Autor Tema: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...  (Posjeta: 67520 )

0 Članova i 216 Gostiju pregledava ovu temu.

GSM

  • Gost
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #36 : Travanj 14, 2009, 21:17:35 poslijepodne »
Hvala na savjetu, pretpostavljam da to govoris jer ona ima temperaturu vec skoro 2 godine.

Ali.. obavili smo SVE moguce testove (30 dana na Klinici za infektologiju!), ukljucujuci biopsiju iz kraljeznice...i nema nikakve bakterije... Cuo sam i ja za taj stafilokok...

Bilo kako bilo, voljan sam joj nabaviti te "preparate". Molim te ako imas skener da mi skeniras taj clanak, da procitam ako ima nesto detaljnije, i da znam tocno sto trebam kupiti.

Hvala.

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #37 : Travanj 14, 2009, 23:29:55 poslijepodne »
Nemam nažalost skener, ali ti mogu, ako želiš, poslati te novine. Možeš ostaviti adresu na pm...Ja zbilja cijenim njihove proizvode. Doduše, nemam love za kupit puno toga, ali primjerice redovito kupujem laneno ulje za kćer koja je imala probleme sa srcem. Pije ga više od godinu dana i krvna slika, kao i imunitet - značajno su se poboljšali. Uglavnom, hrana koja se tamo prodaje ekološki je uzgojena, a suplementi su zbilja super, barem kako si mi znali pričati ljudi. Evo pronašla sam Makronovu na netu Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se a ovo je site bia - Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Ako ti trebaju novine, samo javi. Možda ih možeš i kontaktirati, pa da ti oni pošalju.  Ima zanimljivih stvari...
Operacija L4/L5 2007. godine

GSM

  • Gost
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #38 : Travanj 15, 2009, 00:23:04 prijepodne »
Mislim da nece trebati, poslao sam im email, pa cekam da se javi.

Ako bude trebalo, javim se.

Hvala i pozdrav.

moloko

  • Newbie
  • *
  • Postova: 14
    • Profil
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #39 : Travanj 15, 2009, 13:30:21 poslijepodne »
koja prica, najezila sam se...
nadam se da necu nikad morati doci u takvu situaciju, ali s nasim iscasenim zdravstvenim sustavom i par idiota koji u njemu rade, sve je moguce. pa i covjeku unistiti zivot...
uzas...
nadam se da ce biti napretka kod tvoje mame.

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #40 : Travanj 15, 2009, 16:32:32 poslijepodne »
GSM kako mama? Puno pozdrava tebi i mami, iskreno se nadam, da ce joj biti bolje.
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

GSM

  • Gost
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #41 : Travanj 15, 2009, 16:35:13 poslijepodne »
Isto je, uskoro cemo kod doktora na kontrolu pa cemo vidjeti sto dalje na temu lijecenja njenog HIZ fenomena.
Ako nekoga zanima sto je HIZ: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Inace, upravo sada je popila prvi oksikontin, sto sam vec pitao... pa cemo vidjeti kako ce reagirati. Tramali ne pomazu.

Pozdrav.

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #42 : Travanj 15, 2009, 16:51:32 poslijepodne »
Ja sam ti odgovorila, ja sam jih pila. Meni su pomogle al stvarno pazite, da se piju na 12 sati. Nekoliko ljudi poznam, koji nisu mogli radi zeludca druge tablete, al ove su mogli..Moraju se uzimati po prodpisima i nece biti problema, meni su samo te pomogle, dok sam bila u SLO.
bas cu da procitam taj link sto si naveo, hvala.

ja idem na Rhizolyze tretman, pa cu vam javiti sta je to, kako pomaze, la neznam jel se to radi u Hrvatskoj?
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

GSM

  • Gost
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #43 : Travanj 15, 2009, 16:55:27 poslijepodne »
Prvi puta cujem za to tvoje, cuo sam nesto slicno, Ritzov ili Ratzov... Ali mislim da to nije to.

P.S.
Ove tablete se piju po potrebi?? ali nikako ne prije 12 sati od uzimanja prve, jel tako?

Citao sam uputstvo, ali mi je malo zbunjujuce.

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #44 : Travanj 15, 2009, 17:08:36 poslijepodne »
Piju se po 1 tableta svakih 12 sati...dozu predpisiva doktor..tako je meni receno, znaci na svaki 12 sati po 1 tabletu predpisane doze, i nemojte da bude da nije jela prije tablete, obavezno skoro kod svih ljekova je, da se najprije jede pa onda tablete.
Od oxicontina ce se joj mozda vrtjeti, al to samo na pocetku i ne kod svih, odvisno od osobe do osobe. Meni je doktor reko da jih moram piti svaki dan i ne po potrebi, jer ako hoces ucinak, to mora biti u obtoku...tako nekako, izvini, neznam ja to strucno razloziti, samo se drzite predpisanog, jer doza se moze povisivati ili smanjiti al to doktor odluciva. Ja trenutno uzimam Skenan(sulfat morfij) na svakih 12 po jednu tabletu.

Rhizolyse tretman, to je nesto sa spaljivanjem zivca, to rade u FR, ja sad tu zivim pa me prebadaju svakako hahah..one epiduralne inekcije, blokade, te sam dobila 4...a vec jedna je nekim previse.
Pisat cu vam ako sta nadjem da pomogne, al i meni su rekli da je valjda mi nerv malo vise ostecen pa onda vise nemaju sta raditi...al ja kopam.O Rhizolyse cu pokusati naci i prevesti na hrvatski...neznam jel to itko radi u CRO ili SLO?
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

GSM

  • Gost
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #45 : Travanj 15, 2009, 17:11:47 poslijepodne »
Iskreno nisam kod nas cuo za to, ali moguce da Kokolino nesto zna o tome, posalji joj PM.

Neurokirurg je napisao 2x10 mb, sto znaci jedna tableta svakih 12 sati, ali ne znam koliko dugo to piti. U kutiji ima 56 tableta.
Dok je njen doktor opce prakse rekao po potrebi... Ne znam sta da radimo.

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #46 : Travanj 15, 2009, 17:26:07 poslijepodne »
Pa pokusajte nekoliko dana i ako mamu bude manje boljelo bit ce super. Neznam jel se te tablete uzimaju samo ponekad, ja mogu govoriti samo iz svog iskustva i kako je meni receno, a to je, redno po predpisanom npr. dok je ono gore stanje, pa onda polako smanjivas te ljekove, jer jih nesmijes prekiniti odma, nego postepeno. Pokusajte nekoliko dana pa cete vidjeti, jer najvaznije je, da mama ne trpi bolove, jer ce je izluditi ta patnja, a nije joj to potrebno, ako nista, ponovo nazovite doktora i pitajte...ili u apoteci, i tamo znaju super sve razloziti.

Pisat cu vam o svemu a ja idem gledati to bio sto je Jasna priporucila, jer jaimam probleme i sa nevrogenim mjehurom i bakterije se ne mogu rjesiti..pokusala sam sve od brusnice i nista ne pomaze.
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #47 : Travanj 28, 2009, 08:14:40 prijepodne »
GSM kako mama,nadam se da ova tvoja šutnja znači poboljšanje?
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

GSM

  • Gost
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #48 : Travanj 28, 2009, 09:42:15 prijepodne »
Nazalost, bez promjene na bolje... Bolovi jednaki unatoc tabletama...

GSM

  • Gost
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #49 : Lipanj 08, 2009, 20:15:02 poslijepodne »
Evo ga i mi danas bili u ZG na kontroli.

Doktor je opet bio izrazito susretljiv, prijateljski raspolozen i strucan. Za svaku pohvalu.

Napravili smo nekakav plan zbivanja za rjesavanja situacije:
1. PLDD (laser) pocetkom 9. mjeseca i onda po potrebi sljedeca 2 zahvata:
2. Laserska rizotomija (valjda rezanje tog povratnog zivca)
3. Fuzija 3 razine (koliko sam shvatio L3-4-5).

Eto, drzite fige za mamu. Pozdrav.

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #50 : Lipanj 08, 2009, 23:10:15 poslijepodne »
GSM, sretno!

Katarina A.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 207
    • Profil
    • Email
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #51 : Lipanj 09, 2009, 17:00:19 poslijepodne »
GSM, baš lijepe vijesti...kako mama sada stoji s bolovima, jel' mrvicu bolje?
L5/S1 ekstruzija

GSM

  • Gost
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #52 : Lipanj 09, 2009, 22:35:07 poslijepodne »
Vise-manje je po starom.

Sljedeci tjedan idemo na infiltraciju malih zglobova (Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se), to bi joj moglo pomoci da lakse doceka operaciju.

GSM

  • Gost
Odg: Nas put: od operacije do "nepokretnosti"...
« Odgovori #53 : Rujan 06, 2009, 00:37:45 prijepodne »
U ponedjeljak ujutro 3. operacija, ovaj puta laserska.

Drzite fige :-s

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre