Zabavni dio foruma > Internet i računala

iPad: prava stvar za krizoboljce

(1/2) > >>

bojan:
U zadnjih 2 tjedna je bilo u svim medijima o Apple-ovom iPad-u (velikom iPhonu kako ga zovu). Ovje je opis za one koji ga nisu vidjeli
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Obozavatelj sam raznih uredja, a po mojem misljenju ovo je prava stvar.
3 godine koristim Nokia tablet 770 i jedva cekam tablet od 10 incha tezine prosjecne knjige.
slika tableta koji koristim (50% velicine iPada):  Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Na tabletu sam procitao dosta knjiga, web stranica i tekstova.
Nije bas da mi se da uvijek sjediti za racunalom. Netbook (mali prijenosnik) nije bas praktican za citanje u krevetu.

Mislim da ce iPad promjeniti i olaksati surfanje internetom. Umjesto da sjedite na stolcu mozete leci ili se zavaliti u neku finu fotelju. U fotelju se mozda i moze sa laptopom ali iPad je ipak u prednosti.
Pored toga vrlo je lagan (700 grama) sto je takodjer lijepa osobina.

U svakom slucaju kupujem ga cim se pojavi mogucnost.

Denis:
Uffffff Bojane kud mi pokaza ovo sad sam lud ??? to mora bit moje kad tad ovo je prava stvar ko stvoreno za mene ;)

GSM:
Ne bih dao svog Blackberry-a za 10 iPad-a :-)

Salim se, cini se interesantan, vrijedi nabaviti i probati.

bojan:
Mali update. U mjesec dana Apple je prodao preko milijun komada. Skoro sam ga nabavio ali kad je prijateljica prije dva tjedna bila u Orlandu u dva Apple store-a ga nisu imali. U Europi se pocinje prodavati za cca. mjesec dana (Engleska, Austrija, Njemacaka...).
Cijena koliko sam vidio 500 EUR za pocetnu verziju. U Hrvatskoj bi trebao biti u VIP ponudi ali cijena jos nije poznata kao ni datum pocetka prodaje.

teoantun:
Jesi li ga ti Bojane na kraju nabavio?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju