Druge teme povezane s kralježnicom > Kralježnica - vaša iskustva i savjeti

Klub DDD (Degenerative Disc Disease)

<< < (2/17) > >>

dugavski:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seKada si bio zadnji puta kod dr. Saftica?
Je li to bilo u Vinogradskoj (gdje nisu imali opremu za selektivnu endoskopsku diskektomiju) ili privatno u poliklinici Vertebralis?

--- Kraj citata ---

Bio sam u vinogradskoj - ni METRX nije bio opcija.

dugavski:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seSamo malo...kaj to znači DDD? Vjerovatno sam negdje nešto propustio pa isprike svima....

--- Kraj citata ---

Sorry, možda sam trebao staviti drugačiji naslov teme. Neka Bojan promijeni ako ovo zbunjuje.

Iako ćemo se mi iz kluba DDD odmah prepoznati.

Pozdrav za  Veroniku :)

Njezina iskustva su mi puno pomogla cijelo ovo vrijeme.

Istr:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seSamo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seKada si bio zadnji puta kod dr. Saftica?
Je li to bilo u Vinogradskoj (gdje nisu imali opremu za selektivnu endoskopsku diskektomiju) ili privatno u poliklinici Vertebralis?

--- Kraj citata ---

Bio sam u vinogradskoj - ni METRX nije bio opcija.

--- Kraj citata ---

Nazalost METRx operacije se tesko primjenjuju kod DDD-a jer je nemoguce vizualizirati intradiskalni prostor. Endoskopom se pak moze, posebice obzirom na trecu sliku koju si uploadao gdje se vidi veliki HIZ (high intensity zone) na L4-L5 disku koji je u velikom broju slucajeva odgovor na pitanje o low-back painu.

dugavski:
Svakako ću otići do Vertebralisa i ponovo se savjetovati.

senainter:
Pa zar nisu sve diskus hernije nastale zbog degenerative disk disease???? ??? A sve diskus hernije su operabilne, tako da ne razumim zasto operacije nije opcija... al opet ja nistam hirurg.

Veronika potpuno te razumijem, identicno se osjecam psihicki osim sto mene boli noga i pride jos stosta od fucking diskova, takodjer nista mi nije pomoglo osim fizikalne, sad mogu hodati bez nozeva u nozi, daj sta das.  ;D.

Nisam nikakv ekspert stvarno al je ne znam sta doktori ocekuju od nas, da stoicki podnosimo bol do kraja zivota, ja to ne mogu i uopste ne znam nikog tako jakoga. In my case, ako operacija ne pomogne bit ce ovo  :D

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju