Autor Tema: Pozdrav  (Posjeta: 19956 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Andrea

  • Newbie
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
Odg: Pozdrav
« Odgovori #18 : Kolovoz 09, 2010, 10:19:05 prijepodne »
Bok!Kod kojeg si neurokirurga  bio na Rebru?Ja sto se tice prijema,brige sestra i operacije imam pozitivno misljenje,ali proslo je tek mjesec dana!Dok za Vinogradsku bas i nemam barem kod doktora gdje sam ja bila,dr.Gnjidic nije mogao u 02/2009.g.ocitati nalaz CT-a na CD-u(imala sam ja i nalaz napisan rukom i slike na A4 formatu,tad su bile jos protruzije),jer takav komp imaju u drugoj sobi, a on sad tam ne ide zbog toga,druge nalaze nije ni gledao osim EMNG,jer su bili stari,donijela sam slike naknadno naravno ponovno se narucila za 1,5 mjesec,pogledao je slike bile su presitne.(Zato i imamo modernu tehnologiju,da se moze povecati dio koji treba) zakljucak premladi ste tad imala 39 godina za operaciju i dalje fizijatar i preporuka neuolog(kojem me opca praksa nije nikad poslala).
Imam napisan profil i detalje moje bolesti,ali ne znam  da li sam dobro stavila,tu u privitak.Sorry! Pozdrav!

dugavski

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 90
    • Profil
Odg: Pozdrav
« Odgovori #19 : Kolovoz 09, 2010, 10:46:47 prijepodne »
Na Rebru sam bio kod dr. Rajka Kovačevića.
Pregled je trajao 2 min. Dr. je pogledao slike MR i zaključio da nisam za operaciju jer je protruzija diskretna. Mislim da me nije ni pitao zašto sam uopće došao..

DDD L4/L5
Hernija diska L4/L5

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Pozdrav
« Odgovori #20 : Kolovoz 17, 2010, 08:30:17 prijepodne »
U toplicama sam upoznala dvoje ljudi kojima je dr. Gnjidić operirao lumbalni dio i stanje im je dobro.
« Zadnja izmjena: Studeni 29, 2010, 19:33:16 poslijepodne madagaskar »

Kraljeznica.com forum

Odg: Pozdrav
« Odgovori #20 : Kolovoz 17, 2010, 08:30:17 prijepodne »

vtnl.970

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 37
    • Profil
Odg: Pozdrav puno sreće
« Odgovori #21 : Rujan 04, 2011, 19:39:05 poslijepodne »
evo i mene
ekstruzija c6-c7

Kraljeznica.com forum

Odg: Pozdrav puno sreće
« Odgovori #21 : Rujan 04, 2011, 19:39:05 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com