Autor Tema: Aktivnost na forumu  (Posjeta: 21576 )

0 Članova i 35 Gostiju pregledava ovu temu.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #18 : Rujan 25, 2008, 23:26:03 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ja nisam gledala film, ali sam nedavno pročitala knjigu o njemu. Možeš je posuditi u knjižnici, ako te zanima sve o njemu još od najranijih dana. Inače, za medicinu se zainteresirao jer je cijeli život patio od astme.
Kokolina, potpisujem sve što si napisala, i samo bih još dodala da je nažalost tako u svakoj struci. Jednostavno tragedija. Svaki si božji dan govorim da se neću zbog toga živcirati, ali ne mogu.

Nisam pročitao tu knjigu,al sam pročitao njegov "dnevnik s motocikla" na talijanskom,još prije jedno desetak godina,a film je to lijepo dočarao,bez holivudskih specijanih efekata ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #19 : Listopad 21, 2008, 10:35:45 prijepodne »
Bojane,imam jedan prijedlog ako se ikako može napraviti,Naime u ovoj koloni:forum-pomoć-traži-profil-moje poruke-članovi-odjava da se u naslovu " MOJE PORUKE " ubaci neki vizualni svjetleći ili tonski signal po primitku privatne poruke.Ovako kad primiš privatnu poruku nije tako vidljivo i prođe po nekoliko dana ili tjedana da uočim da mi je stigla privatna poruka a mislim da je to tako i kod ostalih forumaša.pozdrav Bojanu!

Goran

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 55
    • Profil
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #20 : Listopad 21, 2008, 15:28:33 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ovako kad primiš privatnu poruku nije tako vidljivo i prođe po nekoliko dana ili tjedana
Hehe, ma šta dana i tjedana, evo sad tek vidjeh da imam poruku od prije nekoliko mjeseci  :o

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #21 : Listopad 21, 2008, 16:01:45 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ovako kad primiš privatnu poruku nije tako vidljivo i prođe po nekoliko dana ili tjedana
Hehe, ma šta dana i tjedana, evo sad tek vidjeh da imam poruku od prije nekoliko mjeseci  :o
Eto moj Gorane, da  nisam podsjetio na ovaj mali problem nebi ni danas otkrio da imaš privatnu poruku.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #22 : Listopad 26, 2008, 10:06:51 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Bojane,imam jedan prijedlog ako se ikako može napraviti,Naime u ovoj koloni:forum-pomoć-traži-profil-moje poruke-članovi-odjava da se u naslovu " MOJE PORUKE " ubaci neki vizualni svjetleći ili tonski signal po primitku privatne poruke.Ovako kad primiš privatnu poruku nije tako vidljivo i prođe po nekoliko dana ili tjedana da uočim da mi je stigla privatna poruka a mislim da je to tako i kod ostalih forumaša.

Mislim da nije moguce napraviti ali budem jos pogledao. Kod svake privatne poruke dobije se e-mal obavijest o novoj poruci.
Ja na taj nacin pratim privatne poruke. A napravio sam da obavijest o e-mailu dobijem na mobitel putem SMS-a.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #23 : Siječanj 23, 2009, 23:44:12 poslijepodne »
Evo malo o ovoj temi mislim da je forum super možda mali nedostatak da se nema jedna vrsta cheta gdje bi se direktno forumaši mogli razjasnit da bi se izbjegle nesuglasice prilikom pisanja postova jedo je napisat post a drugo direktno sudjelovat u raspravi,ne znam dali je to moguće al bilo bi zgodno ;)

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #24 : Siječanj 24, 2009, 09:27:47 prijepodne »
Koliko se sjecam, Bojan je pokusao instalirati chat, ali nesto nije stimalo, rusio se forum, ili tako nesto, pa je odustao od toga.
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #25 : Siječanj 24, 2009, 09:44:18 prijepodne »
Tocno. Instalirani chat je smrdao forum, a na kraju je bilo komentara da chat i nije toliko potreban.
Radio je par dana ali nije se bas koristio.
Mozda jednom prilikom. Meni se forum cini dovoljnim.
Ionako ljudi polako odustaju. Chat bi mislim ubrzao raspad sustava.
« Zadnja izmjena: Siječanj 24, 2009, 09:48:06 prijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #26 : Siječanj 24, 2009, 09:52:20 prijepodne »
Slazem se s Bojanom. A ako se zeli chat-ati, mogu se koristiti neki standardni programi za chat (meni osobno je najbolji skype). Ukoliko nekima treba pomoc kako instaliati i koristiti, rado cu pomoci.
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

GSM

  • Gost
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #27 : Siječanj 24, 2009, 12:27:34 poslijepodne »
Mislim da je bolje bez chata, jer mislim da bi se instalacijom chata smanjila funkcionalnost i ucestalost koristenja foruma... No ako treba instalirati chat (a Bojan kako cujem je imao nekih problem) rado cu pomoci. Pozdrav.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #28 : Siječanj 24, 2009, 13:56:53 poslijepodne »
A dobo kad svi tako mislite eto i ja zadovoljan ,a u biti kad se bolje razmislim stvarno ćemu chet kad ovako kralješnica nije istražena sigurno bi on ubrzao raspad foruma :D :D :D :D ;)

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #29 : Siječanj 24, 2009, 22:29:27 poslijepodne »
Ne kužim,zašto bi chat ubrzao raspad foruma ???  Ima ovdje hrpa postova kojima je mjesto u chat room,a ne na forumu ;D
Mislim da je na chatu brže i lakše izmjenit neka iskustva i savjete,a i ljudi se malo prisnije druže,pa se poslije i nađu na kavi-pivu ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Tesla

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 194
    • Profil
    • Moje predstavljanje i iskustvo
    • Email
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #30 : Siječanj 24, 2009, 23:11:15 poslijepodne »
Moje misljenje je da bi uvodjenjem chata ovaj forum imao dosta manje korisnih informacija.
02.2008. Povreda- Extruzija L5/S1, protuzija L4/L5
07.2008. Sarajevo Microdiscetomia, flavectomia, foramintomia L5/S1
09.2008. Post. op. Priraslice i hernija L5/S1, Protuzija L4/L5

2016. MRI torakalne kralježnice:
Kompresivni disk osteofiti na nivoima Th5-Th6, Th7-Th8,  i bulging disk Th11-Th12
U nivou Th4 diskretna siringomijelia...

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #31 : Siječanj 24, 2009, 23:12:33 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ne kužim,zašto bi chat ubrzao raspad foruma ???  Ima ovdje hrpa postova kojima je mjesto u chat room,a ne na forumu ;D
Mislim da je na chatu brže i lakše izmjenit neka iskustva i savjete,a i ljudi se malo prisnije druže,pa se poslije i nađu na kavi-pivu ;D

Mislim da sam ja skužila poantu  :)

Na forumu sve ostane zabilježeno, a to čitanje naših rasprava, može mnogima pomoći. Na chatevima se ljudi brzo podijele, ne vide se rasprave (osim ako tog trenutka nisi na chatu), a za prisnija druženja ostaju privatne poruke, mailove, neki drugi chatevi  :). BTW, ja nikad nisam baš bila ljubitelj chateva, što ne znači da se i na to ne bi navukla  ;). Mislim, kako mi je krenulo s ovim forumom, postat će mi homepage  :D
Operacija L4/L5 2007. godine

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #32 : Siječanj 24, 2009, 23:52:47 poslijepodne »
Hahah Jasna bome će mene Bojan vodit na operaciju ako nedo bog bude trebala u Frankfurt jel me navukao na ovo ,naravno posli toga i u najskuplji welnes centar hahahh :D :D :D :D ;)bojane skupljaj pare :D :D :D :D :D ;)

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #33 : Siječanj 25, 2009, 00:23:18 prijepodne »
Hvala, ali ne hvala. Moj plan je promjena sustava odnosno ako bude trebalo da se organizira Frankfurt na neki nacin.
A isto i za rehabilitaciju. Ja vjerujem da je forum nacin da se mjenjaju stvari.
Kad postoji informacija tko je dobar, a tko je los, losi se moraju mjenjati.... Sto da kazem. Jos sam mlad (barem duhom  :) ) i nadobudan.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #34 : Siječanj 25, 2009, 00:56:43 prijepodne »
A ja ti  moj Bojane ko dećkić tako nestašni  :D :D ;)

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: Aktivnost na forumu
« Odgovori #35 : Siječanj 25, 2009, 01:35:29 prijepodne »
Što se tiče aktivnosti na forumu mislim da smo prilično aktivni.Međutim,moja konstatacija da se ne držimo zadanih tema,ode se toliko daleko da nema više nikakve veze s dotičnom temom,da nam se teme preklapaju i da je teško pratiti slijed.Nezna se više što spada u ozbiljni dio foruma a što u zabavni dio.Imam osjećaj da je "opći kaos". Bojane,nadam se da ćeš uvažiti ovu moju primjedbu.A sve u dobroj namjeri!

 

Nagradne igre