Autor Tema: Bolovi nakon 3 godine od koblacije u Dubrovniku  (Posjeta: 14902 )

0 Članova i 109 Gostiju pregledava ovu temu.

Neurokirurg

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 330
    • Profil
Odg: Bolovi nakon 3 godine od koblacije u Dubrovniku
« Odgovori #18 : Travanj 16, 2011, 10:42:05 prijepodne »
Ovako,
Koblacija kao i ostale intradiskalne metode NISU privremeno nego trajno rješenje. No međutim niti koblacija niti PLDD što ja radim niti SED niti METRX niti mikrodiskektomija NISU!!!! lijek za vaše bolesne kralježnice. To su metode i postupci kojima se pacijentu omogućava pristojan ( više, manje, ovisno o metodi i operateru) život uz BOLESNU  kralježnicu. Jer bolest NIJE diskus hernija ili stenoza kanala i ili DDD, Vaša bolest se naziva DEGENERATIVNA BOLEST KRALJEŽNICE ili ti KIČME. Nakon operacije SVE ovisi o VAMA i primjerenoj, individualno prilagođenoj i pravovremenoj REHABILITACIJI.....više o ovoj temi na mome blogu.


Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Za sad bi kao trebalanan starcioniranu fizikalnu.dali su mi Melox  Depo medrol (prije EMG).Doktor koji je radio EMG kaže da nije dobar.Pokušavam nekoko skonttau da odem do neura... Alo jš ne  znam kako,Noge nekad sasvik Ok ... nekad lođe.
Hvala Kokolina.

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Bolovi nakon 3 godine od koblacije u Dubrovniku
« Odgovori #19 : Travanj 16, 2011, 12:34:53 poslijepodne »
Ovaj sam odgovor čekao dugo, kao poruku svima onima koje gledam po Kalosu koji mi tvrde kako nema veze što sjede, kako nema veze što izvode svakakve gluposti, kako plivaju prsno, kako tvrde o nesposobnim doktorima.....
Hvala vam dr.Saftić što ste još jednom smjestili svakoga na svoje mjesto. Pridržavanje uputa operatera je jedan od najbitnijih segmenata liječenja. A one koji su se pravili važni, redovito gledam na reoperacijama.....
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Bolovi nakon 3 godine od koblacije u Dubrovniku
« Odgovori #20 : Travanj 16, 2011, 13:36:10 poslijepodne »
Pa naravno da se treba pridržavati savjeta,Malo je teško sa sjedenjem , ipak mi je sjedeći posao.A na poslu su skloniji tome da zavale i  da ostaneš duže nego kraće. ja se zaista jesam pazila koliko sam mogla. a onda bićeda sam ipak nešto krivo uradila. Iluzorno jeočekivati d operacija riješi problem baš do kraja. Meni je čak moja doktorica govorila da ne bi trebala prati veš na ruke u kadi.. nije poželjno d ase preginjem..

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre