Autor Tema: "Bolovi u leđima"  (Posjeta: 12328 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
"Bolovi u leđima"
« : Studeni 09, 2011, 14:07:04 poslijepodne »
Jedna mala knjižica u PDF izdanju,tu je možete skinut i saznat nešto više o svojoj bolesti.
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

vtnl.970

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 37
    • Profil
Odg: "Bolovi u leđima"
« Odgovori #1 : Studeni 09, 2011, 19:42:53 poslijepodne »
Sve sam pročitala.Sve je to individualno.Moji su akutni bolovi dugo trajali.Kad čovjeka boli ti ne možeš ležati,ni namjestiti se.Otišla na hitnu,bol u lopatici,oni nude ketonale.Bol sve jača ja na inekcijama.Rengen napravim,to je procedura,on uredan,uredan je i sada kao u najzdravije osobe uopće se ne vidi da je disk iscurio.Ovaj na rengenu preporuča masera,dr specijaliste redom,poštujemo proceduru.Plivanje masaže ,fizikalna.Gutam svaki dan 4 ibuprofena od 600 i dolazim na fizikalne.Prođe fizikalna mene i dalje stalno boli .Bol traje već mjesec  i po.Napominjem da sam sve preglede napravila odmah jer sam u zdravstvu,jedino sam masaže extra platila.Dakle sve po nekom protokolu.Mene ludo boli,a fizijatrica me šalje raditi.nekako smuvam svoju dr.dobijem up. za magnet kad ono.Extruzija diska,a  ja ono sve njih slušala.Nikakve masaže kod sumnje na vratnu kralježnicu!!! kAKVA GIMNASTIKA, prvo mirovanje a ako se ne smiri magnetska,ne dajte se da vas nitko krcka po leđima,pa ne dobije se ekstruzija preko noći,potrebna je malo veća sila da se čovjeku izbije disk,.Ja još čekam op.a bolove sad kontroliram Zaldiarom,tako da su akutni prešli u kronične.Dodatnim pritiskanjem diska prestalo me bolit rame ,ali me sad boli kralježnica na tom mjestu.
ekstruzija c6-c7

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: "Bolovi u leđima"
« Odgovori #2 : Studeni 25, 2011, 09:27:35 prijepodne »
Evo još jedne knjige u pdf izdanju koju preporučam da pročitaju svi oni koji se pitaju "zašto baš ja"

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Kraljeznica.com forum

Odg: "Bolovi u leđima"
« Odgovori #2 : Studeni 25, 2011, 09:27:35 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com