Autor Tema: Tablete protiv bolova  (Posjeta: 114544 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #36 : Travanj 10, 2009, 13:02:22 poslijepodne »
Jasna hvala na odgovoru. Operisana sam u Slo u Valdoltri...Dr. Fonda je bio super ortoped al izgleda mi je prirodjena malo slabija kicma, ligamenti...a i brzo sam prohodala, pa nije ni to za izkljuciti.
Pisala sam vise pod temu Diskopatija, nevrogen mjehur...Jasna, ja nemam kome se izjadati, mogu reci samo da me boli, al niko te ne razumije....svekrva mi nije vjerovala pa joj je psiholog reko da se vara, da ja trpim velak bol i da mi oni ne bi davali Skenan (sulfat morfij) da nije tako...ovde nemam prijatelja, al imam pse i zabavljam se kako znam...nekako sam naucila francuski, studirala sam u SLO, pa znam engleski al francuzi neznaju nista sem svog jezika..vazno je boriti se, naucila sam to, jer sam upoznala puno ljudi sa takvim slucajevima, da se postidis....
Bila sam hrabra, pravili su mi Mielografiju, sad se pravi MR pa je lakse...uz sve te operacije, skolovala sam se...

Sad su mi rekli da je nevrohirurska operacija zadnje sto mogu a dotad inflatacije (neznam jesam li dobro napisala), i pravit ce mi neki Rhizolys tretman...spominjo mi je doktor neku struju...udju sa sondom u kraljezak i sa nekim termo procesom se nesto radi....neznam tacno), to bi mi smanjilo bol u kicmi, al reko je da je za nevropatoloske bolove prekasno, nesto je osteceno, zastarilo, zamrsito i ne mogu popraviti, to mi ostaje....al ja trazim, mozda cu naci nesto, sto ce mi popraviti il izljeciti nerv...

Za zenu se ocekuje da obavlja kucanske poslove i da radi....mene su napola penzionisali u Slo...ovde mi je najteze to, sto ja svaki dan radimu kuci i volim to, ja sam skolovana kucanica, to mi je poso hahahh, al nakon posla, kad sjednem, i pokusam poslje ustati....i kad osjetis tu bol zada preko medenice, kukova, pete....tu ukocenost....bude me stid, sto me moj dragi mora vidjeti takvu...prije sam vristala sad stiscem zube i govorim sebi:"samo jos malo, samo jos sekunda i proci ce"...
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

GSM

  • Gost
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #37 : Travanj 10, 2009, 14:44:45 poslijepodne »
Da li je itko koristio tablete oksikodon / oksikontin ???

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #38 : Travanj 10, 2009, 14:57:07 poslijepodne »
Draga brinetka, lijepo je što se boriš i što si hrabra, ali nemoj od dragog skrivati koliko te boli. Tek kada stvarno shvati kako ti je, tada će ti i on moći pomoći. Nije normalno očekivati da sve sama žena mora napraviti. Ok, ako je zdrava i ako njega po cijeli dan nema doma, ali ovi su tvoji bolovi preveliki, da bi ti to svaki dan mogla trpjeti.
Ovo što si rekla za ovu operaciju (stimulacija strujom), možda se to zove spinal cord stimulation. Imali smo jednu temu o tome, pa pogledaj na ovom linku Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Puno sreće ti želim...ovdje imaš puno tekstova o raznim operacijama. Nadam se da će ti nešto od toga pomoći, tj. da se lakše odlučiš za terapiju. Također, sve slobodno pitaj. Stručan savjet može dati samo naša kokolina, a mi drugi možemo ti pomoći kao supatnici  :). Drži se...
Operacija L4/L5 2007. godine

Kraljeznica.com forum

Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #38 : Travanj 10, 2009, 14:57:07 poslijepodne »

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #39 : Travanj 10, 2009, 15:31:01 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Da li je itko koristio tablete oksikodon / oksikontin ???

Ja sam koristila OKSICONTIN...dok sam jos bila u SLO...super tablete, samo pazite da se koriste samo na 12 sati i ne kako se zahoce nekom....doktor ce dati dozu i nek s epridrzava tog.
Znam da ima nekih koji prebrode nekako bol, al meni je terapevt reko, da ili uzmi ljek da ti je lakse ili si tip, koji uziva u boli...ja sam bila jak protivnik tableta i nisam vise, niti mogu.
GSM tablete obavezno uzimati nakon OBROKA.
Ja ovde gore ustanem u 5 ujutru, pojedem nesto, legnem nazad dok tablete ne primu i ustajem tamo oko 9, i ne ustanem u bolovima, nit toliko ukocena, jer su tablete vec primile, puno je lakse...i ljekove uzimam pod strogim nadzorom...recept za mjesec, sve preracunato u dan...pa se ne moze izkoriscavati...ja imam Skenan (morfij)...Neurontin, Cartrex, Paracetamol, Omix i koristim katetre za mjehur.
Malo sam se razpisala, izvinjavam se.

Jasna iskrena hvala...sta da recem svom kad me vidi....osjecam se ko stara ploca...boli me, boli me...niko ne voli bolestne...ja i on se volimo i pomogne mi, al sve moras zamoliti...pa onda sve radje sama napravim...pa sam znala nekad i puzati...uvjek si govorim, da ce proci i da ce biti bolje...
Psiholog je reko da se mi cudi da sam tu u fr, jer nemam podrske sa strane drugih osoba....da bi se mi morali malo vise posvecivati al kako....on radi cjeli dan, a drugi vode svoj zivot, a moji daleko...pa onda sto bi ikog obtericavala.
Znam da nisam supermen al samo to imam i ako sve ne pospremim, osjecam se nekoristno, jer mi svekrva zna ponavljati kako ovaj moj (njen sin) radi, da je jadnik....pa radim i ja, al se to ne vidi, nemam ja 50 kvadrata,nego u svakom katu 120...i 3 psa...i sve uspijem al navece katastrofa od bolova.
Pogledat cu link, da vidim jel to...hvala svima...pisat cu vam o svemu sto sam dozivila, a toga ima puno za mojih 34. Ja uvjek sebi govori, da moram biti zahvalna na ovom sto imam, a ne gubiti zivce na onom sto nemam. Samo volje i rada i ide nekako...
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #40 : Travanj 10, 2009, 22:02:01 poslijepodne »
Brinetka dobro nam došla te ujedno puno sreće da nađete nešto poučno na forumu,moj savjet pustite kvadrate i pse čuvajte svoje zdravlje ;)

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #41 : Travanj 10, 2009, 23:25:45 poslijepodne »
Denise  ;D ;D ;D ma imate pravo, pravo sam se nasmijala....bas se pripremam procitati vasu pricu...nadam se da cu i ja moci vama, bilo kakvim savjetom, poljepsati dan...
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #42 : Travanj 11, 2009, 00:30:02 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Jasna iskrena hvala...sta da recem svom kad me vidi....osjecam se ko stara ploca...boli me, boli me...niko ne voli bolestne...ja i on se volimo i pomogne mi, al sve moras zamoliti...pa onda sve radje sama napravim...pa sam znala nekad i puzati...uvjek si govorim, da ce proci i da ce biti bolje...
Psiholog je reko da se mi cudi da sam tu u fr, jer nemam podrske sa strane drugih osoba....da bi se mi morali malo vise posvecivati al kako....on radi cjeli dan, a drugi vode svoj zivot, a moji daleko...pa onda sto bi ikog obtericavala.
Znam da nisam supermen al samo to imam i ako sve ne pospremim, osjecam se nekoristno, jer mi svekrva zna ponavljati kako ovaj moj (njen sin) radi, da je jadnik....pa radim i ja, al se to ne vidi, nemam ja 50 kvadrata,nego u svakom katu 120...i 3 psa...i sve uspijem al navece katastrofa od bolova.
Draga brinetka, dobro ti kaže Denis, pusti kvadrate i pazi na sebe. Nemoj se ljutiti, ali ta tvoja svekrva je baš zločesta. Ne daj da te diraju njezine riječi. Nisi manje vrijedna zato što si bolesna. Dužni su ti pomoći kad si bolesna. Možeš se dovesti u još gore stanje i onda skroz biti ovisna o njima. Čuvaj se, zbilja si moraš biti na prvom mjestu u takvoj situaciji. Zbilja ti nije lako...želim ti što manje boli...drži se
Operacija L4/L5 2007. godine

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #43 : Travanj 11, 2009, 12:05:17 poslijepodne »
Hvala na toplim rjecima, konacno mogu pricati i znati da me neko razumije...neznam smijem li malo pokukati...ja sam zavrsila sa inekcijama prije 4-5 dana al noga mi je jo uvjek utrnuta, ne mogu povuci prste gore, kad sam na petama, nesto koci....ujedno me i boli,al nije da cu umrti do bola hahahh, samo je nesto drukcije nego dosad.., bol je iza koljena sa strane u stvari, medju nogama, negdje u dobini, neznam ni opisat...noga je hladna ili zarko vruca a druga noga samo do koljena zeza...pa neznam, dal se to ljeci taj nerv pa mora biti to tako, ili da ja se javim doktoru? Neevrologa imam 21 aprila...sta mislite?
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #44 : Travanj 13, 2009, 15:29:01 poslijepodne »
Brinetka dobro došla na Forum. Bdw, svima sretan Uskrs!
Pročitala sam pažljivo vaše postove ali nisam uhvatila nit kada se dogodio neurogeni mjehur i zašto? Da li se odgađalo sa operacijom HD ili je tijekom operacije nešto pošlo suprotnim pravcem.Operirani ste dva puta. Kada su počeli simptomi neurogenog mjehura?

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #45 : Travanj 13, 2009, 19:55:09 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Denise  ;D ;D ;D ma imate pravo, pravo sam se nasmijala....bas se pripremam procitati vasu pricu...nadam se da cu i ja moci vama, bilo kakvim savjetom, poljepsati dan...
Naravno brinetka uvjek ;)

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #46 : Travanj 14, 2009, 11:28:04 prijepodne »
Kokolina pozdrav vama i hvala na pitanju..Operisana sam bila 93-94, jecam se da nakon druge operacije mi je izteklo nesto urina a ja to nisam znala....bilo je mokro izpod mene i doktor se malo zabrinuo al nije bilo nista kasnije, ja sam osjecala i mjehur i uriniranje, samo ni sad mi  nije jasno, sta se je desilo tad 1 dan nakon operacije....tad sam jos lezala i med. sestra je primjetila da je nesto mokro, al ne puno...

Nakon operacija sa i dalje imala probleme, al ne toliko....dok nisam jednom otisla u fitnes g. 2002 ili 2003 i tip mi je iako je znao za kicmu poslao me da veslam i gonim biciklo....da skratim, dan kasnije se nisam mogla premaketi, nasli su mi kasnije malu herniju na desnoj strani a operisana sam bila oba puta na ljevoj. Od tad sam imala nekad ta ukocenja....i onda jednom primjetila sam da ne mogu da izpustim urin iz mjehura....na srecu sam bila uskoro u bolnici i oni su me naputili u LJ na one pretrage....izvid je bio uzasan i doktor urolog je rekao da ce pokusati mi sa stimulacijom mjehura, da pokrene rad mjehura ili sta je vec kocilo al da mi ne ginu katetri...Ma postojo je problem, da ti zelis da "piskis" al nece...moram se dobro skoncentrirati pa d anekako krene, al n apocetku nikako...poslje se je to ustimalo...g. 2004 dolazim U FR naprave mi ponovo te pretrage, urodimaicne pretrage, neznam kako se rekne...i objasnila mi je da je izvid bolji nego u SLO, i da imam problem sa djelom koji il spusti il zatvori mjehur....posto ta"zaklopka ili vratsca, tako si ja razlazem" je spora, nekad mi ostane urina u mjehuru jer ja nemam osjecaj da sam se izpraznila i tako imam non stop upale...non stop me boli samo na kraju uriniranja...katetre ne koristi redovito jer jih mrzim...moram bar1x dnevno sa sondom da izpraznim mjehur....dali su mi OMIX i rekli d aje to nev rogen mjehur...ujedno se nakon toga pojavile boli u bedrima, u petama....bole me "zivci" nekad se sve sastavi i lumboishialgija i upala mjehura...od lanske godine je najgore...
lanske godine su nasli diskopatiju na 2 kraljezka...doktor mi je pokazo, da ostali kraljezko na MR slikama imaju ono bjelo izmedju (jel mislijo disk?), a kod mene je dole na zadnja 2 crno, da nije izcurilo..mozda vi to bolje razumijete...nije nista toliko strasno...al nekad me nervira jer znam da moram sve sporo raditi ako ne zelim navece da me boli...ma ti kucni poslov (Denise tako si dobro reko da ostavim kvadrate hahah)i...ne mogu sjediti...to me ubija, a kad hodam duze onda stopala pocrvene, zapale se....toliko trazim da nadjem sta bi to bilo u meni....konacno sam nasla forum gdje smo svi isti i gdje mogu reci kako me boli...pa vas molim da mi razjasnite sta je to u meni....
Jedno vrijeme su sumili na sacroileit...kad sam procitala simptome...(to je bilo prvi put da sam detaljnije citala neku dijagnozu, jer nevolim da previse znam, radi psihe)...al nasla sam sve to kod sebe....lanske godine slike nisu nista pokazale....pa sigurno me taj predjel onda boli radi ishiadicnog nerva koji prolazi tamo preko negdje, i preko kukova, zadnjice....u pete...na petama se mi prave neke bule, imam i slike...neznam koliko je to sta s cim povezano al stvarno si idem na zivce jer nema kraja, uvjek nesto...rekla sam psihologu kako se osjecam i reko mi je da sam ok u glavu, koliko se to moze reci za kronicne bolove...reko je da se dobro borim al da moram misliti vise na sebe i ne na druge i da on licno to ne bi mogo....al to je tezko...volim usrecavati ljude...a volim i sebe i zato moram naci sta mi t o moze pomoci osim obkladaka od kupusa, suhih sljiva, a bez tableta ne bi mogla ujutru ustati...mozda radi stopala...krive se...izvinite na dugom postu al ja nikako to skratiti...najlakse mi je kad sam zagrijana od posla al nesmijem mirovati jer onda ne mogu se premaketi...

Zelim vam svima i sretan uskrs i da svi bolovi izpare...
Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #47 : Travanj 14, 2009, 18:29:44 poslijepodne »
Stopala se "krive" zbog poremećene inervacije i skraćenja tetiva zaduženih za odizanje stopala prema gore(peronealni živac ogranak ischiadičnog živca), a zašto imate te bule na stolaima stvarno ne znam. Što kaže dermatolog, da li je i to nešto neurogenog uzroka?Imate le ortopedfske uloške i ortopedske cipele?

brinetka

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 215
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #48 : Travanj 14, 2009, 21:40:13 poslijepodne »
Ja bi se samo izvinila na dugim postima, negdje sam procitala, da to nije bas ok...al nekad ne mozes totalno skratiti, jos posebno ako ima toga puno ;D.
jer ja mogu to krivljenje nekako spreciti sa kakvim vjezbama...grozno izgleda kad se stopala uvrcu. Trenutno se mi je na desnoj nozi poslabsalo, stopalo je utrnuto i nekako mi se cini sporo...ja premaknem prste prema gore, al nekako slabusno. Pece me kroz nogu zada, al do sad nije bilo tako sa stopalom. To sam sama kriva jer sam dizala drva, nije imo ko drugi.
Bule se mi pojave okolo petnice (zada petna kost, al ne i sama kost, vise okolo)i onda nestanu...vise izgleda kao blagi otoci..malo pocrvene...to je kad dugo stojim, pa onda mi pete nabubure...doktor ne konta sta je, misli da je revma, pa me prepo..a preboljela sam i trombozo pa redovito pravim pretrage; Nisam bila kod dermatologa..al dali su mi neke ulozke za cipele.

Kokolina draga, znam da ste milijun putu culi "pomozite mi"dal ja mogu izljeciti taj ishiadicni zivac? Dal ste culi za RHIZOLYSE (thermocoagulacija sa cutanèe)..hoce mi to izljeciti nerv...ili se mora ponovo na operaciju? Jel moguce da sam radi drva sebi pogorsala stanje, da mi je sad stopalo utrnuto?

Discus hernia L4-L5 ljevo maj 93
discus hernia L5-S1 ljevo jan 94
neurogen mjehur + infekcije mjehura, bubrega
neuropatoloski bolovi (ponavljajuci ishiasi)
Rhizolys L4-L5 i L5-S1
Disk-artroza 2009

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #49 : Travanj 15, 2009, 19:57:16 poslijepodne »
Umrtviti će ga i tako smanjiti tegobe. Vaš slučaj nije za jednog specijalistu već  je za timski rad.

Atleticar

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 155
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #50 : Siječanj 11, 2010, 19:25:45 poslijepodne »
ahh necu ja piti te tablete,nije to dobro uvjeren sam...ja ih nikada nisam koristio,tj samo 2 dana...ne znam,mozda vam s jedne strane pomaze,ali s druge negdje steti...vjerovatno covjek i gubi kile,zubi žute od toga i šta već...a ja necu da mi se sa 17 godina to desava...a opet to ti je samo dolijevanje benzina na vatru ne...tegobe ti nece maknuti,ublazit ce ih,cim ces ih prestati piti,OPET SI NA ISTOM...fučkaš onda to....

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #51 : Siječanj 11, 2010, 21:37:35 poslijepodne »
Pero ma ti kažeš da nećeš piti tablete,e sad ja tebe pitam da li si ti imao akautnu bol i da li uopće znaš što je bol,jer pri akutnoj boli nema onog ko neće popit tabletu i ko to može izdržat ,jer ko to uspije, ja mislim da nije normalan.Naravno ne odnosi se ova riječ normalan na tebe samo kžem da čovjek koji se ničeg ne boji nije normalan, a također i onaj koji kad ga uhvati akutna bol ne popije tabletu također nije normalan,jer istrpit te bolove akutne faze možeš bit samo bez osjećaja tj da ti mozak ne funkcionira.
Ne muči se već ako te toliko boli popij tabletu,e sad ko ima koji prag tolerancije na bol o tom bi se dalo pričati u drugoj temi,nekog jako malo zaboli zub kuka i jauče a nekog boli za poludit i on to trpi do nekih granica poslije riješava tabletama.Kao što su meni nekad Kokolina i Neurokirug ,kao i svi ostali članovi govorili bit je kvalitete života,a da bi to dobio moraš popit tabletu il idi se operirajnjer smisao je živit normalno ,naravno ja sam ih pobijao u mišljenjima al vjeruj mi sad sam kolko toliko ublaži tegobe,na što tableta utjeće negativno to nemoj da te zamaraJa pijem tablete od 93 godine po potrebi nekad je bilo više nakad manje nadobijao sam se   infuzija koktela u 6 puta po mjesec dana što bi bio u bolnici a vrag zna koliko i jetra mi je sasvim ok,kakva će bit sa 80 hahah ma boli me patika.

Atleticar

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 155
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #52 : Siječanj 11, 2010, 21:55:11 poslijepodne »
A ne znam,ne znam ja šta vi forumaši stavljate u kategoriju boli...ja nikada nisam imao baš takvu bol da bi ono HITNO piti tabletu da me pusti....opišite mi malo tu svoju bol,za mene u bol spada to što se ne mogu sagnuti,to što lijevu nogu ne mogu ispruziti jer me strašno grči i to što ,to što mi noga povremeno trne,nije to takvo trnjenje da ja nogu uopce ne bi osjecao,ali onako uzmes 24 sata na dan,od tih 24 sata onako umjereno mi trne jedno 16 sati osim kad spavam onda ne osjecam,i to je onako ne trne tolko da bi crko od boli,ALI JE NEUGODNO....noga je sva skvrcena,slaba...ne znam kako bi opisao,a recimo kad sjedim,to je vec malo zajebanije,nedao bog da u sjedem polzoaju pokusam dici lijevu nogu jer ce mi ta noga ostati nepokretna,a onda cu fakat trebati blokadu...to mi se jedamput desilo,htio sam frendu pokazati kao kaj mene najvise muci,i onda sam se sjeo i reko mu ,gledaj sad kad dizem lijevu nogu,eeeee kad je mene primilo,ja 15 minuta nisam mogao tu nogu vratiti na mjestu,ostala je u zraku jebote,tak je bolelo kaj onda vise to ne zelim pokazivati...strašno...ali kaj se ostalog tiče,većinu funkcija mogu raditi,jedino kaj me često puta boli trbuh tj svaki dan ,i to boli točno osjećam da ima veze sa kičmom,zatim mogu pisati normalno,hodati normalno,vozititi bickil itd,ali nista di se treba sagnuti jer se sagnuti ne mogu,mogu se sagnuti prstima samo do koljena...i tako...ali hvala bogu nisam do sada imao takve bolove da ne bi mogao izdrzati,ovo sto sam ja napisao spada u moju kategoriju bola...i osjećam nožić u donjem lijevom dijelu kičme...a od tog nožića kao da je noga skvrčena,jer je osjecaj isti kao da imam nožić u lijevoj poreponi....I tako je to odprilike....uglavnom fizicki rad bilo kakav ne mogu raditi,jer di je problem ? di se kod sporta često saginješ,istezanja itd,a ja to ne mogu,a pošto sam ja šprinter,kod trčanja ti noge dizes visoko,a od toga se noga savija i dalje ne moram pisati jel...

i tako ti je to....jedino prije 5 godina kad me u noći zaštekala kičma,usro sam se ko klinac,mama je pozvala hitnu doma i dali su mi injekciju jer sam skoro ostao nepokretan,tak em u noći uklještilo da se nisam mogao okrenuti i nisam mogao doći do zraka...dal je ono već bio početni stadij ovog što imam sad ne znam,ali bilo je puno gore,ali za razliku od ovog koje traje vec 8 mjeseci,ono je proslo nakon 2 tjedna....od kad sam dobio voltaren injekciju od hitne u straznjicu,nakon 2 tjedna sam od sebe sam radio trbusnjake i proslo je...daljnje pretrage nisam radio pa ne znam dal je ono prije 5 godina prethodnica ovog sad.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #53 : Siječanj 11, 2010, 22:18:10 poslijepodne »
Pero kronična bol kod men je bila ako je mogu opisati ovako i neznam da li češ ti to moć razumit jerbako ne probaš teško je to ikom razumjeti.Vidiš meni je kronična bol nastupla posli toliko godina fizikalnih itd..,da bi jedan dan radio nešto u kući legao i nisam se više mogao dignuti uz pomoć žene sam se digo i više nisam mogo ni sjesti ni leći na bilo koju stranu tjela nisam mogao naći položaj kloji mi je odgiovarao,a ujedno mi je oduzelo nogu koju u potpunosti nisam osjećao,bolovi su bili tako veliko i strašno grćenje,probadanje u leđa kao da ti na živo sad neko zabija nož u leđa te se bol u lumbalnom djelu spuštala niz nogu i stoplao.Kažem bolovi su bili ajme ti ga meni,završio sam na hitnom prijemu i ujutro pobjegao kad su me nafilali onim injekcijama i krenio putevima propale revolucije,jer sam onda mislio da je to pravi put.Ležanje po bolnicama i naučene vježbe terapije kao i način življenja naučio sam po bolnicama tako da sam poslije sve godine živio ko robot pazeći što radim.neznam teško je prenjeti fazu akutne boli ja je nebi nikom poželio,jer meni je doslovce trebala cijela noć da mi koliko toliko samnju bolove uz svako malo davanje raznih injekcija.Tadašnji doktor mi je rekao ovim rijećima kad tad ćeš ti doć na stol i eto ipak sam došaom jer znao je da neću moć izdržat dugo,ja sam se smješkao i mislio on prića guposti al sad vidim da je bio u pravu ujedno mogu reći da je to jako dobar doktor koji puno ne prića samo radi,kod njega nema postavljanja pitanja niti očekivanihz odgovora,al eto sad je već nažalost star,a i dalje rdai.
Eto toliko o bolovima a kod tebe što ti nastupaju ta koćenja i bol ,da li tebe možda vataju grćevi u nozi.

Kraljeznica.com forum

Odg: Tablete protiv bolova
« Odgovori #53 : Siječanj 11, 2010, 22:18:10 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com