Forum i stranice > Kralježnica.com

Cilj stranica i foruma

(1/4) > >>

bojan:
Da ne pricamo u temi o Traumi o opcenitim stvarima. Razlog zbog kojeg sam pokrenuo stranicu je da ljudi mogu sto lakse doci do informacija i da se razmjene informacije i iskustva. Od strane strucnih ljudi nema interesa za sudjelovanjem pa uglavnom mi "neuki" raspravljamo i govorimo misljenja. To po meni nije lose i jedni druge ucimo ali treba postojati granica i nitko se ne bi smio postavljati kao autoritet.

Druga stvar koju zelim reci je da izvan Zagreba ima jako puno ljudi koji imaju probleme s kraljeznicom i ti ljudi vrlo cesto po meni nemaju adekvatnu lijecnicku pomoc. Jednostavno iz razloga sto medicinski djelatinici izvan Zagreba nemaju pristup edukaciji kao ni opremi. Tu pricam o svim medicinskim djelatnostima vezanim uz kraljeznicu (krirugija, terapije,...). Non stop pricamo o Vingradskoj, Traumi i slicno. Kako je tek onda u manjm mjestima tj. regionalnim centrima. Po meni svatko tko uspije doci do ovog foruma prije operacije i kod prvih problema ima dobru sansu da moze napraviti dobru odluku. Svatko odlucuje sam za sebe. Hoce li na operaciju, kod bioenergeticara, na akupunkturu i slicno. Puno je lakse kad postoji izbor. Mene osobno ne zanima sto je netko odlucio. Svatko ima pravo na misljenje i svatko snosi posljedice vlastite odluke sam.

fireman:
Potpuno se slažem sa tobom Bojane. Najpozitivnija i najhumanija bit ove stranice i pogotovo ovog foruma je prava informacija novim kičmoboljcima. Bez nje mnogi bi donijeli neke druge i krive odluke, pogotovo mi koji nismo iz Zagreba. I ja sam došao do ove stranice i postao član ovog foruma u svojoj muci sa svojim problemima. Toliko dobrih informacija sam pokupio ovdje i donio dobru odluku. Sada i kada su ti problemi iza mene ne prođe dan da ne kliknem mišem na kraljeznica.com i pogledam šta ima novoga. Pozdrav svima!

bojan:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se postao član ovog foruma u svojoj muci sa svojim problemima. Toliko dobrih informacija sam pokupio ovdje i donio dobru odluku. Sada i kada su ti problemi iza mene ne prođe dan da ne kliknem mišem na kraljeznica.com i pogledam šta ima novoga. Pozdrav svima!

--- Kraj citata ---

To sto i dalje dodjes na forum mislim da je velika stvar. Kao i svi drugi koji su rijesili probleme, a i dalje dolaze na forum. Da samo jednoj osobi pomognes u donosenju odluke kroz savjet ili informacijama kako si se ponasao u slicnoj situaciji je jako velika stvar. Smatram da pricamo o zivotnim stvarima. Na engleskom bi se reklo "life changing decisions". To je jedini razlog zasto sam pokrenuo stranicu. Znam da sam napravio jako puno iako mnogi to ne razumiju i uzimaju za gotovo. I onda kad mi netko pocne pricati o muljanju na forumu totalno poludim. Od svih medicinara u Hrvatskoj nasle su se dvije osobe koje su spremne odvojiti svoje vrijeme. Sramota. Znam da se o tome vec pisalo i Kokolina je lijepo opisala njene motive, a ovo pisem prvenstveno zbog filozofije oko Traume i postova kako se na forumu pokusava progurati jedno misljenje.  Isto tako dok god na forumu ima manje od 5 lijecnika mislim da si mozemo dozvoliti da se igramo lijecnika sa savjetima i razmisljanjima. U razumnim granicama naravno.

luna:
Meni je samo žao što nisam forum našla prije operacije(koblacije).Vjerovatno bi tad  se odlučila na osnovu ponuda. A ne da u strahu od klasične bukvalno pobjegnem na prvu koja nije te vrste..

Joško:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seOd svih medicinara u Hrvatskoj nasle su se dvije osobe koje su spremne odvojiti svoje vrijeme. Sramota. Znam da se o tome vec pisalo i Kokolina je lijepo opisala njene motive, a ovo pisem prvenstveno zbog filozofije oko Traume i postova kako se na forumu pokusava progurati jedno misljenje.  Isto tako dok god na forumu ima manje od 5 lijecnika mislim da si mozemo dozvoliti da se igramo lijecnika sa savjetima i razmisljanjima. U razumnim granicama naravno.

--- Kraj citata ---

Prava je šteta da nemamo više stručnjaka na forumu, onih koji problem tretiraju konzervativnim metodama i onih koji operiraju (raznim metodama).
Vjerujem da neki povremeno i čitaju forum, i ne znam zašto im se teško uključiti u rad foruma, a zasigurno bi imali što reći.
Neki se tek sjete jednim postom prozvati motive sudjelovanja Kokoline i Neura, a da se ni jednim postom ne osvrnu na bilo koju temu.
Pitam se ko ima iskrenije motive, oni koji sudjeluju ili oni koji ne sudjeluju a prozivaju druge za sudjelovanje!
I zato Kokolini i Neuru svaka čast.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju