Autor Tema: Celixib, Medrol i Duloksetin, terapija, iskustva  (Posjeta: 13226 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mimoza c4-c7

  • Newbie
  • *
  • Postova: 6
    • Profil
    • Email
Celixib, Medrol i Duloksetin, terapija, iskustva
« : Travanj 25, 2019, 11:19:34 prijepodne »
Dragi forumasi molila bih Vasa iskustva s ovom mix terapijom moje imunologinje protiv neuropatskih bolova i problema vezanih za mijelopatiju vratne nakon operacije i fibromijalgiju. Bolovi jos ne prestaju a nuspojava milion. Ne odustajem ovaj put bez obzira na sve jer mi uvijek dodatno napisu da odbijam terapiju a zbog nuspojava do sad Duloksetin, Neurontin, Arcoxia te Palexia su me unistili.
 Vasa iskustva i osobne price vezano za pojedine lijekove i terapije.
« Zadnja izmjena: Travanj 25, 2019, 11:57:34 prijepodne Mimoza c4-c7 »

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Celixib, Medrol i Duloksetin, terapija, iskustva
« Odgovori #1 : Travanj 27, 2019, 02:15:31 prijepodne »
Bojim se da svi izazivaju nuspojave, ali onda moras odvagnuti sto je gore, bolovi ili nuspojave. Meni su bolovi definitivno bili gora opcija. Uzimao sam Celixib, Medrol i Neurontin. Medrol ne vise od 5-7 dana, Celixib skoro 2 godine, Neurontin povremeno 3 godine. Od toga mi je zapravo Neurontin bio najveca koma. Dodatno sam uzimao tramadol retart plus targinact ili kasnije tilidin, nije mi bilo prelose od nuspojava, tj. bilo mi je tak lose od bolova da su nuspojave bile neprimjetne.
Sada uzimam targinact, pregabalin i ibuprofen, nemam nikakve nuspojave.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Kraljeznica.com forum

Odg: Celixib, Medrol i Duloksetin, terapija, iskustva
« Odgovori #1 : Travanj 27, 2019, 02:15:31 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com