Autor Tema: Naj novije vjesti o zdravstvenom stanju korisnika Denis68  (Posjeta: 9358 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

denis 68

• Hero Member
    • Email
Naj novije vjesti o zdravstvenom stanju korisnika Denis68
« : Veljača 21, 2009, 20:17:22 poslijepodne »
Evo otvaram ovu temu u svrhu da vam kažem svima da mi je bilo čast sudjelovati na ovom forumu,gdje sam naučio neke stvari al eto krenilo je sve naopako na forumu pa tako i sa mojim zdravstvenim stanjemDanas u jutro dignuo sam se sa pilates lopte i samo osjetio kako mi je nešto puklo u kralješnici, te jaku bol u križima,pokušao sam ležati cjeli dan al u 18,00 sati kad sam se pokušao dignuti nastupila je jaka bol.Uz pomoć žene uputio sam se na HMP te su mi tamo dali volteren-dex,te rekli da mi oni ne mogu pomoći,silovito sam tražio da mi daju pregled kod  neurologa  u općoj bolnici u mom gradu ,da vidim njegovo mišljenje da nije možda došlo do većeg pogoršanja,te sam kod istog izvršio pregled te mi je isti rekao da svaki put kad se dogodi uklještenje živca da živac slabi te da se odlućim na operaciju te me za ponedjeljak zakazao kod neurokirurga da vidim sa njim što napraviti.ovim putem mu se od srca zahvaljujem jer je bio jako ljubazan kao i glavna sestra koja mi je rekla da ako mi treba injekcija neka slobodno dođem u bolnicu da neće oni propast za koju injekciju viška.U razgovoru sa neurologom pitao sam ga koju bi mi vrstu operacije posavjetovao isti mi je rekao onu klasičnu jer je ona od kad je bolnica i zdravstva s najvećim postotkom operiranih najbolja,a da sve ove druge operacije dođu i prođu sve ovisi kako se pokažu a da klasična uvjek ostaje dali je on u pravu neznam,na mene je palo sve moram donjeti odluku do ponedjeljka a onda ću morat vidjeti s neurokirurgom što mi je dalje raditi dotle moram odlućiti.
Eto draga moja gospodo sad poslije svih onih prepucavanja  , a vama svima želim ugodno razglabanje jer ću se ja morat malo raspitat što bi mi bilo najbolje i koja operacija koja bi bila u skladu s mojim nalazom te se više posvetit svom zdravlju,da sam bar mogao većeras ostat odmah bi im potpisao operativni zahvat jer me više nije briga,što je dobro što je loše jer vjerujte mi lakše bi mi bilo da ništa neznam ovako se moja mišljenja kosu s doktorovim mišljenjima i nikad kraja ovoj prići .Eto neznam kako će se situacija odvijat do ponedjeljka al ako ostane ovako sigurno pada operacija,jedino što mi je žao a to je da u zg mogu samo i sanjat  :'( :'( Svima puno pozdrava a onima koji mislu da sam ih ja vrijeđao svojim postovima ,te ih omalovažavao , tee ih htio povrjediti ja se u ovom postu isprićavam svima koji su se našli uvrjeđeni.,
Puno vam želim sreće i zdravlja i pazite na svoje pokrete jer oni su jako presudni za naš opstanak.
Pozdrav od Denisa 68!!

goga

• Forumas
Odg: Naj novije vjesti o zdravstvenom stanju korisnika Denis68
« Odgovori #1 : Veljača 21, 2009, 23:18:39 poslijepodne »
Tako mi je žao zbog ovakvog ishoda al kad jednom problemi počnu sviju nas čeka takav završetak. Mojoj kumi su iskočila dva diska i nakon mnogo bolova odbijenih pregleda zatvorenih vrata odbijanja dolaska hitne neprospavanih noći... nakon mnogo veza i vezica je operirana na KBC rebru prije mjesec dana i odlično se osjeća. Nakon operacije nema bolova ili nešto sitno što je normalno. Sad je na rehabilitaciji u Top terme Topusko i jako je zadovoljna. SRETNO!!!!!  :)

deziderio

• Forumas
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
« Odgovori #2 : Veljača 21, 2009, 23:34:11 poslijepodne »
Denise,ti si hrvatski branitelj,nisam osjetio nikakvu mržnju da si ispoljavao prema nekom, samo zato što je drugačuje nacionalnosti ili vjeroispovjesti.Svakom si uputio toplu ljudsku rječ,nekom to može biti i dosadno,za razliku od onih koji su otvorenu širili netoleranciju i vjersku nesnošljivost kao naš Worf.Bojane,nisi reagirao kad se mene degradiralo i omalovažavalo da sam religiozni fanatik,pop i neznam kakve stvari,i gdje se otvoreno širila mržnja prema onom tko vjeruje u BOGA! nisi reagirao .A za neke "banalne stvari" tko se javlja više ili manje na forumu ,kakva je interpunkcija i slično tome tu se sad "glave odrubljuju". Mislim da sve treba biti javno i transparentno.Upućujem ti svoje kritike dobronamjerno.Dakle,možeš i za mene otvoriti anketu da li sam podoban ili nisam.Tvoja greška je što se nisi znao postaviti od početka.Ispričavam se što sam izašao iz zadane teme i neću si nimalo ljutititi ako me administrator"obriše".A Tebi Denise želim svako dobro(priznam,izašao sam iz konteksta i nije tema,povele su me emocije)

Kraljeznica.com forum

« Odgovori #2 : Veljača 21, 2009, 23:34:11 poslijepodne »

worf

• Hero Member
« Odgovori #3 : Veljača 22, 2009, 08:33:34 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Denise,ti si hrvatski branitelj,nisam osjetio nikakvu mržnju da si ispoljavao prema nekom, samo zato što je drugačuje nacionalnosti ili vjeroispovjesti.Svakom si uputio toplu ljudsku rječ,nekom to može biti i dosadno,za razliku od onih koji su otvorenu širili netoleranciju i vjersku nesnošljivost kao naš Worf.Bojane,nisi reagirao kad se mene degradiralo i omalovažavalo da sam religiozni fanatik,pop i neznam kakve stvari,i gdje se otvoreno širila mržnja prema onom tko vjeruje u BOGA! nisi reagirao .A za neke "banalne stvari" tko se javlja više ili manje na forumu ,kakva je interpunkcija i slično tome tu se sad "glave odrubljuju". Mislim da sve treba biti javno i transparentno.Upućujem ti svoje kritike dobronamjerno.Dakle,možeš i za mene otvoriti anketu da li sam podoban ili nisam.Tvoja greška je što se nisi znao postaviti od početka.Ispričavam se što sam izašao iz zadane teme i neću si nimalo ljutititi ako me administrator"obriše".A Tebi Denise želim svako dobro(priznam,izašao sam iz konteksta i nije tema,povele su me emocije)

S mentalnim invalidima nemam o ćemu raspravljat Deiderio,da mi je znati,koja te budala dezidera,da si sam sebe tako nazvao?
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

worf

• Hero Member
« Odgovori #4 : Veljača 22, 2009, 09:25:25 prijepodne »
Denise,žao mi je da od tebe ćujem tako loše vijesti,želim ti brz i uspješan oporavak!
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

kokolino

• Guru
  • Hero Member
« Odgovori #5 : Veljača 26, 2009, 15:12:59 poslijepodne »
Denis jesu li vam isključili kompresivni prijelom kralješka kao uzrok ovog pogoršanja?

herni

• Full Member
« Odgovori #6 : Veljača 26, 2009, 18:18:42 poslijepodne »
Denise,
sretno ti bilo na što god se odlučio !!!

Plavuša

• Hero Member
  • ponekad sama sebi doktor
« Odgovori #7 : Veljača 26, 2009, 19:13:57 poslijepodne »
Sretno u budućnosti i zapamti - odluka je samo tvoja! Javi se s novostima - kako napreduju terapije i dr.
2006. interlaminectomia L4-L5

denis 68

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #8 : Veljača 26, 2009, 19:51:38 poslijepodne »
Evo da vam svima zahvalim na željama .Nadam se da će biti dobro, idem na terapije sa štakama , i putujem ,dr fizijatr me htio ostavit u bonici na onim koktelima što sam iste odbio jer ne želim se više mućiti sa razno raznim ljekovima koje bi mi davali.Evo 7 dan je da sam primao injekcije te sam uspio stat na noge jer godinama sam funkcionirao bez nekih pretjeranih doza ljekova tako da su sad iste dosta brzo djelovale,neznam što da vam kažem noga mi trne,osjet iste je jako slab mokrenje je uredu stolica uredu,tako da mi je fizijatar rekao da sam se prilikom dizanja sa pilates lopte došlo do okrećanja  jedne košcice kod kralješka l4-l5 te je ista pritisnula živac,na moj upit fizijatra dali je disk izletio isti mi je oddgovorio da nije jer da nije mogao, jer nisam nešto teško radio,al da se isto može vidjeti samo na snimci .U dogovoru sa llječnikom ako se stanje ne popravi tj nebudem li mogao stat na nogu moja odluka će ić drugim putem a to je da me operiraju jer mislim da će to bit kraj mojoj prići s kralješnicom,jel mogu Bogu zahvalit što me sve ove godine držao u ovakvom stanju,sve će mo još vidjeti neznam ni ja ništa kao što kažu vrijeme lječi rane nadam se da će i meni izlječit ovaj put te da ću odgodit operaciju za još neko dogledno vrijeme,ako nebude tako Fala Dragom Bogu nek bude kako bude pa taman i operacija neću imat ništa protiv,samo eto muči me koju bi vrstu iste odabrao sad sam na teškim mukama jer toliko tog znam o kralješnici a bolje bi bilo da neznam bilo bi mi lakše :'(.
Kokolina nisam vas razumio o kompresivnom prjelomu kralješka možete mi malo to bolje opisat jer se to odnosi na pucanje kralješka ili?

TAmara

• Newbie
  • *
« Odgovori #9 : Veljača 27, 2009, 11:25:57 prijepodne »
Nisam duze vrijeme bila u mogucnosti ucestvovati na forumu te bih sve vas koji ste prolazili kroz forum pozdravila i pozeljela svako dobro. Posebno mi je zao zbog Denisa,narocito ako je strah od operacije tako veliki jer ipak se najteze boriti sam sa sobom.Sve sto se izdogadjalo - prepucavanja,neslaganja i neugodnosti u ovom trenutku nemaju vaznosti,bitno je da se Denis konacno odluci i stane na kraj svojim mukama.Mogu govoriti samo u svoje osobno ime i htjela bih ti,Denise,reci da se ja osobno nisam nikad plasila operacije,imala sam ih pet: tri ginekoloske,jednu bubrega i jednu kraljesnice,znaci,isjeckana sam posteno iako puno manje od vecine drugih.
Nisam jedino lako podnosila postoperativno vrijeme jer sam navikla na kretanje i puno aktivnosti i to mi je uvijek najteze padalo a pogotovo sada kad sam vezana za kolica ali nadam se da cu ove godine uspjeti da se prebacim na stake.Nadam se, Denise,da se sjecas moje price i da sam ostala "bez nogu" zbog tumora koji mi je usao u kraljeske, jako stegao mozdinu i od ujutro do navecer ja vise nisam mogla hodati.Zelim samo reci da to nije posljedica operacije nego uzrok i ne trebas se plasiti operacije u tolikoj mjeri. Naravno da se svi plasimo i pomisljamo na svasta ali ja iz svog iskustva mogu reci da sam uvijek prosla bolje nego sto sam ocekivala i sto sam se pribojavala, jer je normalno da se svi bojimo.Misli na onaj trenutak kad se probudis iz anestezije i kad shvatis da od tog trenutka ides samo naprijed i da svi ili barem vecina tvojih problema nestaje, i da te ceka puno kvalitetniji zivot i da ces moci ostvariti puno toga  sto nisi mogao zbog bolesti.Nisam gubila vrijeme da ulazim u dubioze desavanja na forumu dok me nije bilo,prvo mi je palo u oci ovo s tobom i zelim ti puno srece i puno snage i tebi i tvojoj obitelji a ne zaboravi da sve prolazi i ima svoj kraj pa tako i tvoje muke; ali ostani vjeran sebi i nemoj pokleknuti pred odlukom da zauvijek rijesis svoje muke.Jos bih samo rekla da sam uspjela doznati, nije bitno od koga ni kako, ali od osobe koja poznaje materiju i pojedinosti,neke zakonske promjene vezane za visegodisnje bolovanje. Naime, po zakonu, od sada , lijecnik  opce prakse koji ti vodi bolovanje duzan te poslati na IK poslije sest navrsenih mjeseci bolovanja. Na bolovanju mozes biti najvise tri god., od toga prvu godinu i po primas placu 80% a drugu godinu i po 50% a ako moras biti dalje na bolovanju,jesi na bolovanju ali ne primas nista, niti lipe.Ni jednog slova necete naci nigdje o tome, sve se cuva duboko zakopano i ja samo mogu pozeljeti onima koji su to smislili da to osjete na svojoj kozi.Zato se moramo boriti da iskoristimo sve dok jos mozemo jer vec sutra ce smisliti nesto pa necemo moci ni na operaciju preko zdravstvenog, jos malo fali do toga.I jos nesto,Denise:slobodno zaboravi sve sto znas o kraljesnici a pogotovo se nemoj ni skim porediti koliko god je ista ili slicna dijagnoza, niti ne slusaj sta drugi pricaju.Svako od nas je slucaj za sebe pa tako i ti,pa vidis da smo svi isti a ipak svi razliciti.Meni bi bilo jako drago da to rijesis pa kad se vratis iz bolnice da se nadjemo ovdje i jako bi me interesiralo tvoje iskustvo sa operacijom.Jos jedanput, od srca ti zelim sve najbolje kao i tvojoj obitelji, i pozdravljam sve koji imaju ikakve veze sa ovim izvrsnim forumom i ne zaboravite, niko se za nas ne moze boriti kao mi sami i da malodusnosti ne smije biti.Svima pozdrav uz najtoplije zelje da svima bude bolje.

denis 68

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #10 : Veljača 27, 2009, 13:29:23 poslijepodne »
Tamara prvenstveno da vam zahvalim na toplim rijećima podrške,evo upravo sam se fratio sa terapija neznam što da kažem¸osim da mi je trenutno neznam ni sam  kako, na tisuću sam muka, stao jesam na noge idem na terapije uz pomoč podpazušnih štaka ,kretnje su mi jako teške,noga mi je utrnuta, još uvjek nemam neurološke ispade ,al  iskreno baš me malo prepalo ovo moje stanje poslije 6 godina skoro sam i zaboravio kako to izgleda.Ove dane sam se raspitivao u više bolnica ako se odlućim na operaciju što bi moglo bit najbolje riješenje jel ipak su mi oštećenja na 3 mjesta.U  razgovoru sa neurokirurzima isti neznaju što bi mi rekli imam utisak da svak svoj dio brani za koji je specijaliziran ,ako se obratim za laser kažu neznamo moguće je da bi billo dobro,ako se odlučim za Mikro invaz isto tako,ako krenem putem klasične također ista stvar,jedini mi je gosp.Židov jednom na postu rekao da mi nebi uzeo novce jel da za njegov način operacije nisam,eto ovim putem mu se zahvaljujem jer je bio bar iskren.Tamara iskreno vjerujte mi prošao sam u životu puno stvari i ničeg se ne bojim,odluku mi nije teško donjeti i to sam već rašćistio sa sobom,naravno ako terapije ne urodu plodom mislim da je moj konačan odgovor Operacija,samo me u svemu tome ubija jer kad s dr razgovaram onda mi kažu pošto je oštečenje na 3 nivoa da bi makli s jednog nivoa pa me to muči jer ako znači budem i išao te se odlućio volio bi da mi odradu sve pa kako bude bude neznam možda je to njima teška operacija  na 3 nivoa al nevjerujem mislim da su neurokirurzi imali i gorih slučajeva  tako da im moj problem nebi trebao bit toliko velik.U svim tim pričama od strane lječnika imam osječaj kao da mi nešto kriju ,niko mi do sad nije rekao onako ozbiljno čuj Denis operiraj se pa kako bude nego mi svi nešto ,kako se ono kaže okolo kole ili satrane to me ubija.
Ne znam možda još nisam naišao na pravog neurokirurga koji će mi dati sigurnost bar riječima sve mi je to malo nejasno.Eto slažem se sa vama da bih trebao to jednom riješiti i kvalitetnije živjeti poslije oper zahvata ,nadam se da će i tako biti samo da vidim što če do kraja bit sa ovim mojim fizikalnim terapijama koje odrađujem ,jer ako s njjima ne pomogne e odo denis i vratnu i lumbalnu operirat pa nek bude kako bude Ne mogu više pisati tako sam isrpljen od ovih terapija kao  i lošeg sna te jutarnjeg dizanja ,a ujedno i putovanja svaki dan 30km u jednom pravcu pa nazad ,malo moram sad odmarati do večeras,a vama svima ovdje želim puno zdravlja i što manje muka sa svim stvarima koje vas muču u životu,jer ipak na sve naše nesuglasice putem postova ipak vidim da ima krasnih ljudi punih topline i suosjećanja,i zbog takvih osoba daću sve od sebe :'(

davor

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #11 : Veljača 27, 2009, 18:26:22 poslijepodne »
Denis,

Operacije su rutinske ali isto tako nisu za neozbiljan pristup, svaka čast svim doktorima ove naše paradoksalne zemlje, ali moj ti je topli savjet, ako ne i neka vrsta zapovijedi, pravac ZG Vinogradska ili Rebro, znaju se već imena i prezimena neurokirurga tako da TE MOLIM da uradiš tako....svaki daljnji savjet PP
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

denis 68

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #12 : Veljača 27, 2009, 19:47:51 poslijepodne »
Davore puno ti hvala na savjetu.Evo što da ti kažem stanje je ,ajme meni vježbam, idem na terapije al neznam dokle če moji živci izdržat,noga mi je non stop utrnuta stopala hladna,u svim saznanjima koliko sam uspio saznati kroz svoje tegobe i ja sam za to da bi mi Rebro ili Vinogradska puno pomogla jer vjerujem da bi me izvukao samo taj zahvat koji je primjenjen na tebi .Ovako neznam ni sam bolovi u leđima mi naj vjerovatnije pravu i bolove u bubrezima to je moja predpostavka a u razgovoru sa fizijatrima isti mi kažu da nije to od tog neki prepisuju na kamenac na žući ,neki na želudac ,a ja samo znam da  kad me držu bolovi u leđima,nozi,te mi se bol prenosi od želudca do bubrega te završavaju u leđima pa kad se to sve spoji neznam ni sam koji mi je vrag znam samo jedno a to je da me boli.eto junački ču trpiti al dokle neznam,istina je da mi je malo teže doć do ZG jer treba se upisati pa čekati pregled,pa se vratiti nazad obavljati pretrage,da bih opet čekao na zakazani termin,što da kažem mozak mi je blokada,znaš i sam kako je kad te boli a još moraš razmišljat što je najbolje za tebe.Eto drago mi je da čujem da je tebi dobro vjerujem da nisi ništa izgubio već dobio,jer ako si ikad i pomislio na moje postove da sam protivnik operacije iskreno nisam samo sam htio reći da je ona najzadnja solucija,a izgleda da je meni došlo vrijeme.Evo ovako ležeći razmišljam da ako mi ove terapije ne pomognu nema te sile koja će me zaustavit pa taman me 15 dana operirali Stvarno čovjek može funkcionirati bez operacije samo opet pitanje koliko dugo jer to su isto muke svoje vrste .Eto tebi želim još bolji oporavak i vjerujem da ćeš napokon uživati u životu što prije nisi mogao,eto kažem ti moj stav trenutno je takav da probam još odradit ove terapije pa ču vidjeti dalje ako nebude išlo definitivno dajem riječ na ovom forumu da ću poduzet veće radnje bez obzira na ishod ,jer me nije strah operacije al vjeruj mi od toliko razmišljanja što napraviti gdje krenuti čovjek se umori a ujedno ti to sve počme utjecat na psihu te onda upadaš u začaran krug pa te kičmom počme bolit i sve ostalo.Davore čuvaj se pazi na te glupe nagle pokrete rehabilitacija će doć onda kad operater bude to smatrao da je potrebno i ujedno se opusti i nemisli o sitnicama koje te muču oko mišića jer ipak nisi mogao nikako,eto ljep pozdrav od Denisa68

GSM

• Gost
« Odgovori #13 : Veljača 27, 2009, 19:48:17 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
...pravac ZG Vinogradska...

denis 68

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #14 : Veljača 28, 2009, 19:37:19 poslijepodne »
Gsm poslije terapija pada odluka ,ako bude loše definitivno put zg,ako bude po starom odgađam do daljnjeg,evo baš sam sad prićao s jednom prijateljicom iz NY te sam je aktivirao da mi se raspita koj su metode tamo,kakav je pristup lječenja ,dr mišljenja itd...
U razgovoru sam saznao da je isti bog ko i tu , te nema ono određeno niti su oni nešto posebno izmislili,njen prijatelj je  Anasteziolog te je razgovarala sa njim ,čovjek joj je rekao nek malo stanem na loptu ,te da samo pratim da mi nebi slučajno pala noga i bježala stolica.Bez obzira na njihova razmišljanja ipak ću sigurno posjetit još kojeg  neurokirurga u zg da vidim mišljenja drugih.Prvi dan  kad mi se dogodilo da se živac uklještio bio sam kod neurologa te mi je isti onako  kad me vidio a inače me lječi godinama  rekao da idem na operaciju,jučer kad me vidio da idem pomalo sa štakom u prolazu mi je rekao samo polako prvo vježbe i fizikalna,a pa sad neznam ni sam više jer sam ja lud il mi se pričinja,fala bogu tablete  za bolove nemoram piti al moram pomalo sve više i više šetati jer mi šetnja više odgovara nego individualne vježbe.Eto ne znam od ponedjeljka startam opet sa terapijama pa će mo sve vidjeti kako će dalje ići ::)

denis 68

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #15 : Ožujak 04, 2009, 20:06:48 poslijepodne »
Evo dragi moji forumaši da vam se javim na brzinu .Proteklih dana sam imao jako velikih obaveza.Kao što sam rekao kad sam krenio na terapije te putovao svaki dan onako sa štakama,eto nažalost u nedjelju mi se dogodio smrtni slučaj u obitelji tako da cjeli ovaj tjedan nemogu nastavit sa fizikalnim terapijama.Zanimljivo je to što u nedjelju onako šepajuči sa štakama te žureći se spasiti ženinom ocu život,u onom ludilu trčeči sam doslovce prohodao te skroz zaboravio na svoje tegobe,te ujedno nakon svih procedura organiziranja sprovoda i ostalih stvari te došavši sebi skužio sam da štake nisam ni dirnuo,jer ipak ovaj tjedan imam još strke,pa ču se opet morat vratiti na fizikalnu.Eto malo mi se sve pobrkalo u glavi kako to da se živac uklješi te se prilikom stresa trčanja polako stanje počme popravljati,jer piak sad idem bez štaka mada me i dalje bolu leđa al sam uspio od nedjelje do današnjeg dana sve to izorganizirat,čak drugi dan prije sprovoda ujutro odraditi gastroskopiju i kolonoskopiju,otići na sprovod,eto još ove dane imam  rješiti puno stvari koje su vezane sa istim.Ne znam  sretan sam što sam onako uz bolove nemoćan u žalosti ipak pobjedio onu bol u kralješnici ,al ipak me pomalo strah da kad se organizam smiri nebi došlo do pogoršanja,jer ipak čovjek dok je pod stresom funkcionira,rezultat će se  vidjeti kad sve ovo prođe.Nadam se da neće doći do večih  pogoršanja te da će me terapije opustiti.A što da vam kažem sad sam sebe testirao u jeoš jednoj domeni a to je da kad te boli ipak možeš jakom voljom pobjediti onu bol.Eto nadam se da je na forumu stanje ok da ste se maloodmorili od mojih prevelikih postova,al evo ovo je stvarno najkraće što mogu napisati  ;D čak sam razmišljao počet pisat i  blogove jer kad se uhvatim tipkovnice imam osjećaj da sam uvjek malo napisao ;D ;D ;D,zato dragi moji forumaši stojte mi dobro čuvajte svoje zdravlje ne sekirajte se,a nekad sebi i dozvolite da vas neki stres savlada jer on djeluje kao Voltaren,hmmmm jako je to čudno kako stres može ublažit bolove,puno pozdrava od Denisa i nek vas i vaše obitelji čuva dragi Bog ;)

NISAM Pegula

• Sr. Member
« Odgovori #16 : Ožujak 10, 2009, 09:04:43 prijepodne »
Denise, žao mi je zbog tvog gubitka :( Iskrena sućut...
Drago  mi je da ti se stanje malo popravilo, nadam se da ce nastaviti na bolje...Drzim ti fige da ti se stres nastavi pa da budes dobro :) :)(ovo je šala naravno)
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

denis 68

• Hero Member
    • Email
« Odgovori #17 : Ožujak 10, 2009, 12:00:50 poslijepodne »
Pegulice hval ti puno,eto život je takav danas te ima sutra nema.Da ti budem iskren u stresu mi se sve to odrazilo pozitivno na kralješnicu jel sam uspio sa štaka onako u panici trčeći zaboravit na bolove te je krenilo dobro,mada me sad boli jel sam opet  počeo iči na terapije valjda je to sad refleks inače mi uvjek bude tako neznam vidićemo nije strašno al živcira me.Što se tiče stresa baš sam se iznenadio da može nekad i pozitivno djelovati jer inače djeluje negativno kao što kažeš možda bi trebao non stop trčati po cesti i bježati od auta da me ne zgazu jer to bi mi pravilo stres a držalo bi me pozitivnim hahhahah ma svašta ti i meni padne napamet ko nekom klinji hehheh al što mogu takav sam uvjek nestašan,pravi sam ti onaj Denis vragolan iz crtića :D ;D ;D ;D

Eh da zaboravih te pitati jesi se odlučila za operaciju i  kavo je stanje kod tebe ;)
« Zadnja izmjena: Ožujak 10, 2009, 12:04:14 poslijepodne denis 68 »

Kraljeznica.com forum

« Odgovori #17 : Ožujak 10, 2009, 12:00:50 poslijepodne »

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com