Zabavni dio foruma > Lud Zbunjen Ukočen

Emigrant s išijasom

<< < (2/2)

Kreso B:
A moj Henrice koje drame, kad čitam tvoje postove uvik sebe utjesim i nekako moji problemi postaju manji  ;D al glavu gori, ne kaže se bezveze da je svaki početak težak.
A po pitanju ljudi, samo vjeruj instinktu i djelima drugih, ljudi su uvijek dobri ili loši bez obzira odakle su i gdje žive.

Henrik VIII:
Ma moj partner uvijek naleti na neko slatkorječivo đubre.  >:( S time da je ova bila takva prostača, da kad je on meni rekao "znaš, ne znam ti opisati kakva je to seljača", onda sam si pomislio još u Hrvatskoj da mora da je dno dna. Uglavnom, ta ne zna reći ništa lijepo, svaka druga riječ je psovka i to za dobar dan. Ona je njemu svašta naobećavala, on je mislio da je dobra žena, a što je njoj trebalo - marva da se dočepa para i ne radi niš. Dok se ja nisam pojavio ona ga je motala oko malog prsta. A moj mozak služi samo da mu postavi par pitanja da mu se poslože kockice u glavi. Bez toga, kockicama manipulira tko hoće. Iako se i ja držim pravila da su ljudi jednaki bez obzira odakle dolaze i gdje žive, ovdje je ekipa ipak napravila umjetnu "nacionalnu" strukturu. Drže se skupa, skupa varaju zapravo naivne ljude iz svojih domovina, sebe međusobno varaju i potkradaju i na sve načine nastoje prevariti državu. U ovom drugom stanu gdje živimo sa još četvero ljud, dvoje su Francuzi i dvoje Sirijci. Niam čuo povišen ton, ništa što bi moglo imalo zvučati kao bezobrazno, sve je sređeno, mirno i lijepo popričamo kad se sretnemo na jezicima koje znamo.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju