Tretmani > Iskustva s liječnicima, terapeutima i terapijama

Stol za trakciju kralješnice

<< < (2/13) > >>

denis 68:
Mile koristio sam glison za vratnu kralješnicu al eto prilikom spuštanja vratne kralješnice u prvobitno stanje došlo mi je do velikih vrtoglavica neznam zbog čega ali mi je dr odmah to izbacio.Znaš li ti koji je možda razlog tome ::)

worf:
Ako je trakcija istezanje ???  ne koristim stol,ali kao šta sam jednom već negdje napisao,napravio sam si napravu (primitivnu ;D ) na kojoj visim naglavačke zakačen za noge pod kutem od jedno 60-tak stupnjeva? To koristim uglavnom kad osjetim pritisak u kralježnici i daje mi osječaj dekompresije i olakšanja :o  nakon svakog korištenja naprave,sam sebi kažem kako je to super i da je moram koristit svakodnevno,al drugi dan zaboravim na nju ;D i tako do sljedeče potrebe ;D

elanela:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seJeste li vršili kada trakciju slabinske ili vratne kralješnice mehanički na stolu, krevetu tj aparatu? Kakva su vaša iskustva?

--- Kraj citata ---
prvi put cujem za nesto slicno...
 mada na pocetku svoje bolesti isla sam gdje sam god cula za nekog ko pravi prsljenove..jedne prilike sam otisla kod nekog cike koji kuci ima u jednoj sobici neki krevet pa me ciko dobro polomio.. poslje toga danaima sam povracal i svaka me koscica bolila..
 vise ni nadrogirana nebih isla...

elanela:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seSamo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seJeste li vršili kada trakciju slabinske ili vratne kralješnice mehanički na stolu, krevetu tj aparatu? Kakva su vaša iskustva?

--- Kraj citata ---
prvi put cujem za nesto slicno...
 mada na pocetku svoje bolesti isla sam gdje sam god cula za nekog ko pravi prsljenove..jedne prilike sam otisla kod nekog cike koji kuci ima u jednoj sobici neki krevet pa me ciko dobro polomio.. poslje toga danaima sam povracal i svaka me koscica bolila..
 vise ni nadrogirana nebih isla...

--- Kraj citata ---
velim ti,i prije nego sam dosla imala sam strasne bolove u desnoj nozi i ledjima...puno jaci bol sam imala po povratku kuci i dva dana poslje toga povracala

kokolino:
TRakcija je istezanje a ne "lomljenje". Tko zna što ti je tak ciko radio? ???  :-[

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju