Tretmani > Iskustva s liječnicima, terapeutima i terapijama

"NADO CENTAR", iskustva?

(1/6) > >>

chvarak:
Cuo sam za njih, pa je li netko ima kakvih iskustava? Navodno jako uspjesno rjesavaju probleme kraljeznice.

frenky:
  Nado centar-velike nade za velike novce,osobno iskustvo,možda pomaže u samim počecima simptoma tipa ishialgicus ali kod prolapsa disca sumnjam da je ikome ekstenzijama disc vračen u prvotno stanje.Ekstenzija kao terapeutska varijanta koja se prakticirala prije 20 i više godina u OFMIR-u Osijek i u Daruvarskim toplicama napuštena je zbog upitnog učinka/neučinka/ i zbog potencijalnih opasnosti za kralježnicu,tj. leđnu moždinu prilikom "rastezanja" iste.Upravo je u Nado centru bazni postupak ekstenzija i onda uz to još neke sekundarne elektro terapije tipa Tens i ostale "završne obrade".Mislim da sam dovoljno rekao...

Veronika:
Vjerojatno nekome pomogne, baš kao što kaže i frenky - u početku ili kod manjih protruzija. Zbog svojih problema sa kralježnicom (hernija diska od 7 mm na L5-S1)  isprobala sam sve pa sam još odlučila i odlaziti u Osijek jednom tjedno 300 km (jedan smjer!!). Nakon 10 tretmana moje stanje se nije nimalo promijenilo, točnije bilo mi je gore. Bol se uvijek pojačavala nakon tretmana.  Znala sam da na takve tretmane mogu ići gotovo u svaku ustanovu, pa i u mojem kraju, no oni su napričali da su najbolji - a osoba koju boli i kojoj ništa ne pomaže do tada povjeruje u svašta. Također, na njihovim internet stranicama stoji neki primjer djevojke koja je imala veliku protuziju i da se potpuno povukla nakon njihovih tretmana. To i je bilo tako u početku, no kada sam pitala što je sada s tom djevojkom, ispostavilo se da se skroz raspala i završila na klasičnoj operaciji. No, unatoč tome tu "reklamu"  nisu maknuli. Tako da, eto iz mojeg iskustva meni nije bilo korisno.

NISAM Pegula:
Ja sam bila na slicnoj terapiji samo u drugoj ustanovi.
Magnetska prije i poslije pokazuje da se jedna protruzija malo smanjila medjutim disk iznad je skroz izletio te sam završila na operaciji vjerojatno od te terapije :(

besana:
E ''''ga  >:( :( :(   znaci nista, u stvari naprave gore. A ja htjela sutra da ih nazovem i upitam za proceduru, jer sam iz Sarajeva, pa ne znam kako onda to ide, joj mene, cuj ne znam, znam, platis i bujrum. Nista znaci  :'(

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju