Autor Tema: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)  (Posjeta: 44075 )

0 Članova i 15120 Gostiju pregledava ovu temu.

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #72 : Siječanj 31, 2010, 16:30:20 poslijepodne »
potpisujem katarinin post u potpunosti.

Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

ines -girl

  • Newbie
  • *
  • Postova: 14
    • Profil
    • Email
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #73 : Siječanj 31, 2010, 17:30:43 poslijepodne »
za sve ono sta sam ja rekla imam dokaze, vlastitog brata...i roditelje koji su razgovarali sa doktorima i slusali "objasnjenja"...vidim da su neki ovdje krivo shvatili ocito neke stvari...ovdje se otpočetka postavlja jedno jedino pitanje -zasto je sve to pocelo nakon laserske...??? .( i zasto u 2. otpusnom pismu piše da se od zahvata odustalo, a di je onih 300 %  te "laserske energije" koje je dobio ???).a na sve to se nadovezalo ostalo...tako da imam vise razloga biti uvjerena da su doktori nesto skrivili , kako se od njih nemoze dobiti odg potrazila sam pomoc na ovom forumu..nadajuc se da su ovdje ljudi sa istom ili sl potrebom...ali ocito je ovaj forum samo dobra reklama za pojedince. Neznam i zasto je moj zadnji post kako kazete zakljucan , pojma nisam imala dosad. Kako se doticni ljudi ne bi dalje uznemiravali ja bi molila glavnog sa foruma ( admin, moderator ili ko vec) da SVE I JEDNU MOJU PORUKU OVDJE UKLONI SA FORUMA STO JE PRIJE MOGUCE...da mogu sama bih to napravila. Nije mi bilo ni na kraj pameti da ce se slucaj mog brata povlaciti tu kao neki cirkus i laž...na kraju krajeva forumi i sluze da ljudi razmjene stvarna iskustva i savjete...a ne da vode politiku o tome ko je u pravu ko nije i nazivaju to laži.Nije mi žao sto sam objavila ovo sto se mom bratu desilo,a vidim i da on nije jedini slučaj...a svatko sam odlucuje...samo nikom ne zelim takvu sudbinu ( kao moj brat i jos sl slucajeva)...jer to nije nesto sto se mora proć i sto je normalno... to nije "normalno" !!!  --samo jos odg na to da "dolazim samo kad nesto trebam na forum" - kako da pomognem drugim ljudima ako sama nisam imala takvo ni slicno iskustvo ...kako da nekog savjetujem kad nemam pojma o cem piše???...tu sam i svratila jer sam znala da tu ima ljudi koji o svemu ovome znaju sigurno vise od mene...Svoje prvo iskustvo ( nažalost) loše sam objavila na ovom forumu, odnosilo se na mog brata...i na kraju sam prozvana lažljivicom ...hvala pojedincima koji ne dijele takvo misljenje...Lijepi pozdrav svima !!!

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #74 : Siječanj 31, 2010, 18:02:46 poslijepodne »
Ines samo da znaš meni je samo žao tvog brata ma o čem se radilo ti imaš pravo na svoje mišljenje i niko ti to ne osporava,al i mi ostali imamo također pravo na mišljenje i nemožeš blatiti nikog bez argumentiranih dokaza,ako ih imaš znaš pravne puteve.Jesi li ti u pravu il bilo ko drugi to nije sad bitno ,bitno je da ti dalje tražiš pomoć za svog brata.Ja sam prvi pisao protiv raznih doktora al nikog nisam imenovao jer i sam sam svjesan da bi trebo pokrenit to pitanje uz dobrog odvjetnika.E sad ja tebe pitam ko je u mom slućaju kriv što me zavlačio 8 godina,ja mogu vikati da su fizijatri,ortopedi i neurolozi,moje mišljenje da su mi oni pogoršali stanje,e da mogu to potvrditi sigurno nebi ovdi vodio rasprave već na sudu,to što ja sumljam u neke doktore koji su mi krivo davali dijagnoze koji su bili nezainteresirani ,naravno  ad ne govorim koliko sam infuzija ljekova primio a nikad ni u jednom nalazu nisam imao napisano o kakvim se infuzijama radilo i da li su one izazvale pogoršanja to mogu mačku o rep obisit jer konkretnih dokaza nemam,a ta moja mišljenja ostaju i dalje samo u mojoj galvi.
Ines samo jedno znaj da se niko ne protivi tebi kao što niko sa foruma ne želi tvom bratu loše al opet kažem od kukanja na forumu nema ništa,zašto je sve počelo od laserske kao što ti kažeš nemožeš potvrditi ni ti ni ja  ni bilo ko na forumu ,Da li si možda pomislila da čovjek može doživjeti šok te da bolovi nastupu,a da je operacija uspješno obavljena.Eto ja nisam doktor al čuda u glavama svih nas se događaju.
« Zadnja izmjena: Siječanj 31, 2010, 18:17:24 poslijepodne Denis »

herni

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 86
    • Profil
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #75 : Veljača 01, 2010, 13:47:04 poslijepodne »
ne znam ljudi ali ne sviđa mi se ovakvo linčovanje forumaša.....napraviti uvod sa "žao mi je tvog brata" a onda vrijeđati nije u redu...

ovo je pat situacija jer naravno da doktor ne može na forumu govoriti o konkretnom slučaju ali forumi su jednostavno takav medij.
ne možemo od nekoga s foruma tražiti dokaze kao da smo policajci i proglasiti ga lažovom a pljuvati ga na isti način, temeljem "informacija" bez dokaza.
minimum je dati ines pravo da piše sve što misli i da iznese sve što je doživjela zajedno sa svojim bratom bez ovakvog očiglednog linča.

ines -girl

  • Newbie
  • *
  • Postova: 14
    • Profil
    • Email
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #76 : Veljača 01, 2010, 16:45:06 poslijepodne »
Razumijem da to treba rijesavati drugim putem,, to smo i počeli...kod drugog dr ...sad moramo cekat novu MR da bi se uopće znalo sta se tocno desilo,  nije bio šok..jer prije laserske nije bilo nikakvih strahova...dan prije nego je otisao na lasersku su i prijatelji i cijelo drustvo bili kod mog brata..i isplanirali smo vec malu festicu kao za 4-5 dana kad se vrati...tako da je i brat otisao tamo skroz rasterecen...i na kraju se sve zakompliciralo.Sad nakon svega vidim da je moja greška to sto sam uopće ista obavjestavala na forumu, trebala sam cekat jos godinu dana ili vise dok se to ne rijesi pravnim putem pa onda sve napisati tu..ili zvati novinare.... ocito da sam se "zaletila" prerano...ali u dobroj namjeri...cilj je bio i jos uvijek je...da se to ne desi jos nekome...i da barem 2 x razmisle prije zahvata....to se sad protegnulo u cijele rasprave ...ja znam moju pricu..znaju i oni koji su citali...dalje zaista ne zelim pisati....ovo je ujedno i moj oproštaj sa foruma...nije mi potrebno nikakvo osuđivanje i prozivanje lažljivicom...tako da...Hvala svima koji su bili podrska...:-)...pozdraw !

glagen

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 121
    • Profil
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #77 : Veljača 01, 2010, 20:01:29 poslijepodne »
neki su ljudi stvarno neodgojeni.
da ne bude zabune, mislim na najnepismenijeg ali najraspisanijeg forumaša.

divno si se "legitimirao".


ines-girl, tvom bratu svu sreću i držim fige.
ekstruzija l5-s1, srpanj '09. interlaminektomija. dobro mi je, što jest jest :)

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #78 : Veljača 01, 2010, 20:37:43 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
ne znam ljudi ali ne sviđa mi se ovakvo linčovanje forumaša.....napraviti uvod sa "žao mi je tvog brata" a onda vrijeđati nije u redu...

ovo je pat situacija jer naravno da doktor ne može na forumu govoriti o konkretnom slučaju ali forumi su jednostavno takav medij.
ne možemo od nekoga s foruma tražiti dokaze kao da smo policajci i proglasiti ga lažovom a pljuvati ga na isti način, temeljem "informacija" bez dokaza.
minimum je dati ines pravo da piše sve što misli i da iznese sve što je doživjela zajedno sa svojim bratom bez ovakvog očiglednog linča.

Također i drugi imaju pravo mišljenja.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #79 : Veljača 01, 2010, 20:43:24 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
neki su ljudi stvarno neodgojeni.
da ne bude zabune, mislim na najnepismenijeg ali najraspisanijeg forumaša.

divno si se "legitimirao".


ines-girl, tvom bratu svu sreću i držim fige.
Glegen meni su najbolji ljudi koji na forumu igraju dvostruku igru,što se tiće nepismenosti ako misliš na mene onda reci to jasno i glasno a nemoj biti licemjerna i pričati u šiframa.Neki ljudi su samo iskreni na PP ali ne i na forumu.

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #80 : Veljača 03, 2010, 00:05:53 prijepodne »
By the way ines, kako ti je brat sada? Je li na nekim terapijama sta je sljedeci korak? Kakve su njegove tegobe trenutno?
Kazes cekate MRI, znaci ne znate ni vi sta nije tacno u redu............Ne branim i ne podrzavam nikoga ali kako mozes biti sigurna da je greska hirurga za to kako se tvoj brat sad ojeca. Imam masa ljudi na forumu koji su opersiani pa im nakon operacije opet nije dobro. Nemoj to shvatati licno ali samo pitam. Naravno da svako i sa pola mozga mora dobro odvagati i znati koji su rizici bilo kakve operacije na kicmi, to je rizik koji si ti i tvoji roditelji pretpostavljam znali i prihvatili. Ponavljam nikog ne osudujem i nikako se ne zelim uplitati u cijelu ovu svadju, al voljela bi da znam kakva ti je situacija sa bratom, kako se osjeca na kakvim je terapijama je sad, sta se radi na njegovom slucaju.
Toliko od mene
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre