Autor Tema: Pregled za curicu  (Posjeta: 4723 )

0 Članova i 159 Gostiju pregledava ovu temu.

Atleticar

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 155
    • Profil
Pregled za curicu
« : Siječanj 14, 2010, 18:10:08 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Evo i onda ce neko reci da sam lud kad kazem da ih treba pobiti ko pseta...ovo sto je ova jadna curica dozivjela sam i ja dozivio takoder i sa EMNG-om i sa MR-om,da nisam imao veze za ovo drugo jos sad ne bi dosao na red...

Koja bijeda od drzave...sramota...

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Pregled za curicu
« Odgovori #1 : Siječanj 14, 2010, 18:54:28 poslijepodne »
Pa i mene su tako odbili tj. naručili za EMNG tek u 04. mjesecu (a naručivala sam se u prosincu), pa sam se žalila na bijeli telefon Ministarstva zdravstva i drugi dan su mi javili da imam novi termin 21.01. I sa MR sam imala problem, pa sam ga uspjela riješiti! Sve piše u mojim postovima!
Ako imaš volje i želje sve se može!  :D
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Pregled za curicu
« Odgovori #2 : Siječanj 14, 2010, 19:01:03 poslijepodne »
Ma stravično evo pokušavam sat vremena dobit redakciju 24 sata i nikako dobit njihov broj,a želim stupit u kontakt sa roditeljima djevojćice pa zar te novine nemogu u ovakvim situacijama ostavit broj tel kad već izbacu članak ???

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Pregled za curicu
« Odgovori #3 : Siječanj 14, 2010, 19:21:48 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ma stravično evo pokušavam sat vremena dobit redakciju 24 sata i nikako dobit njihov broj,a želim stupit u kontakt sa roditeljima djevojćice pa zar te novine nemogu u ovakvim situacijama ostavit broj tel kad već izbacu članak ???

Evo našla sam neke brojeve:
redakcija
Tel: 01 / 6069 500
Fax: 01 / 6069 660

besplatni telefon za čitatelje 0800 24 24 24

Dopisništvo Zadar
tel 023/ 493-440
023/ 493- 441

Dopisništvo Split
Tel: 021 / 486 660

Sretno!
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Pregled za curicu
« Odgovori #4 : Siječanj 14, 2010, 20:00:25 poslijepodne »
Renata Hvala puno :-*

Atleticar

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 155
    • Profil
Pregled za curicu
« Odgovori #5 : Siječanj 14, 2010, 22:14:16 poslijepodne »
Ma taj Zadar treba bombardirati avijacijom i teškim bombarderima ko u ww2...pa nisu normalni,eto ovo mi je DE ZA VU,ako se sjecate kad sam se ja narucivao za MR slao sam mailove po cijeloj Hrvatskoj ,u svaku prokletu bolnicu pa di me najbrze prime DOBRO JE....i nazovu me ovi iz Zadra,i kazu...gospodine "imamo za vas jedan slobodni termin u 7 mjesecu" ja pitam 2010-ete ? posto je tad bio 9 mjesec 2009-ete,i kaze on,pa da...eee malo mi je falilo da ga posaljem u tri p**** m......pa KAKO VAS NIJE SRAMOTA ??? pa to valjda pola dalmacije ceka za jedan prokleti MR....kako zaostalo covjece...drzavi umjesto da bude prioritet da kupuje te MR-ove u sto vecem broju ako treba za svaki manji grad mi u drzavi imamo situaciju gdje privatnici posjeduju 80% svih mr-ova,a znamo kako kod njih stvari funkcioniraju....eto ova me curica bas podsjetila na mene,tocno sam istu čestitiku iz Zadra i ja dobio...mislim kazem to je sramota na nacionalnom nivou...i kad kazem MR za svaki manji grad u HR onda sam ozibljan,jer to nije aparat koji kosta 100 miljuna eura,nego komad je ako se varam samo jedno par miljuna eura...2-3 jel tak ? tu negdje...pa mislim na drzavnom nivou ne bi trebao biti problem kupiti sto vise tih aparata...ako bi npr za mlazne avione mogli izdvojiti do 1 miljarde kuna kao sto su rekli,pa kaj je onda problem kupiti sto vise tih prokletih MR-ova koji kostaju od 1-5 miljuna eura jbt te...kod nas se ima za sve a za ono bitno ne...a MR je jedna od najbitnijih stvari danas za svakog covjeka...
Mislim to je fakat šok,HOROR kao sto zena kaze u vijesti...kad to cujes pa covjek padne s nogu jbt te...ja sam se najezio taj dan kad su mi to rekli...

btw,od sutra opet pocinju narudzbe na Svetom Duhu,aparat im je bio pokvaren od 12 mjeseca prosle godine,to bi moglo znaciti da bi se sad moglo jako jako brzo naruciti tamo,uostalom ja sam tamo dosao na red za 3 tjedna od prilike,a to je bilo fakat malo.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Pregled za curicu
« Odgovori #6 : Siječanj 14, 2010, 22:29:42 poslijepodne »
Atletičar nije šokantno čekat MR par mijeseci,još šokantnije je što smo izgubili dobrog Neurokirurga Dr Blaića,nadam se da će ga njegov nasljednik još bolje zamjenit,ja istom doktoru želim sve najbolje u daljnjem radu samo me strah kako će to izvoditi sam ,jer druga njegova desna ruka je politički nastrojena pa istog nemožeš uvatit nikako u bolnici.U mojoj akutnoj fazi prije par godina nismo ni imali MR tako da sam onako u bolovima putovao u Split u Kalajđića,a posli su nekako nabavili MR koji je ležao u nekoj bolnici poslije rata.O drugim odjelima kao zarazni nećuni davat komentar jer oni samo primaju ako je pandemija svinjske gripe ??? a inače su uvjek prazni,al ima i dobrih odjela kao odjel kirurgije,i abdomalne kirurgije,eto za pohvalit je da su se bolnice sredile al ljudstva nema.
Sretno Pero tebi da što prije dođeš na red u Svetom Duhu,i naravno obradovalo me da si se odlučio pokrenuti ;)

Atleticar

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 155
    • Profil
Pregled za curicu
« Odgovori #7 : Siječanj 14, 2010, 22:53:03 poslijepodne »
Nejdem ja tamo jer sam vec bio prije ,a ko drugu nisam niti bio poslan na jos jedno snimanje MR-om...ali sam napisao radi drugih,pa im se mozda posreci tamo.
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2010, 00:02:33 prijepodne Atleticar »

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Pregled za curicu
« Odgovori #8 : Siječanj 15, 2010, 21:39:54 poslijepodne »
Eto pregled dogovoren od tsrane bolnice u prijašnjem roku,al majka ne prihvaća jer je razočarana pregled će snositi o svom trošku,eto jedn link koji pokazuje na dobro djelo ovih ljudi koji su udomili i posvojili djecu.
na slici je mala Lucija
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Za napomenuti je da je ista majka također dobijala kritike od samih mještana za posvojenje male Lucije ,također bilo je tu još afera,pa prosudimo kakav smo mi narod ???
« Zadnja izmjena: Siječanj 15, 2010, 21:43:04 poslijepodne Denis »

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre