Autor Tema: Operiran na L5/S1 u Splitu, idem u Kalos na rehabilitaciju.  (Posjeta: 21201 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Operiran na L5/S1 u Splitu, idem u Kalos na rehabilitaciju.
« Odgovori #18 : Travanj 13, 2011, 16:48:52 poslijepodne »
Škodit neće, a da li će pomoći...

ziki

  • Gost
Odg: Operiran na L5/S1 u Splitu, idem u Kalos na rehabilitaciju.
« Odgovori #19 : Travanj 13, 2011, 21:16:13 poslijepodne »
drago mi je zbog tebe, ja sam nakon kalosa dospjela na injekcije. nisam se znala izboriti za sebe, nego sam poslusala dr. Vidović da sam metereopat-nazalost.
Kalos je super i fizoterapeuti takodjer. pozdrav

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Operiran na L5/S1 u Splitu, idem u Kalos na rehabilitaciju.
« Odgovori #20 : Travanj 13, 2011, 21:47:30 poslijepodne »
Drago mi je ziki da si isto procjenila ko i mi.
Svakako moram pohvaliti i Danijelu Andreis koja radi rezervacije pokretnih pacijenata. Svaka joj čast, jer ne samo da je mene primila vrlo brzo, nego i moje cimere iz sobe. I uvijek je ljubazna i nasmijana!
« Zadnja izmjena: Travanj 18, 2011, 21:47:53 poslijepodne teoantun »
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

Kraljeznica.com forum

Odg: Operiran na L5/S1 u Splitu, idem u Kalos na rehabilitaciju.
« Odgovori #20 : Travanj 13, 2011, 21:47:30 poslijepodne »

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Operiran na L5/S1 u Splitu, idem u Kalos na rehabilitaciju.
« Odgovori #21 : Travanj 15, 2011, 07:20:09 prijepodne »
 :) :) :)
Jučer sam prvi put hodao dva kilometra!!!!!!
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Operiran na L5/S1 u Splitu, idem u Kalos na rehabilitaciju.
« Odgovori #22 : Travanj 18, 2011, 21:50:28 poslijepodne »
Sad već hodam skoro 4 km svaki dan. Od sutra počimam cijeli Regan plus kondicijske vježbe....
I da, na dijetnoj sam prehrani jer mi više odgovara.
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Operiran na L5/S1 u Splitu, idem u Kalos na rehabilitaciju.
« Odgovori #23 : Travanj 29, 2011, 23:20:50 poslijepodne »
Evo me kući napokon. Nakon što mi je liječnica produžila boravak u toplicama još tjedan dana, uživao sam u punih 25 dana vrhunskih terapija i vrhunskog liječenja!!!! Nemam riječi osim pohvale. Nisam upoznao niti jednog terapeuta ili terapeutkinju, koji nemaju osmijeh na licu. Svi su ljubazni i svi se maksimalno trude. Svo nemedicinsko osoblje je također u funkciji pacijenta. Svi rado pomažu. Sve što vam treba, nabavit će vam i donijeti. Klima, more, mediteransko bilje, brodovi i luka, lijepe i ugodne šetnice, bazen s morskom vodom - sve je to u funkciji ozdravljenja. Na kraju su vam izliječeni i duh i duša i tijelo. I vratite se kući puni mira. Uistinu predivno! :)
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

vita

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 48
    • Profil
Odg: Operiran na L5/S1 u Splitu, idem u Kalos na rehabilitaciju.
« Odgovori #24 : Lipanj 02, 2011, 10:27:51 prijepodne »
Drago mi je da si bio zadovoljan....i lijepo je to pročitati :)
nadam se da će ih i meni odobrit, i da ću i ja biti zadovoljna....baš mi treba takva rehabilitacija nakon godine dana neaktivnosti, iskrivljenosti i oslabljenih mišića
do sada mi fizikalna nije ništa pomagala a prošla sam oko 8 tjedana, sve to prije operacije

sve pohvale za takvo osoblje

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Operiran na L5/S1 u Splitu, idem u Kalos na rehabilitaciju.
« Odgovori #25 : Lipanj 02, 2011, 17:38:15 poslijepodne »
Da, i to još nisam sve ni napisao. Ali su zaista jako dobri i požrtvovni, i što je najvažnije svi se trude.
A i ispred liječničkih soba, uvijek netko čeka za neki novi savjet, za informaciju, za promjenu terapije...  Uvijek se može svaki dan ići k liječniku...
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

Kraljeznica.com forum

Odg: Operiran na L5/S1 u Splitu, idem u Kalos na rehabilitaciju.
« Odgovori #25 : Lipanj 02, 2011, 17:38:15 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com