Autor Tema: Atlas Profilax metoda  (Posjeta: 88794 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

laiknikola

  • Newbie
  • *
  • Postova: 6
    • Profil
    • laik-a-skeptik
    • Email
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #36 : Veljača 18, 2012, 21:54:03 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Nisi napisao od koje bolesti boluješ i zašto toliko pljuješ po svim alternativnim stvarima ako ništa od toga nisi probao(ili možda jesi,nedaješ nam nikakve informacije).Ima puno ljudi kojima su neke stvari pomogle,dok ima isto toiko ljudi kojima ništa od toga nepomaže,sva ovisi kakve tegobe imaš,i od svega boluješ.Svejedno nemaš pravo doći na forum i blatit,provocirat druge ljude kojima su takve stvari pomogle,jer ko se odluči na alternativu,medicina je od njega digla ruke,ja sam osobno tako prošao,a ako misliš da samo medicina pomaže,onda griješiš,ja sam primjer nemarluka doktora,prošao 2 operacije,i sada sam u krevetu sa 28 godina i kada to malo vremena hodam,nemogu bez štaka.Malo smiri strasti,a ako se hoćčeš svađat sa nekim,onda imaš gomilu drugih foruma na kojima to možeš činiti.Meni u ovih par mjeseci su ljudi ponudili toliko pomoći,a nikad ih nisam vidio u životu,pogotovo naglašavam Madagaskar,jer ona se posebno zauzela za mene da mi pokuša pomoći,zato te još jednom molim ako nemožeš pomoći nekom kao svi ostali članovi foruma,nemoj onda blatit ljude koji tvrde da im je nešto pomoglo ako neznaš šta o čemu se radi.Pozdrav!
Poanta je, bez ikakve hiperbole, da je Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se znati djeluje li terapija ili ne. To je isključivo moguće pomoću kontroliranih testova koji uspoređuju 2 grupe ljudi sa sličnim simptomima. Sve što je moguće zaključiti nakon "osobnog" isprobavanja neke terapije jest da se poboljšanje dogodilo nakon terapije, a ne da je jedno uzrokovalo drugo. To je jednostavno činjenica, ne mišljenje, i to je razlog postojanja znanosti i eksperimenata, kao i napretka kojeg su nam donijele.
Nitko, pa ni ja, ne tvrdi da su pojedinačni doktori savršeni, niti je to uopće bit rasprave. Poanta je da postoji pregršt alternativnih terapija s apsurdnim navodnim mehanizmima djelovanja i studijama koje jasno pokazuju nedjelovanje. One se perpetuiraju čisto ljudskom neinformiranošću, odnosno mišlju da je moguće "na sebi" znati da li terapije djeluje ili ne.
I, nije da je bitno, ali imam debilitantnu bol u gornjem dijelu leđa u zadnjih 6-12 mjeseci. No, to nije primarni razlog zašto sam ovdje - tu sam da informiram, da ljudi ne troše vrijeme i novac, odnosno riskiraju zdravlje na beznadne pokušaje liječenja stvarnih bolesti.
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #37 : Veljača 20, 2012, 18:10:37 poslijepodne »
Dragi Dario, psi laju a karavane prolaze.
Ne uzrujavaj se zbog tuđeg mišljenja kakvo god ono bilo.
Brini se za sebe i štedi živce za svoju obitelj koja te treba.

Oduvijek su se alternativci i konvencionalci međusobno prepucavali a pacijenti su za to vrijeme ispaštali.

Što se tiče Kiropraktike tu dijelim mišljenje s našim konvencionalcem, moje iskustvo s kiropraktikom je loše.
No isto tako sam svjesna da mnogo ljudi ima jako dobra iskustva s kiropraktikom pa ću reći da treba jako dobro obratiti pažnju na to tko vam izvodi kiropraktički tretman,
i da bi to trebao biti doktor kiropraktike (studij traje oko 6 godina).

No kiropraktika nema previše veze s namještanjem Atlasa vitalogie metodom, a to je jako dobro demonstrirano na videu koji sam postavila na prethodnoj stranici.


Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #38 : Ožujak 27, 2012, 13:46:11 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Najblaze receno lopovluk.... a tko je dovoljno glup neka proba.

Jadna mi majka u šta ste utukli toliko školovanje. Znam da je unosno ali nije pošteno niti moralno dati ovakav odgovor.

Dragi doktore, vaši pacijenti se i dalje pate jer ne rješavate uzrok nego posljedicu pa se problem vraća ponovo iznova.
Sami ste jednom napisali da se najteže rješava bol u slabinskom dijelu kralježnice. Naravno kada ga pokušavate riješiti na pogrešnom mjestu. Bol u nozi rješavate u slabinskom dijelu, to jeste tako a bol u slabinskom kao i uzrok diskus hernije tražite u vratu odmah ispod lobanje (atlasu) .
 Hvala kokolino jer ste jednom napisali da možda zec leži u tom grmu (vratu) pa sam tako i odlučio istraživati.
Možda to i znate jer ste znali napisati da nekada pišete samo ispipavajući forumaše ali sam osjetio potrebu da vam repliciram i nemojte to shvatiti osobno jer je ovo upućeno svim liječnicima koji su nas vukli za nos.
Prihvatitie se liječenja trauma gdje stvarno možete pomoći i zaraditi pošteno i moralno novce.

Evo prigodan tekst po kojem živim već dugo a sada vam kontriram jer sam se osobno uvjerio u ovu metodu a razgovarao sa mnogo ljudi koji su se preporodili poslije namještanja pomaknutog prvog kralješka (atlasa).


Zamisli da se svo tvoje konačno znanje nalazi u jednom krugu.
Izvan oboda te kružnice nalazi se beskrajo veliko neznanje.
Ako je tvoje znanje malo tada je obim kruga manji a samim time i dodirne točke sa neznanjem su manje.
Rezultat je velika samouvjerenost  jer nisi ni svjestan koliko ne znaš i ovo uvijek donosi loše rezultate.

Što je tvoje  znanje veće, dodirne točke sa ne znanjem su veće i tada shvataš realno gdje si. To ti umjesto samouvjerenosti  donosi mnogo ozbiljniji  i pozorniji pristup svakom problemu kao i spremnost da prihvatiš savjete i stqlno učiš.
Naravno rezultati su u ovome slučaju uvijek dobri.

Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Kraljeznica.com forum

Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #38 : Ožujak 27, 2012, 13:46:11 poslijepodne »

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #39 : Ožujak 27, 2012, 13:56:02 poslijepodne »
Stavit ću ovdje post napisan za drugu sličnu temu jer smatram da to zaslužuje.

Madagaskar, ja mislim da si fulala u metodi, ta metoda kojom si radila ne namjesti trajno atlas na svoje mjesto.
Pozorno pogledaj emisiju i uradi ponovo po atlasprofilax metodi i preporodit ćeš se.
Metoda je znatno radikalnija jer se osjeti kako se pomjera kralježak u odnosu na lubanju i treba znatna sila da se to dogodi ali na to se nitko ne žali i zahvat nema kontraindikacije. Teško da je to moguće rukama. Što se tiče cijene ja bi dao deset puta toliko poslike iskustva i olakšanja koje sam nosio godinama. Zdravlje nema cijene pa bi to moglo biti i sa dodavanjem nula kada čovjek osjeti da je učinio pravu stvar.
I sam sam lutao i poslije podebljeg uveska bespotrebnih nalaza, kilograma popijenih tableta, bačenih novaca, ali i strašne patnje  sam riješio problem..
Forum je u biti promašen gdje se potrošilo hiljade postova na traženje rješenja a on je jednostavan i lako riješiv.
Atletičar, Denis, ti, mnogi  ...  osobito oni koji su imali i probleme sa vratom (bol) , bol u zatiljku, nesvjesticu,   trnjenje ruku, bol u stomaku ..    bol nestaje odmah, nakon određenog vremena 3-9 mjeseci nestaju hernije i spondiloza. Najduže traje oporavak kod onih koje boli noga što konvencionalna medicina pokušava rješiti na krivom mjestu uz obvezni recidiv jer problem nije riješen u srži.
 Uz to pilates lopta, magnezij klorid koji će razgraditi nakupljeni kalcij u organizmu. Nije loš ni jonizator zraka koji će vam smanjiti neprilike promjenama vremena.
magnezij klorid:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Zvuči stvarno nevjerojatno pored propagandne mašinerije koju plasira konvencionalna medicina, sjetite se samo reklame za najobičniji -neofen.
Pored toliko varalica i obmane konvencionalne medicine kojoj očito paše da se ne nađe rješenje jer tako crpe svaki atom neše snage  energije i novaca je stvarno teško povjerovati ali si dajte za truda i nađite nekoga ko je bio i raspitajte se za iskustva. Možete početi sa drugim forumime gdje se  ne možete naići na negativno iskustvo za razliku od reoperiranih, fizikalnim terapijama, lijekovima i ostalim sr.njima napaćenih pacijenata..
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se!
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2012, 14:08:01 poslijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #40 : Ožujak 27, 2012, 16:56:17 poslijepodne »
Kad se javi neko od forumasa kome je ova metoda uklonila bol, vjerovat cu.
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #41 : Ožujak 29, 2012, 12:34:15 poslijepodne »
Ja sam skeptičan da postoji jedna metoda koja riješava sve moguće probleme s kralježnicom. Ne kažem da ne može pomoći kod nekih situacija poput bolova u vratnoj kralježnici, glavobolje, trnaca u rukama ali i kod tih stvari vjerujem da su mogući različiti uzroci.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #42 : Ožujak 29, 2012, 14:56:34 poslijepodne »
Bojane sa pravom si skeptičan, i ja sam bio jer je prosto nevjerojatno ali u biti i najveći izumi su u osnovi jednostavni.
Da, rješava ove plobleme  o kojima ovdje najčešće razglabamo godinama.    Ne rješava traume i tumore.
Službena medicina je nešto što je sasvim jednostavno iskomplikovala do krajnjih granica.
 Poslije dugo istraživanja, razgovora sa ljudima koji su prošli ovu metodu a svi redom imaju pozitivna iskustva i napokon nakon što sam se i sam podvrgnuo toj metodi ustanovio sam da je svaka riječ iz ove emisije na NRZ istinita.
Službena medicina nema odgovora zašto nastaje diskus hernija, zašto neki mišići slabe i preko ligamenata dopuštaju iskakanje diska, krivljenje kičme i zdjelice. Tek nakon namještanjana atlasa vježbe imaju smisla. Sve ostalo je nastavak agonije i patnje.

Ja postavljam pitanje zašto neki dizač tegova diže stotine kilograma odjednom bez ikakvih posljedica a nekoga i najobičnije saginjanje presiječe do nepokretnosti?


Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #43 : Ožujak 29, 2012, 22:24:06 poslijepodne »
Lol...tek nakon namjestanja vjezbe imaju smisla. Ljudi nemojte vjezbat ako niste namjestali atlas!!! Ja sam osobno bio i totalni waste of money and time!
eto...moje misljenje.
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #44 : Ožujak 29, 2012, 23:44:04 poslijepodne »
Lol, naravno javlja se klasični i već dokazani Sefićev piarovac sa odgovorom u Sefić stilu ("glupost je sve što njemu ne ide u prilog (kasu) i naravno bacanje novaca) .

Možeš li nam napisati kod kojeg si atlas profesora bio?
Napiši od čega se sastoji dijagnostika ove metode i opiši malo postupak.
Koja si pitanja dobio prije zahvata kada si popunjavao upitnik?
Šta ti je rekao atlasprof kada si završio tretman  tj. koje si savjete dobio nakon tretmana, i konačno nakon koliko vremena si bio na kontroli.
Pitanja su takva jer sumnjam da si ikada vidio  ijednog od ljudi koji rade tu metodu a kamo li se podvrgnuo zahvatu.

« Zadnja izmjena: Ožujak 29, 2012, 23:46:06 poslijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #45 : Ožujak 30, 2012, 12:13:12 poslijepodne »
Cemu sumlja?. Pa nebi lagao bezveze. Uglavnom Tomljenovic obitelj. Pitanja u upitniku su opcenita,zdravstveni problemi,prijasnje ozlijede itd. Atlas mi je navodno bio rotiran u lijevo,te mi je on pomocu neke sprave,vratio na mjesto. Nakon toga mi je receno da trebam cekati neko vrijeme da se uspostavi ravnoteza. Nakon 2mj,na facebooku objasnim svoju situaciju,a oni mi obrisu komentar. Toliko o ljudskosti ujedno i drskosti.... i da...nisam spomenuo njihove kontrole te magicne 5min masaze. Apsolutno,nije bilo poboljsanja u niti jednom smislu. Zapravo je...poboljsanje njihovih financija...
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #46 : Travanj 01, 2012, 18:44:31 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Cemu sumlja?

Sumnja mi je na ovom forumu urođena od kada sam vodio rat sa  piarovcima poput "Istre"  njegovim drugim nickovima i pod nickovima.

Žao mi je što ti nije  pomoglo ako si uistinu bio a ja sam se preporodio kao što rekoh a i svi oni sa kojima sam razgovarao poslije tretmana.

U gore navadenu vrstu mi spadaš po načina pisanja na forumu. Evo jedan odlomak:

Idi kod dokotra Saftica…Samo cu ti jedno reci. Doktor Saftić!!!... Jos jedna zahvala dr. Safticu…u ruke Safticu…Preporuka da se javis dr. Safticu... dali si bila u vertebralisu?... poliklinici Vertebralis.... dr Saftic ...…
« Zadnja izmjena: Travanj 01, 2012, 18:46:34 poslijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #47 : Travanj 02, 2012, 17:15:11 poslijepodne »
Meni nešto ipak nije jasno.Kako se kralježak može namjestiti prstom, a da se ne vrati natrag u prethodno stanje prije namještanja? Ima li netko suvislo obrazloženje u čemu je kvaka? Zašto onda svi redom idemo na operacije?Ako može atlas, zašto ne može recimo L5-S1.?Baš bi me zanimalo što kaže neurokirurg na ovu touch screen metodu. Svaka čast ako je nekom pomoglo, ali mene još uvijek zanima u čemu je štos.Uz sve ove video prikaze ne kužim fiziologiju.
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #48 : Travanj 02, 2012, 17:18:45 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #49 : Travanj 02, 2012, 18:21:09 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Baš bi me zanimalo što kaže neurokirurg na ovu touch screen metodu.

Anabela, ti kao da ne pratiš forum. Čovjek se izjasnio:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Najblaze receno lopovluk.... a tko je dovoljno glup neka proba.

Ljudi koji su prije  bili su me ubijedili da im je jako pomoglo a ja sam rizikujući da budem glup probao i to mi je jedno od najvećih životnih iskustava kada  u jako kratkom vremenu potvrdiš svoje sumnje da je službena medicina tu da nas ne liječi (to joj nije cilj) nego da nas drži bolesne i stalno nam iznova uzima novce
Evo  iskustva nekih  liječnika:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
kao i poznatih osoba ( šta bi privatni kirurzi dali za ovakvu reklamu)
Govore, sve odreda glupani ;D) :
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se


Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #50 : Travanj 02, 2012, 22:16:20 poslijepodne »
Ja mislim da bi trebali obrisati ovu str,ili je preimenovati u atlas.com/forum. Mislim,ipak je nakraju atlas kriv za sve tegobe sa kraljeznicom. Ah,da sam barem imao atlas na mjestu...kamon.. ::) ::) ::)
Ja sam si uspio malo prije sam namjestit atlas,zarotirao glavu rukama i preporod. Steta da nisam to prije napravio,nebi zavrsio na operaciji. :D :D :D
« Zadnja izmjena: Travanj 02, 2012, 22:22:39 poslijepodne kicmenac »
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #51 : Travanj 16, 2012, 14:27:55 poslijepodne »
Ma trebalo bi obrisati sve stranice koji ne pišu o minimalno invazivnim zahvatima  ;D  ;D ;D

Evo jedne skica klasičnog krivljenja tijela usljed isčašenja atlasa. Tipičan primjer gdje rame pada krivi se kičma i zdjelica usljed koje je jedna noga kraća.
Najlakše je uočiti kraću jednu nogu ( većinom desna) usljed krivljenja zdjelice. Možete to sami uz pomoć nekoga izmjeriti kada ležite.
Ako se netko prepozna ovako zakrivljen rješenje je jednostavno namještanjem atlasa..

A evo jedan ekstreman primjer  kod mog rođaka koji je prije četri mjeseca imao operaciju vratne kralježnice radi preloma  kralježaka.
Fiksirani (fuzija) su mu C5, C6 i C7,  dva diska izvađena, operacija uspjela.
Nemogučnost pokretanja vrata, bolovi i krivljenje tijela su usljedili.
 Mnogobrojne fizikalne terapije uz  (naravno) čuđenje doktora su samo pogoršavale stvar.
Slan je na CT mozga ???  ??? ???

Ponukan svojim iskustvom kao i istraživanjem bolesti kralježnice prepoznao sam problem  i uz kratko nagovaranje odveo sam ga kod Atlas profesora koji mu je namjestio atlas i riješio problem sa kojim bi ko zna koliko obilazio liječnike da ja nisam imao iskustvo.
 Naravno doktori nisu ni pogledali niti obračaju pozornost na prvi i najvažniji kralježak koji kao prva cigla kada se  zida ako nije na mjestu sve ostalo ide ukrivo.
 Devet dana plivanja, i vježbi na pilates lopti tijelo mu se potpuno ispravilo a o bolovima ni traga. Glavu  sada okreće 180 stepeni, presretan i zahvalan što je vraćen u život.
 Zanimljivo je da su mu na fizikalnim terapijama govorili da glavu ne može okretati radi fiksiranja kralježaka.  Izgovor ili ne znanje da se glava vrti između "atlasa" i "axis-a" tj između prvog i drugog (C1  i C2) kralješka.
Dakle fotografija od prije devet dana kada je urađeno namještanje atlasa i danas (žao mi što nisam slikao i profil gdje su isto vidljive nevjerojatne razlike):
Pitam se šta bi mu rekao forumski neuro da sam ga doveo njemu ovako iskrivljenog  ??? . Vjerojatno reoperaciju ;D,  smješno je i žalosno šta mnogi ljudi prolaze bez ikakve potrebe.
Ako netko ne povjeruje u ovo ja  neću reći da je glup):  ali sam siguran da će ga potaknuti na razmišljanje o ovoj veličanstvenoj metodi.

Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #52 : Svibanj 04, 2012, 21:48:27 poslijepodne »
Dragi Jopan, namještanje Atlasa je nešto najbolje što sam u 7 godina liječenja napravila za svoju kralježnicu.
Nemaš pojma koliko mi je žao što sam išla na operaciju i dozvolila da mi ugrade titanijske proteze, mogla sam svoju trzajnu ozljedu vratne kralježnice riješiti namještanjem Atlasa jer poznato je da u saobraćajkama sa trzajem gotovo uvijek iskoči taj prvi vratni kralježak.
Ne kažem da su liječnici nešto krivi, oni naprave najbolje što mogu i znaju no to često puta nije dovoljno ili čak uopće ne pomaže.

No kao što znaš ja sam išla na ručno namještanje Atlasa jer sam si jedino njega mogla priuštiti nakon što su me privatni medicinari potpuno opelješili
(da ne spominjem opet Dubrovačku minimalno inv. kirurgiju i Kuvaljin Cybex) a i vitalogie metoda namještanja mi se činila nekako sigurnijom i manje "nasilnom"za moj operirani vrat,
no činjenica je da je meni namještanje pomoglo oko 20 do 30 posto.

Zainteresirao si me da  (čim budem u financijskoj mogućnosti) odem namjestiti Atlas metodom Atlasprofilax i riješim svoj problem u potpunosti.

Ako ti nije problem možeš li molim te povremeno obavijestiti kako se osjećaš što vrijeme više prolazi?
« Zadnja izmjena: Svibanj 04, 2012, 22:13:49 poslijepodne madagaskar »

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #53 : Rujan 05, 2012, 09:17:55 prijepodne »
Ostavio sam vremenski odmak za ovaj odgovor i sada nakon nešto više od pola godine mogu slobodno napisati da mi je to pomoglo da se ponovo vratim normalnom životu. Sa sigurnošću mogu tvrditi da sam nastavio obilaženje doktora -trovača-koljača da bi završio ili kao ovisnik o medikamentima ili teški invalid.
Sada jednom tjedno igram odbojku a dva puta trčim šest krugova po atletskoj stazi što je uz vožnju bicikla i povremeno stolni tenis dovoljno da se osjećam živim. A mislio sam da nikada više neću potrčati.
Rezime je da nemam nikakvih bolova u potiljku, vratu ramenima i rukama, krckanje u vratu prilikom pokreta  je skoro nestaloa a bolovi u slabinskom dijelu su se smanjili oko 50%. Kada se zagrijem (sport) nestaju potpuno.
Uz ovu metodu bi svakako preporučio bioenergiju po metodi Zdenka Domančića i zaobilaženje doktora zapadne medicine u širokom luku uvijek kada je to  moguće.
poz...
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Kraljeznica.com forum

Odg: Atlas Profilax metoda
« Odgovori #53 : Rujan 05, 2012, 09:17:55 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com