Druge medicinske teme > Ostalo

Merry Christmas

(1/3) > >>

ladyanita:
Dragi moji!!!

Želim Vam svima sretan i veseo Božić..i naravno bezbolan Božić.Ne puno papati jer trebamo ostati fit. Pod borom me čeka fitnes lopta jeeee....nemam s kim je napuhnuti :P
Volim Vas puno  :-* :-*

marginalac:
Hvala   :D :D :D :-*
I ja svima želim isto. U to ime upravo podižem čašu orahovca. Danas je to umisto brufena  :D

ljiljana252:
Sretan Božič svima.. ;D :-* :-*

vrhhy:
Svim forumašima, želim da sa obitelji provedete lijep i blagoslovljen Božić, da se dobro odmorite i zaboravite u to vrijeme na bolove i probleme te da uživate u životu bez stresa.

Henrik VIII:
Iako me božićna groznica uvijek izluđuje i Grinch sam, hvala na čestitkama i uzvraćam Tebi i svima. Pazite kad pijete alkohol s tim tabletama jer prvo što vam jetrica bude bila na kiselo  :P drugo, nuspojave dan poslije su katastrofa. Ja sam morao s Matom ići u lokalnu birtiju jer nas je pozvala gazdarica na večeru pa je bilo žestice, pive i tramala, sad je muka u glavi. :D Anita, loptu odneseš na benzinsku i lagano napušeš pumpom na kompresor, ali pazi da ti ne pukne. Iako, ovisi o debljini materijala, no ako pukne opalila bu te ta guma po glavi i sve se još razletilo kao bomba.  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju