Autor Tema: Kako se osjecas......  (Posjeta: 128033 )

0 Članova i 18720 Gostiju pregledava ovu temu.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #126 : Prosinac 24, 2009, 16:14:13 poslijepodne »
Renata lako za bućkanje ima kod mene mali niz tegoba osim ove operacije,evo upravo sam se vrati sa Hitne ,jer mi je toliko bilo slabo od vrtoglavica :(

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #127 : Prosinac 24, 2009, 21:02:20 poslijepodne »
Denise drži se :-*

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #128 : Prosinac 24, 2009, 21:31:18 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Renata lako za bućkanje ima kod mene mali niz tegoba osim ove operacije,evo upravo sam se vrati sa Hitne ,jer mi je toliko bilo slabo od vrtoglavica :(

I meni se jučer vrtilo od ovog ludog vremena. Danas mi je malo bolje u glavi, ali leđa i noga su posebna priča. Čuvaj se Denise!
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #129 : Prosinac 25, 2009, 10:06:41 prijepodne »
Hvala vam svima na brizi srca ste :-*

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #130 : Siječanj 19, 2010, 22:27:06 poslijepodne »
Eto ljudi moji danas se osjećam  ::)eh da je to lako objasnit ::) u biti jako jednostvno nikako,jer mi ležanje i lagana šetnja jako teško padaju,da mi se isplivat,da mi se istrćat,nešto radit da mi se umorit da zaspem umoran.
Ljudi ja vam moram nešto priopćit,al morate čuvat tajnu da niko ne sazna,riječ je naime da sam se ovih mjesec dana tako jako jakooooooooooo jakooooooo predoziro :'( :'(

Naravno sa odmaranjem i spavanjem :D :D :D :D :D

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #131 : Siječanj 20, 2010, 14:50:40 poslijepodne »
Uživaj Denise dok možeš! Sjeti se mene u mojoj rasklimanoj stolici (još i trenutno sa upalom sinusa i grla) kako ponekad vidim zvijezde od bolova i uživat ćeš još više u "predoziranju"!
Uživaj i za mene!  :D
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #132 : Siječanj 20, 2010, 19:56:01 poslijepodne »
Znam Renata malo sam nehuman pa se žalim ,za razliku od drugih koji moraju raditi uz bolove i sve ostale obaveze,al vjeruj mi da je ležanje i šetanje za mene totalno strani pojam jer dok nisam imao problema s kralješnicom je bio 48sati dnevno u pogonu.Prilikom šetnje pomislim kako sam tako beskoristan,vidim svi negdi žure,trče imaju nekih obaveza a ja ko neka budaletina  šetkam.Eto nebi meni bio problem šetkat i cijelu godinu al znam da ta kralješnica nikad neće bit ko prije zato sigurno neću disati punim plućima kao nekad.Eto šetkam ja 9 godina al me to ne ispunjava jer  nisam kao što sam reko od onih koji mogu ležati,previše sam hiperaktivan i to me psihički ubija.Eto čitajuči tvoj post i vidjevši tuđe sudbine mogu zahvalit Bogu i na ovom ,da mi nije tako teško ko vama koji radite,jer sijećam se svog perioda dok sam radio u bolovima,to je bio pako ???

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #133 : Siječanj 20, 2010, 20:03:14 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Znam Renata malo sam nehuman pa se žalim ,za razliku od drugih koji moraju raditi uz bolove i sve ostale obaveze,al vjeruj mi da je ležanje i šetanje za mene totalno strani pojam jer dok nisam imao problema s kralješnicom je bio 48sati dnevno u pogonu.Prilikom šetnje pomislim kako sam tako beskoristan,vidim svi negdi žure,trče imaju nekih obaveza a ja ko neka budaletina  šetkam.Eto nebi meni bio problem šetkat i cijelu godinu al znam da ta kralješnica nikad neće bit ko prije zato sigurno neću disati punim plućima kao nekad.Eto šetkam ja 9 godina al me to ne ispunjava jer  nisam kao što sam reko od onih koji mogu ležati,previše sam hiperaktivan i to me psihički ubija.Eto čitajuči tvoj post i vidjevši tuđe sudbine mogu zahvalit Bogu i na ovom ,da mi nije tako teško ko vama koji radite,jer sijećam se svog perioda dok sam radio u bolovima,to je bio pako ???

Ma nisam je ta svojim postom shvatila da si nehuman... Znam kako ti je... Ja sam poslije operacije isto znala polako šetati po gradu i inače volim šetati, i povremeno sam znala sresti kolegice s posla koje su se čudile kako ja to šećem po gradu, zar ne bi ja trebala doma mirovati, ako ne da se onda mogu vratiti na posao. A šta ćeš! Ne mogu "kokoškama" (kako ih ja od milja zovem) utupiti u glavu ni dan-danas da je za mene, uostalom za sve ljude najštetnije dok sjedim na poslu 8 sati sa pauzom za gablec od pola sata i tu i tamo ustaneš da odeš na WC ili nešto nekud odneseš.
Zato uživaj u šetnji! Valjda će i vrijeme biti sve bolje i bolje, pa će biti ugodnije! Iako je to na moru uvijek ljepše vrijeme nego na kontinentu! Uh, odmah bi se preselila na more da mogu!  :D
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #134 : Siječanj 20, 2010, 20:21:52 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Znam Renata malo sam nehuman pa se žalim ,za razliku od drugih koji moraju raditi uz bolove i sve ostale obaveze,al vjeruj mi da je ležanje i šetanje za mene totalno strani pojam jer dok nisam imao problema s kralješnicom je bio 48sati dnevno u pogonu.Prilikom šetnje pomislim kako sam tako beskoristan,vidim svi negdi žure,trče imaju nekih obaveza a ja ko neka budaletina  šetkam.Eto nebi meni bio problem šetkat i cijelu godinu al znam da ta kralješnica nikad neće bit ko prije zato sigurno neću disati punim plućima kao nekad.Eto šetkam ja 9 godina al me to ne ispunjava jer  nisam kao što sam reko od onih koji mogu ležati,previše sam hiperaktivan i to me psihički ubija.Eto čitajuči tvoj post i vidjevši tuđe sudbine mogu zahvalit Bogu i na ovom ,da mi nije tako teško ko vama koji radite,jer sijećam se svog perioda dok sam radio u bolovima,to je bio pako ???

Ma nisam je ta svojim postom shvatila da si nehuman... Znam kako ti je... Ja sam poslije operacije isto znala polako šetati po gradu i inače volim šetati, i povremeno sam znala sresti kolegice s posla koje su se čudile kako ja to šećem po gradu, zar ne bi ja trebala doma mirovati, ako ne da se onda mogu vratiti na posao. A šta ćeš! Ne mogu "kokoškama" (kako ih ja od milja zovem) utupiti u glavu ni dan-danas da je za mene, uostalom za sve ljude najštetnije dok sjedim na poslu 8 sati sa pauzom za gablec od pola sata i tu i tamo ustaneš da odeš na WC ili nešto nekud odneseš.
Zato uživaj u šetnji! Valjda će i vrijeme biti sve bolje i bolje, pa će biti ugodnije! Iako je to na moru uvijek ljepše vrijeme nego na kontinentu! Uh, odmah bi se preselila na more da mogu!  :D
Renata teško je nekom objasnit svoje tegobe,ja se osobno više i ne trudim prićat nikom ništa,nit me briga ko će što misliti.
Neki dan sam naletio na svog bivšeg šefa koji me pogledao i u razgovoru  je saznao da sam se operirao,da bi mi na to odgovori ,pa ti imaš stvarno problema :D :D :D :D hahah panevjerovatno čovjek je to skužiotek nakon 9 godina ,al onda kad sam mu govorio da me boli,onda me doslovce degradirao sa boljeg mjesta na gore.Što se tiće mora eto možda to tebi puno fali ,meni je tako sve jedno jel iskreno meni više odgovara vaša klima tamo je jednolična bez nekih velikih promjena,a ova naša bura svaki kralješak ti propuše.Jedino što valja je lito koje jedva čekam al ionda viruj mi uživaju više gospoda , menađeri,direktori jer na svoje muleve nedaju jer to su parkirna mjesta za njihove velike skupocjene jahte,e tek onda borbe dolazu  :D :D tek onda da ti je vidit koji se ratovi vodu :D :D

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #135 : Siječanj 20, 2010, 22:12:04 poslijepodne »
Mislim se, kako li se ona osjeca???? :'( :'( :'( :'(
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

GSM

  • Gost
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #136 : Siječanj 20, 2010, 22:14:46 poslijepodne »
Danas se nikako ne osjecam, bole me ledja do sad najgore  ??? :-[

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #137 : Siječanj 20, 2010, 22:44:44 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Mislim se, kako li se ona osjeca???? :'( :'( :'( :'(
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
E jebiga Pegula zar sam ja krivo nešto reka,znam ja to da ima i gore ??? al mi ovdi prićamo trenutno o našim stanjima a i tema je kako se mi osjećamo,možemo otvorit neku temu za ovakve stvari :'(

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #138 : Siječanj 20, 2010, 22:46:39 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Danas se nikako ne osjecam, bole me ledja do sad najgore  ??? :-[
Gsm ako si bo na terapijama to ti je od njih meni bar zna tako biti,ainače kad bi završavao s terapijama tek nakon 7 dana bi vidio učinak istih

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #139 : Siječanj 20, 2010, 22:55:50 poslijepodne »
Ma nisam ja tebi nista Denis rekla...Nego samo komentiram jadna li je ona...
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #140 : Siječanj 21, 2010, 13:43:52 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ma nisam ja tebi nista Denis rekla...Nego samo komentiram jadna li je ona...
Pegula ma znam da nisi meni rekla eto baš mi je ža takvih ljudi kavu li oni budućnost imaju,al eto opet se boru na svoj naćin .

glagen

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 121
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #141 : Siječanj 22, 2010, 22:22:52 poslijepodne »
eto, sutra je pola godine od moje operacije - osjećam se fantastično, kao da nikad ništa nije bilo :)
ekstruzija l5-s1, srpanj '09. interlaminektomija. dobro mi je, što jest jest :)

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #142 : Siječanj 23, 2010, 14:17:20 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
eto, sutra je pola godine od moje operacije - osjećam se fantastično, kao da nikad ništa nije bilo :)

Odlično! Čestitam! Samo tako naprijed!  ;D
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako se osjecas......
« Odgovori #143 : Siječanj 23, 2010, 20:38:26 poslijepodne »
Glegen drago mi je da ti je super ujedno jedno pitanje.
Koliko je vremenski period prošao od tvojih početnih tegoba do operacije :)

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre