postupak plizz,I u kojoj si bolnici bila? I kako je tekla priprema,te neke detalje ako ti nije teško :-*

Natali34:
Pretpostavljam da je buhtlica dobila injekciju u sakralni zglob a ne u korijen zivca koji smo mi ostali dobili ili cemo dobiti zbog bolova u nogama....

buhtlica:
Evo me natrag:))sorrry..bila kod fizijatra..koji je bia savrseno dobar..jako zadovoljna pristupom..znajnjem..svim...rekao da ce mi zbog iritacije zivca s1 koju imam..boliva u nozi..trnjenja..pozit lasegue znak....itd dati transforaminalnu epidur.steroidny injekciju u epiduralni prostor pripadajuceg zivca...ne sakroilijakalni zglob...slijedecih 8 dana pratim stanje pa kontrola...nikakve pripreme nisam imala..nisam ni znala da cu to dobit jer sam isla samo na pregled...ne znam tocno koliko je trajalo..ne dugo..pod kontrolim rtg aparata uvodi lijek..kortikosteroid i lok.anestetik. bol- od hrabre mene koju nikakd nista ne boli sa pragom visokim...sad boli sve..tako i to...bolilo me...ne strasno jer kratko traje...bas nekako nelagodno...al kazem da sam trenutno jako ranjiva pa mozda i zato...sat nakon toga sam lezala kod njih...kad sam bila ok isla kucj...sad 24 sata lezat..samo do wc.a...moram jos jedan put napisat...prezadovoljna sam pristupom..bila sam privatno....

buhtlica:
Pitajte sta vas zanima..ne znam jesam sve napisala

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju