Druge teme povezane s kralježnicom > Pitanja - zatražite pomoć i savjet

Oblačenje čarapa i cipela nakon operacije

<< < (4/4)

Henrik VIII:
Eto, ja sam sad obavio kadu nakon oko 10-ak dana smrđenja. Ne mogu se tuširati u kadi jer je nepraktično, a u kupaoni je zabranio vlasnik stana jer se boji da ne procuri voda susjedima. Najteže je oprati truplo, izaći iz kade, obrisati sve i još se obući. Imam osjećaj kao da sam vukao nešto teško. Nokti na nogama nisu dovoljno narasli da ih sad režem, to ću za 10 dana.  ;D A pipu pak ne mogu stisnuti da se ugasi jer ne mogu tako podići nogu pa moram s tušem i otvarati i zatvarati vodu. Da netko snima film, ta bi komedija dobila Oscara.

Kreso B:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seEto, ja sam sad obavio kadu nakon oko 10-ak dana smrđenja. Ne mogu se tuširati u kadi jer je nepraktično, a u kupaoni je zabranio vlasnik stana jer se boji da ne procuri voda susjedima. Najteže je oprati truplo, izaći iz kade, obrisati sve i još se obući. Imam osjećaj kao da sam vukao nešto teško. Nokti na nogama nisu dovoljno narasli da ih sad režem, to ću za 10 dana.  ;D A pipu pak ne mogu stisnuti da se ugasi jer ne mogu tako podići nogu pa moram s tušem i otvarati i zatvarati vodu. Da netko snima film, ta bi komedija dobila Oscara.

--- Kraj citata ---

Imam deja vu dok čitam ovo  ;D ;D ;D

ljiljana252:
Ja nemam deja vu  ;D,ja imam asistenta :-*.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju