Autor Tema: Koktel bar tri brufena i myoflex  (Posjeta: 86687 )

0 Članova i 316 Gostiju pregledava ovu temu.

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #90 : Studeni 07, 2008, 12:34:10 poslijepodne »
Ljudi prođite se cigareta, pređite na žvake.
Ima raznih, samo proberite.  ;)
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #91 : Studeni 11, 2008, 17:08:31 poslijepodne »
Gdje ste danas svi? Čak ni u koktel baru nikoga. Dezi, daj neki vic...

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #92 : Studeni 11, 2008, 18:50:27 poslijepodne »
Jopane,ove žvake što reklamiraš to si čovjek još može priuštiti ali ova "plavokosa žvaka" je malo skuplja za svakodnevnu uporabu. (citat)
                                                                                                                                                       

Ma ne mora svaki dan, ova "plavokosa" bi nas i jednom mjesečno sa nekom terapijicom podigla. Manje bi kod doktora hodali. Ajme ako mi supruga vidi ovaj post, dobit ću po glavi pa će me i glava pored svega bolit.
« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2008, 18:52:26 poslijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #93 : Studeni 11, 2008, 21:02:26 poslijepodne »
2012 hrvatska ulazi u EU
Iste godine se zapošljava prvi Hrvat u EU administraciji
2013 uspijeva zaposlit i svog rođaka iz Hercegovine
2020 pola EU administracije čine Hercegovci ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #94 : Studeni 12, 2008, 14:06:07 poslijepodne »
doktorsk:
- Tata - zapitkuje Ivica oca - Zašto kirurzi nose maske preko lica?
- Pa da ih pacijenti kasnije ne bi prepoznali.
bezobrazni:
Kaže učiteljica učenicima da svatko navede ime jednog cvijeta. Javi se Marica:
- Tratinčica!
- Dražesno! - kaže učiteljica.
Javi se Perica:
- Orhideja!
- Dražesno! - kaže učiteljica.
Javi se sad Ivica:
- Orgazam!
- Ali, to nije cvijet ... - kaže učiteljica.
- Ne, ali je dražesno. - kaže Ivica.

Rješavaju Mujo i Haso križaljku.
- Ženski spolni organ?
- Je li vodoravno ili okomito?
- Vodoravno!
- Piši: usta!
odvratni:
Vozi ti se neki tip u vlaku u kupeu sa drugim čovjekom koji polako pijucka iz poluprazne (polupune) boce. Ovaj je bio užasno žedan a bilo mu je neugodno pitati gut pa kad je drugi tip izašao ovaj mu je brzo popio cijelu bocu. Kad se taj drugi tip vratio počeo je dalje flegmatično pijuckati ko da se nije ništa desilo. Ovome je to bilo čudno i pitao ga je što pije ako je prazna boca a ovaj mu odgovori: ma znate ja ne pijem nego polako pljujem jer imam tuberkulozu
inteligentni:
Sjedi Mujo pored rijeke, baca jednu po jednu opeku u vodu i viče:
- Ma nema logike!!!
Prolazi Haso i pita:
- Što nema logike, Mujo?
- Nema logike! Opeka četvrtasta, a kad je bacim u vodu, idu krugovi!
 :D  :D  :D  :D
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #95 : Studeni 25, 2008, 05:52:46 prijepodne »
I onda ti Deziderio kažeš da je naš predsjednik morbidan ??? ??? ???
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #96 : Prosinac 01, 2008, 07:54:29 prijepodne »
Šta je mali mislio,nakon orgijanja izač nevin :D :D :D
Deziderio,lijevi ili desni,u biti ISTI,sve su to stare ofucane,pervezne komunjare,a ovi mlađi su prošli njihovu stranačku školu,kao ovaj n(z)avedeni malac :D   Ja sam se okomio na HDZ jer trenutno obnašaju vlast,ali i SDP mi je jednako
 drag ;D
Uostalom,kad kažeš KOMU ili FAŠ,sve to završava na ISTI :D :D :D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #97 : Prosinac 01, 2008, 08:55:06 prijepodne »
Nekad su na jednom brijegu stajali fašisti, na drugom komunisti. Jedni su vikali - "vi fašistiiiiiiii", ovi su odgovarali - "vi komunistiiiiiiii", a u podnožju je tutnjala jeka - ISTIIII,ISTIIII.

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #98 : Prosinac 01, 2008, 21:00:19 poslijepodne »
Tko ide na prosvjed? :)
05.12. imate priliku reći da ste nezadovoljni i s jednima i drugima. Možda nekom političaru nešto dopre u glavu...
Operacija L4/L5 2007. godine

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #99 : Prosinac 02, 2008, 07:47:32 prijepodne »
Jeste li gledali sinoć Otvoreno na HTV-1 ???
Doista,nemam komentara o tome koliko je naša policija indoktrinirana,iliti stranački zavedena ili su to večinom samo IDIOTI,s uniformom ili bez nje :'(
Dal se sječate one pjesme Atomskog sloništa "Opet gazi fašistička čizma",mislim da bi tu pjesmu trebali retoaktivno zabranit ;D  jer zavodi ovaj narod na pogrešne zaključke :D :D :D :D :D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #100 : Prosinac 02, 2008, 10:54:35 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
      Od prosvjeda ništa,trla baba lan,javna je tajna da iza ovi prosvjeda stoji  SDP.Ne želim da niko manipulira s menom, na izborima kaznimo političare!                                                                                 

Ovo jednostavno nije točno!
Cirkus s hapšenjem SDP-ovca je izveden kako bi se SDP moglo optužiti za organizaciju prosvjeda.
Operacija L4/L5 2007. godine

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #101 : Prosinac 02, 2008, 10:56:57 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Jeste li gledali sinoć Otvoreno na HTV-1 ???
Doista,nemam komentara o tome koliko je naša policija indoktrinirana,iliti stranački zavedena ili su to večinom samo IDIOTI,s uniformom ili bez nje :'(
Dal se sječate one pjesme Atomskog sloništa "Opet gazi fašistička čizma",mislim da bi tu pjesmu trebali retoaktivno zabranit ;D  jer zavodi ovaj narod na pogrešne zaključke :D :D :D :D :D

Slažem se...počeli su ljude proganjati k'o u najgorem razdoblju jednoumlja. U našoj dragoj demokratskoj državi čovjek ne smije imati vlastito mišljenje ni o čemu. Strašno!
Operacija L4/L5 2007. godine

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #102 : Prosinac 02, 2008, 13:22:18 poslijepodne »
Oprosti deziderio, ali jedno je satira (što je ona, uči se još u osnovnoj školi), a drugo je veličanje ustaštva koje se jednostavno tolerira. Možda nemaš prave informacije...evo danas nam se cijeli svijet smije i zgraža jer se ljude zatvara zbog satire.
Associated Press navodi kako je Bush također bio obučen u fašističku uniformu, grupa na facebooku je imala više milijuna članova, ali nikome nije palo na pamet da zbog satire zatvara ljude. Čitaj malo i strane portale pa ćeš vidjeti i drukčiju sliku...
Operacija L4/L5 2007. godine

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #103 : Prosinac 02, 2008, 21:11:59 poslijepodne »
Eto,danas je naš "gestapo" (ups,mogao bih u zatvor zbog verbalnog delikta :D ) uhapsio (kriva riječ,sproveo) mladića koji je ljepio plakate za prosvjed,iako je prosvjed uredno najavljen i odobren,ali nekom gestapovcu (opet ja trkeljam) se nije svidjelo ono "bando lopovska" ;D  Očito se osjetio prozvanim s onim "lopovska" ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #104 : Prosinac 02, 2008, 21:41:50 poslijepodne »
Upravo naletih na ovaj video uradak ;D
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Dobar je,svaka čast autoru :D :D :D :D :D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #105 : Prosinac 03, 2008, 15:46:56 poslijepodne »
Ne želim ulaziti u dublje političke rasprave jer ove stranice nisu za to, ali nemoj zaboraviti da je oko 100.000 bivših komunista ušlo u HDZ. Nikad nisam, niti ću biti član neke stranke. No smatram da se jedno zlo nikako ne može opravdavati drugim (komunisti su nas proganjali pa sad imamo pravo na ustaštvo). Nema nitko pravo na to, zna se tko su bili Hitler i Pavelić, kao i to da da se ljude u bivšem sistemu proganjalo, zatvaralo i ubijalo zbog drukčijeg mišljenja. Nikad nećemo isplivati iz balkanskog gliba, sve dok se bilo koje zlo opravdava.
Osjetljiva sam na ljudska prava koja su se kod nas previše dugo zatirala, i zato - nema opravdanja za toleriranje ustaštva ili bilo kojeg drugo totalitarnog režima u kojem su jedni "super rasa", a drugi netko kome se smije vikati "ubij, ubij...". Grozim se toga i za mene tu nema sredine. 
Operacija L4/L5 2007. godine

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #106 : Prosinac 04, 2008, 08:04:06 prijepodne »
Još jedan link o demokraciji u nas :D :D :D :D :D
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Btw,kako čujem Sanader je i Kineze inspirirao svojim metodama lova na vještice ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Koktel bar tri brufena i myoflex
« Odgovori #107 : Prosinac 05, 2008, 21:47:40 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
  Ja sam se grozio kad su u Vukovaru Srbi četnici pjevali :Bit će mesa klat ćemo Hrvate ... 
¸

Šta misliš Dezi kako su se srbi grozili kada su slušali. "Hrvatska do Drine"  HOS je onda bio dosta moćan i koristan.
Ja volim biti realan i reći istinu. Danas ti ne prijeti opasnost od srba (a i onda je moglo drugačije) nego od onih što kažu da je deficit u proračunu radi sindikata, moš si mislit, pa će sada imati alibi za daljnju rasprodaju i muljanje,.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre