Autor Tema: Spinoteka.hr - u pripremi  (Posjeta: 3276 )

0 Članova i 21 Gostiju pregledava ovu temu.

GSM

  • Gost
Spinoteka.hr - u pripremi
« : Listopad 03, 2009, 13:50:23 poslijepodne »
Potaknut opcom slabom informiranoscu i svijescu o bolestima kraljesnice (i naravno zahvatima za rjesavanje tih problema) odlucio sam se na pokretanje nove web stranice spinoteka.hr sa iskljucivo strucnim tekstovima poznatih svjetskih doktora o stanjima kraljesnice te iskljucivo o novijim minimalno-invazivnim metodama za rjesavanje tih problema.

U planu je bila stranica samo o minimalno-invazivnim zahvatima, ali sam shvatio da nema smisla pisati o zahvatima ako prije toga ne objasnim najcesce bolesti kraljesnice.

Kad kazem "strucnih tekstova" mislim da clanke od nekih u svijetu cijenjenih doktora koji imaju svoje osobne web stranice ili stranice svojih klinika na engleskom jeziku. On nekih sam vec dobio dopustenje da pocmem s prevodjenjem i publiciranjem, neka dopustenja (ili odbijanja) jos cekam.

Nadam se da netko nece krivo shvatiti (Bojan ili netko drugi), ne pravim konkurenciju ovoj stranici jer kao sto vidite sadrzaj ce biti drukciji i s drugim pristupom.

Sto se foruma tice, ne zelim ga raditi niti praviti konkurenciju ovom forumu te mislim link "forum" sa stranice spinoteka.hr linkati na ovaj forum, ako se Bojan slaze.

Pozdrav.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Spinoteka.hr - u pripremi
« Odgovori #1 : Listopad 03, 2009, 14:08:18 poslijepodne »
Sto se mene tice sto se vise pise i prica o kraljeznici to bolje. Monopol na internetu ne postoji.  ;)
Isto vrijedi i za forum. Vremenom ces vidjeti sto ti najvise odgovara i u kojem obliku.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Spinoteka.hr - u pripremi
« Odgovori #2 : Listopad 03, 2009, 14:09:59 poslijepodne »
Odlična ideja GSM,i također odlična nadopuna ovom forumu,nikako konkurencija

 

Nagradne igre