Predstavljanje novih članova > Predstavljanje novih članova

pozdrav

<< < (2/2)

niny:
evo da javim da sam operiran u Puli kod dr. Milanov i imam same pohvale prema njemu, njegovom timu i osoblju odjela neurokirurgije, operiran sam 11.7,  2 sata nakon vračanja u sobu bio sam na nogama bez ikakvih bolova, otpušten sam sljedeći dan, danas 3 dana nakon postoje bolovi ali bolovi okolnog tkiva na mjestu operacije, prijašnji bolovi u donjem djelu leđa i kroz noge su nestali potpuno, zadnja 2 dana prošetam cca 2 km bez problema,  princip operacije je bio plif ali bez ikakvih dodavanja vijaka i pločica, sve je napravljeno samo sa mojim kostima

topalo:
Pozdrav niny, super je pročitat ovako nešto. Nadam se da si i dalje ok. Možeš mi malo više objasnit tvoju operaciju? Jeli to bila stabilizacija ?

ladyanita:
Lijepo je pročitati da si ok, ali nemoj pretjerivati sa šetnjama. Kralježnice je zajebana stvar.

niny:
evo da se javim nako 3 mjeseca, trenutno na rehabilitaciji u Rovinju, za sad je sve ok, vozim auto cca 1.5 mjesec, do sad sam samo šetao, sad su krenule terapije, magnet, ls struja, 2x dnevno bazen i vježbe jačanja trupa i istezanja, bolova gotovo da i nema ali se ponekad javi stari prijatelj živac :) , nije strašno kao prije ali čisto da da doznanja da je još tu, skinuo sam se sa svih tableta za bolove, uglavnom sam zadovoljan za sad

topalo, kako je meni dr Milanov laički objasnio, da bi došao do diska morao je otvoriti kralježak sa zadnje strane, iskopao je disk van, raširio kralješke i ubacio kajlice od moje kosti i ostatak zapunio sa nekim materijalom, znači bez šarafa i pločica

niny:
evo da se javim 20 mjeseci nakon operacije
1. u 10 mj otvorio sam obrt za limarske i visinske radove
2. u 11 mj položio internacionalnu licencu za visinske radove
3. radim u prosjeku 6-8 sati svakodnevno fizičke poslove, penjem se po krovovima, spuštam se po špagama niz višekatnice i osjećam se odlično, jedini mi je problem ako mi se desi par kišnih dana pa ne mogu raditi i onda polako počnem osjećati ishijalni živac, ali onako samo da osjetim da je tu
uglavnom što sam više u pokretu osjećam se bolje, još uvijek izbjegavam nagle pokrete i skokove, podizanje nekih tereta strogo školski

pozz iz Istre

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju