Autor Tema: Oporavak nakon operacije  (Posjeta: 113956 )

0 Članova i 478 Gostiju pregledava ovu temu.

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #144 : Veljača 24, 2016, 17:00:07 poslijepodne »
Evo ležim od podneva. Bol je malo popustila,ali svejedno razmišljam da odem još danas kod LOM na kakvu infuziju ili injekciju.
I cijelo popodne razmišljam i mučim se sa 1000 pitanja. Otišla sam na operaciju u nadi da mi bude bolje. Sad nakon 7 mjeseci meni trebaju nekakve blokade i puna šaka raznih tableta. Da li se nisam dosta pazila nakon operacije? A bilo mi je super neko vrijeme.Što se desilo da se bol javila u još gorem obliku?
Ali u jedno sam sigurna....trebala bi min.10 000 eurića u gotovini....e i onda bi si priuštila adekvatno liječenje.
I onda mi nek netko kaže da nije sve u lovi.... :-\

E i ne znam točno kakva bi to bila blokada. Trebala bude slobodna operacijska sala...mislim ESI...ne kužim se sad još i u to. Dobila sam prije par mjeseci u koljeno,ali to je bilo brzinski u ambulanti...uhhh
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #145 : Veljača 24, 2016, 17:12:08 poslijepodne »
Blokada bi trebala smanjit upalu živca koji je nadražen i od operacije, ali vjerojatno i novog poremećaja. Ovo za euriće je točno, i to na način da se potplati nekome da to napravi kak spada!  ::)
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #146 : Veljača 24, 2016, 18:01:40 poslijepodne »
Prije bi platila operaciju nego potplatila nekog. Mislim da bi u zemlju propala da nekog podmičujem :o
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

vrhhy

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 202
    • Profil
    • Email
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #147 : Veljača 24, 2016, 20:58:40 poslijepodne »
Meni je privatni Neurokirurg kao drugu opciju ako ne pomognu terapije preporučio tu injekciju. Ta injekcija se uz upotrebu rendgena točno usmjeri do upaljenog korijena živca gdje se aplicira lijek. Tu lijek najbolje djeluje. Godišnje možeš primiti maksimalno 3-4 injekcije. Nakon što je dobiješ, još si sat vremena kod njih na promatranju, pa uz pratnju možeš doma. Razgovarao sam sa dvije osobe koje su mi to preporučile jer je njima pomoglo. Prvi je zbog velikih bolova u nogi i leđima (ima protruziju diska) prvu injekciju primio 2013. i držala mu je do prošle godine kad je dobio novu. Brzo nakon što je dobije može normalno funkcionirati, ide na posao, ide u teretanu, svjestan je da je s time kupio vrijeme, no možda mu se stanje trajnije normalizira ako se ispupčenja povuče. Druga osoba se dugo mučila po fizikalnim terapijama, tablete i nikako bolje, otišla u tu polikliniku, primila injekciju i danas je na poslu te nema više bolova. Oboje su zadovoljne iako su za to morali iskeširati oko 3200kn za prvi pregled, tretman injekcijom i kontrolni pregled. Postoji šansa da injekcija ne djeluje od prve, pa ide druga nakon nekog vremena, no tada je već manja vjerojatnost da će ona biti uspješna. Djelovanje može biti od nekoliko mjeseci do par godina. Možeš o postupku googlati, ima dosta tema, dosta se primjenjuje u SAD-u. Nisam znao da injekciju možeš dobiti i preko HZZO-a.
Lumboischialgia L4-L5 i. sin.
Extrusio disci L4-L5 I.sin

Interlaminectomija L4-L5 l.sin. et microdiscectomia f. 11/2016. u KBC Sestre Milosrdnice

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #148 : Veljača 24, 2016, 21:32:55 poslijepodne »
Ja stvarno ne znam o kakvoj se injekciji iliti blokadi radi. Samo je napisano : preporučam aplikaciju kortikosteroida epiduralno.
Doktorica je rekla da će mi javiti termin kad bude operacijska sala slobodna,da trebam pratnju,da traje 15 min i da bi trebala djelovati 6 mjeseci i trebam uputnicu za dnevnu bolnicu.
A taj ESI je moja prijateljica dobila i bilo joj je ok oko 6 mjeseci,a druga joj nije pomogla.
Valjda će mi bolje objasniti kad me nazovu i onda budem bolje ispitala stvar.
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #149 : Veljača 25, 2016, 15:06:57 poslijepodne »
Meni su pomogle i obične injekcije s kortićima, tako da bi trebalo i oo Tebi. Ne znam zakaj to meni ne daju, ali moguće je da mi ni ne mogu aplicirati kad mi je kičma tak iskrivljena.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #150 : Veljača 25, 2016, 16:39:11 poslijepodne »
Kao prvo želim zahvaliti dr.Saftiću koji je pogledao moje nalaze i što je stupio u kontakt sa mojim operaterom Dr.Kčirom.
……………………………………………………………………………………………………
……………………………………………………………………………………………………

Kao drugo ne znam Henrik zakaj to tebi nedaju,ali moja doktorica u amb.za bol je poludjela dok sam joj nabrojila sve tegobe i još sam namjerno obula visoke čizme da vidi kako mi je noga naotečena,jer se baš vidi koliko je prostora u lijevoj čizmi,a kako je desna na knap.Već sam pisala da mi je cijela desna noga kompletno otečena.
Tak je onda predložila to.

E sad.... znaš ti mene!!! Ja sam sada jako optimistična i nadam se da bude djelovala....pa mi i posao napokon pada na pamet. Već mi fali.

A pošto neuro ne vidi to na slikama što piše na nalazu....doktorica je prepisala dakle nalaz i nabrojala i ponovnu herniju,priraslice i discitis za koji sam joj rekla da ga nema. Sad lijepo na njezinom nalazu to sve piše. Pa mi je to malo smiješno.
Baš me zanima kaj pa će fizijatrica napisati u utorak. Sad se bude sve opet poremetilo s fizikalnim,radi te blokade....pa ću se vjerovatno opet posvađati na onom njihovom šalteru(mada je doktorica za bol obećala da će to ona na fizikalnim riješiti,jer par dana nebudem nakon blokade mogla na terapije) a na tom fizikalnom odjelu uvijek imam probleme.

I doktorica mi je pojačala Pragiolu( nešto poput Lycre) na dvije ujutro i dvije navečer,dakle 150 mg + 150 mg.Tak da se mogu pohvaliti da sam do sada do 17:00h popila 12 tableta.
Bolovi su slabi,imala sam opet nešto kao strujne udare u stopalo i malo sam hay. Sutra moram u bolnicu i baš pod takvom dozom ne mogu voziti auto,tak da budem ujutro to morala malo smanjiti. I onda budem poslijepodne opet krepavala od bolova. :P :P :P


« Zadnja izmjena: Veljača 25, 2016, 16:59:16 poslijepodne ladyanita »
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #151 : Veljača 25, 2016, 17:47:49 poslijepodne »
Dobro se ti još držiš sa takvom dozom te Lyrice. Meni je danas OK bilo, Lyricu sam namjestio samo da je pijem noću, ali sam ujutro imao halucinaciju sa "šu, šu, šu" u glavi jer je djelovala 12 sati. Uspio sam optlivati pola sata, polako se vraćam u rutinu. Sutra idem na poslovni put, ako budem imao sreće pregledat će me poznati neurokirurg Šimić. Nije vrag da na nema mogućnosti učvršćivanja te moje kičme i sprječavanja nastanka hernije diska u Hrvatskoj ili na svijetu. Ako sa Šimićem ne uspije, morat ću pokrenuti potragu po inozemstvu i iseliti se.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ivan bozic

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 27
    • Profil
    • Email
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #152 : Veljača 25, 2016, 17:51:41 poslijepodne »
Bok društvo ! Evo i mene.... Bio jučer kod neuro-kirurga,umalo nisam vikal od boli dok sam čekal tak da me uzela preko reda. Kaže zašto nisam došao prije. A kak kad nikom nije hitno osim meni... Veli za operaciju sam ali nema termin prije 30.3. I tak zašilji on meni injekciju direkt u kičmu i trebalo bi smanjiti bol i upalu i držati 3-4 tjedna. Ak popusti prije da dođem odma na hitnu nk,a uzel je moj br.mob.pa me ubaci kad bude dežuran tj.prije zakazanog termina. Istina bol se smanjila danas na razinu podnošljivog,ponekad sreže malo jače al nekako izdržim. Od lijekova napisao uzimanje zaldiara sa normabelom dvaput na dan. Tak da sam tramal odbacil a neurobion trošim i dalje. Vidim da se i vama svašta događa pa vam želim puno sreće u rješavanju problema i da vas što manje boli. Pozdrav

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #153 : Veljača 25, 2016, 18:08:31 poslijepodne »
To "zašto niste došli ranije" je tako tipično za hrvatsko zdravstvo! A zašto nismo došli ranije nek si pogledaju na svoje liste čekanja i uz to na svoj stručni kadar. To mi tako ide na živce da bih mogao eksplodirati.  >:( >:( >:( Prvo kad počnu simptomi kažu da ti nije ništa i da si hipohondar, onda čekaš da se pogorša do krajnjeg stanja, pa se žale da šta nisi došao ranije! Nadam se da bu injekcija djelovala!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #154 : Veljača 25, 2016, 18:35:38 poslijepodne »
Ivan Božić  ;) ;) ;) 30.03.to bi bio idealan termin..hahaha...baš na moj rođendan.
Ma glavno da ste riješili i da znate na čemu ste. Da li je boljela ta blokada u kičmu ??
nije da me strah,ali pitam ipak !!! dobila sam epiduralnu anesteziju za carski rez,pa pretpostavljam da bi to trebalo biti slično.

A tebi profesore Henrik želim svu sreću i nadamo se svi skupa nekakvom rješenju za tvoje probleme.

Danas je gospodin PROFA napisao da je slao nalaze u Koreju...pa sam ja onda razmišljala kao Profesor Baltazar kamo bi ja mogla poslati moje.

I kliknulo je u glavi...sjetila sam se da imam prijateljicu u Minkenu i da radi u nekoj klinici baš za kralježnicu ,eto pa smo se sad dogovorile da bude dala
neourokirurgu da vidi slike MR. Eto...nalazi su u Minkenu. 8) 8) 8) 8) 8) 8)
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #155 : Veljača 25, 2016, 18:54:33 poslijepodne »
Što se tče protuupalne injekcije imam samo rijeći hvale.Nakon par godina ležanja,po stanu se kretao samo na štakama a sve ostalo morao sa kolicima.Šest godina koristio morfij da bi i dalje trpio bolove.5.6. prošle godine sam primio lijek i rekli ni da ću izdržat četiri mjeseca pa ću doć ponovo.Evo prošlo 10 mjeseci i 1.3. idem na dogovor za sljedeću injekciju.Uglavnom,kao da sam ustao iz mrtvih.Jedino što sam prije mjesec dana imao epileptički napad koji je trajao 4 dana bez prestanka.Bio sam totalno nesvjestan i vezan jer sam se baco ko manijak.Doktori to pripisuju što sam dugi niz godina koristio jake tablete,stoga preporučavam da se nezezate jer se svašta može dogoditi.Zahvat sam radio u KBC Osijek u ambulanti za lječenje boli.
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #156 : Veljača 25, 2016, 19:08:59 poslijepodne »
Uhhh Dario strašno! Moj lijek pragiola se primjenjuje kod epilepsije i neuropatskih bolova.

Sad si mi dao još veću nadu da bude injekcija pomogla.
Ovo stvarno nije normalno...eto ja sam upravo popila svoju večernju dozu lijekova i to bi za danas bilo ravnih 20 tableta..
Ali sam izribala cijelu kupaonu,normalan ručak napravila,sve usisala i pospremila. Jučer sam cijelo popodne bila u krevetu. Eto to je cijela terapija iz amb.za bol. Užas....i onda to mora nećemu naškoditi :'( :'(
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #157 : Veljača 25, 2016, 22:07:11 poslijepodne »
Po tvom opisu bolova sve upućuje na to da imaš priraslice.Njih se nevrijedi operirat jer kasnije opet narastu i isti problem.Iritiraju živac koji zbog tog otekne i bude ti isto kao da nisi operirala diskove.Nisam boktor,ali treba napravit novi magnet da se ustanovi pravo stanje,zapravo uzrok i imat ćeš rješenje.Ti imaš kronične bolove.To sam imao i ja.Nevalja kad je kiša,svaku promjenu vremena osjetiš,boli kad je magla,južina...Ko to nije prošo nezna kako je.Sad svaki dan vježbam,ali ne vježbe sa fizikalne nego u teretani,vozim bicikli,prehodam po 10 km kroz šumu...Kao da nikad nisam bio bolestan!
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #158 : Veljača 26, 2016, 06:56:30 prijepodne »
Ej Dario...bila sam 01.02. na magnetskoj. Imaš moj nalaz u prijašnjim postovima. Ali to što piše na nalazu,neuro ne vidi na slikama. Jedino je vidio malo priraslica i da je korijen živca otečen ili upaljen. Hernije isto nema,a ni tog discitisa koji je naveden na nalazu.
Sve je ok,a mene boli...eto

03.02. sam kopirala nalaz i tu je u postovima.

A što pokazuje tvoja magnetska? Nadam se da nije ništa strašno!
« Zadnja izmjena: Veljača 26, 2016, 07:07:41 prijepodne ladyanita »
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #159 : Veljača 26, 2016, 12:22:40 poslijepodne »
Poz!Opet ponavljam,neželim se pravit pametan,ali ako dr radiologije nešto vidi to neurokirurg nemože pobit.Neizravno ti je rekao da lažeš.Tužno i žalosno.Korijenovi živaca u lumbalnom djelu kontroliraju funkciju nogu i sfinktera.Ako je korjen i malo otećen to mora bolit.Neka si on proba zabit iglu u dlan i neka kaže da ga ništa neboli. ;)Nema smisla...Preporučavam ti ambulantu za bol,sigurno imaju rješenja.Nikad nije isto poslije operacije,ali stanje treba bit barem da možeš donekle normalno živjeti.Prvo i osnovno pravo svakog čovjeka je da ima pravo na život bez boli.Ali postoje pametni doktori koji te nemoraju ni pregledat a već znaju jel te boli ili ne. >:(Jedno je praksa a drugo je stvarnost...
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #160 : Veljača 26, 2016, 15:23:25 poslijepodne »
Dario....potpuno si u pravu. Mene moj neuro šalje samo na fizikalne.Na fizikalnim mi naprave više štete nego koristi. Oni menr griju s onim lampama,a ja mislim da bi to prije trebalo hladiti. Idem u utorak fizijatrici i nadam se da se budemo dogovorile za adekvatnije fizikalne.

Napisala sam da sam u pon.bila u ambulanti za bol,doktorica je bila luda kad je vidjela nalaze i dogovorile smo se za blokadu koja bi trebala pomoći bar na 6 mjeseci. Drugi tjedan me nazovu za termin jer trebaju vidjeti kad bude slobodna operacijska sala.
Moram se nadati da bude pomogla :-\
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #161 : Veljača 26, 2016, 15:50:05 poslijepodne »
Grijati živac koji je upaljen...Pa to je nevjerovatno...To je to.O toj injekciji sam pričao,mene je digla iz kolica.Ali pošto sam tada imao atrofiju nogu imao sam dva mjeseca upalu mišića.Malo je neugodno,ali neusporedivo s tim da isti dan hofaš kao da ništa nije bilo.I ako te nebude jako bolilo nakon 6 mjeseci idi ponovo.Ja sam pogrješio što sam čekao tako dugo,ali izdržat ću.Ako sam izdržao 7 godina nesnosnih bolova ovih mjesec dana nije ništa.Sretno i nadam se da ćeš uživat u životu bez bolova!Nevjerovatan osjećaj! :)
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre